Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

sessiz sakın gidcem mutlimm
hiç agız egiğte konuşamamm bile allah büyük demi:KK31:

canım benim en azından dene konuşmayı benim fikrim bu tabiki

konuşuyoz ya kızz :KK23: ben kapalı ınsanlara hep özenmısımdır bilinmii.. bana hep huzur gibi gelir.mesela ben abdest alıp kuran oudugumda başörtüsüyle içim o kadar huzur doluyoki anlatamamm...kendim açığım ama hep böyle kalmıycam inşallah

rabbim hayırlısıyla nasip etsin inşallah canım:KK16:

Taraaa taraaaaa :KK16::KK16:

Kim beni özlediiii :44:

hoşgeldin:KK48:

tabiki hoşgeldin kendini tanıt bakalım :KK42::KK42:

onu bilememm :KK1::KK1: bende aksine sabırsızlanıyorum sevdiğime kavuşabilmek için :KK16::KK16:
bu durum bir tek bende var sanırım :KK70: yada eğlenceye düşkün olduğum için mi bilemiyorum evlenince kısıtlanır ister istemez birçok şey sanırım bundan çekiniyorum birazda. sen bende önce evlenirsin :KK70: düğününe gelir oynarız artık:KK70:

herkesin gözünden kaçabileceği gibi benımde kacmıs olabilir.
hernyse bu kadar komık bişey için trip yada kavga yapıcak değillim.

valla senin için komik olabilir benim için değil k. bkma sen bunu bi bugun yapmadın diğer günlerde
herkezin kini görüp de bana gelince gözden kaçmış demen iyiymiş ya tuttum bunu dur bakalım bende uygulucam:KK51:

bu durum bir tek bende var sanırım :KK70: yada eğlenceye düşkün olduğum için mi bilemiyorum evlenince kısıtlanır ister istemez birçok şey sanırım bundan çekiniyorum birazda. sen bende önce evlenirsin :KK70: düğününe gelir oynarız artık:KK70:

sanmıyorumm nerden baksaaan 2-3 yıl var daha çünkü :nazar: :KK9::KK9:

tabiki kısıtlanırsın ama eşinle eğlenirsin gezersin tozarsın tek derdin bu olsun be canım :KK14::KK14::KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
valla senin için komik olabilir benim için değil k. bkma sen bunu bi bugun yapmadın diğer günlerde
herkezin kini görüp de bana gelince gözden kaçmış demen iyiymiş ya tuttum bunu dur bakalım bende uygulucam:KK51:

herkesinki dedğin kim? az önce ben dilayın yazdgnı görmedim farkındaysan!cvp yazmadın dıye söyledım hatta..sayfalar cok hızlı ilerliyo bu cok doğal bişey.
ayrıcaa ben seni kişisel olarak tanısam amennaa..ama tanımıyorum bile sana ne garezim olabilirde cvp yazmıycam sevgi.

pühh hayırsız yenimi geldik lan aklına:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

hoşgeldiniz:KK3:

tammmm kankammmmm fevri davranmayacammm dur bakalımmm nisemmmmm eeee anlat bakım:KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

Amaa amaa sınavlarım vardııııı

Nirelerdesinnnn kiz sennn catlakkkk :KK9:

Gel gelll :KK33:
Bugun yine kabul günümüz :KK52: hadi iyisinnn :KK60:

Puhahahahahahahah :KK60::KK52:
Izliyommmm hepiniziiiii naberrr :KK14:

Burdayımmm:KK16:

hemde ne dayakk :KK23::KK23: :KK51: :KK9::KK9: bilmem benn :KK15::KK15:

bana niye cevap vermiyosun sevgiii :44::44:

Daha küçüğümmm :KK5:

canım benim en azından dene konuşmayı benim fikrim bu tabiki

rabbim hayırlısıyla nasip etsin inşallah canım:KK16:

hoşgeldin:KK48:

Hoşbuldummmmm:KK1:

Geldimm, Kendimi tanıtıyım önce; Adım figen, 20 yaşındayım, öğrenciyim vee acayipp canım sıkılıyo yapıcak hiçbişy yok hayatım çoook monoton gidiyor bayanlar. 3 ay önce feci birşeklde aldatıldım. Ve koyu bir feminist oldum sanki :KK70: ee hayat şartları işte:2:

X