Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

dilayyy sen benii nirdeee gordüünn:26:

Vallah dikkatli ol ben hepinizi izliiiimmmm :KK53: puhahahahahah :KK60:

kankammmm ck pis kafam doluuu bu patrona tahammülüm kalmadıı yarın işe gelmicem nee diyon:KK14::KK14::KK14:

ben işten cıkarsam topiğede girememm bilyyonz mu:26::26::26:

Tamamda niye burda trip atiyon :44:
Almayim ayamin altina :KK47:
Madem gozunu kararttin ilk önce bi konussana, belki en azindan bi sure duzelir oarada yeni is bakarsin...
Fevri kararlar verme...

Vallah dikkatli ol ben hepinizi izliiiimmmm :KK53: puhahahahahah :KK60:

Tamamda niye burda trip atiyon :44:
Almayim ayamin altina :KK47:
Madem gozunu kararttin ilk önce bi konussana, belki en azindan bi sure duzelir oarada yeni is bakarsin...
Fevri kararlar verme...

tamamm ya tamamm atmıyomm kiiigggg:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
ben enisi iyice bi düşünüm sakin oluyum demiiiii:KK30::KK30::KK30:

niye konuşmuyon hiçç :KK30::KK30:

biliyoruzz :KK30: şu patronla ne zaman adam akıllı konuşmayı düşünüyorsun anlamıyorummm :KK50::KK50:

konuşuyoz ya kızz :KK23: ben kapalı ınsanlara hep özenmısımdır bilinmii.. bana hep huzur gibi gelir.mesela ben abdest alıp kuran oudugumda başörtüsüyle içim o kadar huzur doluyoki anlatamamm...kendim açığım ama hep böyle kalmıycam inşallah

tamamm ya tamamm atmıyomm kiiigggg:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
ben enisi iyice bi düşünüm sakin oluyum demiiiii:KK30::KK30::KK30:

sessiz sakın gidcem mutlimm
hiç agız egiğte konuşamamm bile allah büyük demi:KK31:

Sana positif yonlerine bak diyoz, ama dinlemiyosun... Tutturmusun bi konusulmaz diye...
Tamam paran az adam uyuz, ama isin rahat, butun gun topikte gonlunce vakit geciriyon, okudun okulla alakali bi meslek...
Ne bilemmm bunlarda var, hem gecim sorumlulugun var is bulmadan ayrilirsan napcan ...

amin aminnn:KK70::KK70::KK70: sen nerdesin istanbul mu?
evet istanbul bende canım :KK24::KK24:
sessiz sakın gidcem mutlimm
hiç agız egiğte konuşamamm bile allah büyük demi:KK31:

yaa aslında belki konuşmayı denesen oda anlardı belki farkında değil sana böyle yapınca ılerı gıttıgının iş bulmak öyle kolay değil canım neye güvenerek çıkacaksın ki ama :26::26::26:

sessizce çıkacakmısın canım işten olurmu öyle şey doğrudur belkide konuşulacak biri değildir ama bi dene canım istersen

Sana positif yonlerine bak diyoz, ama dinlemiyosun... Tutturmusun bi konusulmaz diye...
Tamam paran az adam uyuz, ama isin rahat, butun gun topikte gonlunce vakit geciriyon, okudun okulla alakali bi meslek...
Ne bilemmm bunlarda var, hem gecim sorumlulugun var is bulmadan ayrilirsan napcan ...

dilayım yemegğimde kesti resmen bu adam ben daha napıyım
önceden hergün gelirken istkle gelirdim su son iki haftadır acı cekiyorumm
dogru olumlu yönlri cok fazla biliyorrum ama kafam hasta olduuu
cıkmayım mı o zamannnn:KK31::KK31:

sen bana neeen cvp vermiyonn:KK43:

X