Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

güldencim şu yptığın poaçanın tarifini istiyorum hamuru mayalımı. süper bir fikirmiş

Tesekkürler arkadaslarım benimmm :)İyiyim yalnız su öksürük illetinde hala kurtulamadım her baharda böyle oluyorum alerjik
Minnosumla arkadaslara gitmiştik bugün gün geçiverdi
Sizin minnoslar da iyidir ins
Merve yok nezamandir görmüyorum Hilalde birkaç gündür yok sanırım bı sorun yoktur umarım
Elifcim dizlik kullanmıyoruz oyuzden bilmiyorum maalesef suedacık nasil
Haftasonu yazlik kışlık beni bekliyor birde birkaç makina normal çamaşır offf ev isini hiiiiç sevmiyorum eminim daha öncede yazmısimdir
Neyse sekerler kuzularınızla mutlu bir haftasonu geçirin hepiniz
:119:

sağol sibelcim,sueda iyi hamd olsun zeynepyaren nasıl?
hani foto koyucaktın bekliyoruz...
canım geçmiş olsun,umarım hemen geçer,ev işleriyle benimde başım dertte
hiç sevmiyorum ya offf poff,senle ben hazırcımıyız neyiz
zengin olsam filmlerdeki yatılı yardımcılardan isterim kendime o derece yani

Gunaydin kizlaaar nasilsiniz, minnoslar nasil?
Sabah 8'de kaljtik, kizim annesini uyuttu :)

Elifim ben hamileliktede hic uyuyamiyordum, Ecenin uykusuz olacagi o zamandan belliydi.
Doktorum uyumam icin bana ilac veriyordu, sabaha kadar tavana bakiyordum.

lalecim niye 2 senedir kalkamıyorsun?
ece doğalı 1 sene olmadı,çalışma hayatın zaten hep vardı sanırım,o saate zaten kalamazsın haliyle...

Canim ben babyjem dizlik almistim ama pek kyllanisli degildi kayiyordu cunku.
1-2 hafta kulkanip biraktik. Kisa surede yurumeye basladigi icin de igtiyac kalmadi zaten.

kızlar dizlikleri sordum size bilenler kullananlar cevap versin lütfen...

Gunaydin canim arada bir gelip ceee deyip gidiyorsun:)) daha slk ugrasana. Senin bidik nasil resmini eklesenw minciklayalim biraz.

selam kızlar
sizler ve melekleriniz nasılsınız?

Sibelm gecmis olsun alerji durumu cok sinir bozucu, ne kadar suruyor peki?
Ooooh gezin gezin valla ne guzel yaa. Bende bugun kizimi alip yuruyuse gidwrim usenmezsem
Bir boga olaeak tum temvellik ozelligini tasiyorum hehe

Ya hakkaten Merve vw Hilal nerde yine yaa.
Ecem, lagrima da yoklar yine huuuu hatunlar nerdesiniz???

slm kizlar kaç gundur yazamadim nasilsiniz? Cepten bebisimin takvimini yapmak istiyorum nasil yapabilirim.bu arada cnm hangi marka dizlik alirsan al ya acitiyor ya da kayiyor.bosuna para verme derim.

Canim lilypie da hazirla kaydettikten sonra linki kopyalayip profilinde cizelge kismina yapistir.
Dizlik bencede gereksiz, sabit durmuyo sonucta. Bizim bakici almisti bi tane o da bacagini cok slklyordu

slm kizlar kaç gundur yazamadim nasilsiniz? Cepten bebisimin takvimini yapmak istiyorum nasil yapabilirim.bu arada cnm hangi marka dizlik alirsan al ya acitiyor ya da kayiyor.bosuna para verme derim.

cnm ben haftasi gunu hepsi olsun istiyorum.hangisi o acaba? .lilypie acinca hangisini seçmem gerek ordan tarif edermisin

Selam arkadaşlar biz yokken neler yaptınız, pek bi sohbet olmamış malesef
Bizim evden haberler şöyle; eymen paşa yürüyor 2gündür vera da ayağına dolanıp düşürüyor ikisi beraber ağlıyorlar :)
Anneanne ve dedeye söylemedik daha mayıs18 e bilet aldık havaalanından tek elinden tutup yürüterek çıkacaz inşallah sürpriz olacak, keske vera da yürüse o zamana kadar.
Vera bodiği de burun göz ve ayağını gösterebiliyor ayak nerede diyorum çorabını çıkarıyor, burun nerede diyorum yüzünü buruşturup burnundan nefes alıyor göz deyince de gözlerini kırpyor.
Emekleme dizliği ben alıcam almak zorundayım yazlıkta yerler hep fayans halı var ama illaki fayans yerlere giderler o yüzden iyi kötü kullanmak zorundayım.

maşallah kuzularına hilalcim...
darısıda veraya artık...ama bak verada burun,göz,ayağını gösteriyormuş...

kızlar bugün bebelacın sebzeli kaşık mamasının içieriğine baktım kanola yağı yazıyor
bu yağı neden koyuyorlarki,kansorejen yağ ve bazı ülkelerde yasaklandı
diğer markalarında içeriğine bakıcaktım bu yağdan varmı diye,ama yoktu bakamadım
başka markette görürsem mutlaka bakıcam bakalım onlardada varmı
bugün dışarı çıkmıştım ilk defa alıcaktım bunu görünce almadım
sütlaç ve meyvepüresi aldım onlarıda ağzına bile sürmedi neyseki yemiyor benim için daha iyi
meyvepüresinin tadıda aynı marmelat gibi zaten,dışarda emse,bunları almıcamda,meraktan etrafa bakmaktan emmiyor,illa yatağında ve yatarak emecek...

sibelcim ben kanzın baston arabasını aldım,yatarlı yazıyordu tam yatmıyormuş ama,ben tam yatıyor sanmıştım
buda 2 fonksiyonlu bi oturuyor bide yarım yatıyor,bugün sueda yarım yatarlıda uyudu mesala
fena değil artık büyüdüler idare ediyorlar zaten çokta uzun uyumuyorlar
bütün bastonlar böylemi acaba? bilgin olsun diye söyledim...

ben de şimdi pirinli sebze püresine baktım kanola yağı yok ama ıspanaklı püresinde var
en güzeli onları hiç kullanmamak
ben dışarı da çıksam kendim hazırlıyorum
çok çok nadir acil çıkmam gerekse veriyorum
hiçbir şeye ağzını açmayan oğlum bayılarak yiyor
ama son iki aydır hiç vermedim

benim oğlum sürekli kucak istiyor yada onunla ilgilenmemi
2 dk bırakamıyorum
o uyuyunca da işimi falan yapıyorum
ama yine de daha sık gelmeye çalışırım
şuan pc de resim yok bir ara yüklerim inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…