Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

Geldimm, Kendimi tanıtıyım önce; Adım figen, 20 yaşındayım, öğrenciyim vee acayipp canım sıkılıyo yapıcak hiçbişy yok hayatım çoook monoton gidiyor bayanlar. 3 ay önce feci birşeklde aldatıldım. Ve koyu bir feminist oldum sanki :KK70: ee hayat şartları işte:2:
allah yardımcın olsun :KK70: hoşgeldin:KK70:

Geldimm, Kendimi tanıtıyım önce; Adım figen, 20 yaşındayım, öğrenciyim vee acayipp canım sıkılıyo yapıcak hiçbişy yok hayatım çoook monoton gidiyor bayanlar. 3 ay önce feci birşeklde aldatıldım. Ve koyu bir feminist oldum sanki :KK70: ee hayat şartları işte:2:

bizde kısmen feminist sayılırız zaten gell sende gell :)
bende melis memnun oldum figen.nerdensin?

Feci sekilde aldatilmak nasil oluyo merak ettim vallah :26:

hiç farketmedim canım vallaaa,ekle faceten göriym yaaaa:KK23:

Gondercem simcik bekle :KK53:

Ne meraklisiniz evlenmege :KK56:
Bekarligin tadini cikartin :130:
Bi bol yuktur :KK53: daha cok sorumluluk daha cok stres :KK52:
Bi durun 25-26 olun üle evlenin beee :113:

elleme kız dilay evlensinlerde bi görsünler stresss sorumluluk nasıl bişey:KK53::KK53:

Amaa amaa sınavlarım vardııııı

Burdayımmm:KK16:

Daha küçüğümmm :KK5:

Hoşbuldummmmm:KK1:

hiç gelmiyosun buralara canım:KK16:

herkesin gözünden kaçabileceği gibi benımde kacmıs olabilir.
hernyse bu kadar komık bişey için trip yada kavga yapıcak değillim.

valla senin için komik olabilir benim için değil k. bkma sen bunu bi bugun yapmadın diğer günlerde
herkezin kini görüp de bana gelince gözden kaçmış demen iyiymiş ya tuttum bunu dur bakalım bende uygulucam:KK51:

Ya bi sakin olsanızaa sizz alooooo :KK20:

merhaba nerdensin , bende istanbuldan 22 yaşındayım çalışıyorum :KK6::KK6::KK6:
Evet küçümenciğimmm :KK52:

gösterecem sana küçümenii :KK60::KK4::KK4::KK15:

Aldattı işte bacım eski sevgilisine döndü bir gecede sildi beni arkamdan işler çevirdi pisliiiiik herif. Sonra bana bekle o kızdan intikam alıcam sonra gelip gerçek yüzüğü takıcam dedi, sonra bir duydum kızı unutamamış gördüğünde anlamış bunu hala birlikteler işte. Ve kızda lisede onu terketmiş gitmiş ünide aldatmış geri dönme sebebide bizimkine sen bana çok beddua ettin ben mutlu olamıyorum yüzüğünü 5 yıldır saklıyorum ama o 5 yıldada hayatında birçok kişi olmuş. Tencere kapak oldular işte haysiyetsizler :KK28:

Aldattı işte bacım eski sevgilisine döndü bir gecede sildi beni arkamdan işler çevirdi pisliiiiik herif. Sonra bana bekle o kızdan intikam alıcam sonra gelip gerçek yüzüğü takıcam dedi, sonra bir duydum kızı unutamamış gördüğünde anlamış bunu hala birlikteler işte. Ve kızda lisede onu terketmiş gitmiş ünide aldatmış geri dönme sebebide bizimkine sen bana çok beddua ettin ben mutlu olamıyorum yüzüğünü 5 yıldır saklıyorum ama o 5 yıldada hayatında birçok kişi olmuş. Tencere kapak oldular işte haysiyetsizler :KK28:

Allam yarabbim ne insanlar var yaa şu hayattaa:KK14:

Haaaaaa senin konun vardi dimiiiiii????
Ben okududummmm :44:
Bosver canim allah seni ondan kurtarmis sevinmen lazim ...

X