Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

konuşuyoz ya kızz :KK23: ben kapalı ınsanlara hep özenmısımdır bilinmii.. bana hep huzur gibi gelir.mesela ben abdest alıp kuran oudugumda başörtüsüyle içim o kadar huzur doluyoki anlatamamm...kendim açığım ama hep böyle kalmıycam inşallah

sen konuşmuyon :KK15::KK15::KK1: bende başım açık camdan bile baksam kendimi çok tuhaf hissediyorum çıplak gibi :KK1::KK1: nasip olur inşallah canım şnsan her şeyi içinden gelerek yapmalı :KK16::KK16:

evet istanbul bende canım :KK24::KK24:

yaa aslında belki konuşmayı denesen oda anlardı belki farkında değil sana böyle yapınca ılerı gıttıgının iş bulmak öyle kolay değil canım neye güvenerek çıkacaksın ki ama :26::26::26:

bilmiyorum lenn:26::26::26::26::26::26::26::26::26::26: kafam allak bullak lanet gitsin:KK47:

En Büyük KK

te alammm girdi yine tiripleree:KK20::KK20::KK20::KK20:
Sen sankıı başka triplerde değilisinnnn :KK20::KK20:
kronik bronşit tatlım :KK43: kendi sesimi tanıyamaz haldeyim:KK70:
hmmm erkek gibimiiii :KK1::KK1:
ama gelirimmmm yine bu kadar olmasadaa gelirm sık sık evimde netimm var nasılsammm:KK5::KK5:
evin geçimi nolcek onu blyrm
evde oturmakta cok sıkar insanı demi:KK31:
belkim hemen iş bulucann sewgüüüü burda hergün bi mokkk çıkıyooo
iyi düşün taşınnn :KK14:

sanada bulalım canım :KK70:
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: dilooo bakk ne diyii laa sana da bulalımmm diyiiii :26:

tatlım evlenmeyi düşünüyo musun?
tabiki nasipse bekledğimiz şeyler var ondan sonra istiyoruz canım zamanı geliyor yavaş yavaş :nazar::KK16::KK16:
bilmiyorum lenn:26::26::26::26::26::26::26::26::26::26: kafam allak bullak lanet gitsin:KK47:

yaa ne olursa olsun adamla konuşman taraftarıyım böyle olmaz dilayin dediği gibi rahat bir iş ve adamla konuşsan böyle yapmayacak belki de baktın yine aynı o zaman çıkarsınn mantıklı düşün canım :KK31::KK31::KK51:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: dilooo bakk ne diyii laa sana da bulalımmm diyiiii :26:

demi kanka.. stresten ne hale geldim bunları bilmiyo kimse işte yaşadıklarımı.. hergün çekiyorum
ama ya iş cıkmassa:26:

tabiki nasipse bekledğimiz şeyler var ondan sonra istiyoruz canım zamanı geliyor yavaş yavaş :nazar::KK16::KK16:

yaa ne olursa olsun adamla konuşman taraftarıyım böyle olmaz dilayin dediği gibi rahat bir iş ve adamla konuşsan böyle yapmayacak belki de baktın yine aynı o zaman çıkarsınn mantıklı düşün canım :KK31::KK31::KK51:
bizimde öyle muhabbetlerimiz var yavaş yavaş tırsmaya başladım ben o yüzden sordum:KK70:

dilayım yemegğimde kesti resmen bu adam ben daha napıyım
önceden hergün gelirken istkle gelirdim su son iki haftadır acı cekiyorumm
dogru olumlu yönlri cok fazla biliyorrum ama kafam hasta olduuu
cıkmayım mı o zamannnn:KK31::KK31:

Bunlari soyliyceksin iste, aglamayan bebege emzik vermezler, bunlar senin hakkin vermiyosa hatirlatcan...

sen bana neeen cvp vermiyonn:KK43:

Al bi kör dahaaa :KK47:
Verdik yaaaa iyi takip et :44:

Sen onu dinleme balimmmm :KK19:
Iyisin sen büleeee :KK53:
Basimiza dert acma bide sen aaaaa :KK47:

Vallah dikkatli ol ben hepinizi izliiiimmmm :KK53: puhahahahahah :KK60:

Tamamda niye burda trip atiyon :44:
Almayim ayamin altina :KK47:
Madem gozunu kararttin ilk önce bi konussana, belki en azindan bi sure duzelir oarada yeni is bakarsin...
Fevri kararlar verme...

faceten görmüşündür kesinnnnnnnnnnnnnn:KK3:

Taraaa taraaaaa :KK16::KK16:

Kim beni özlediiii :44:

pühh hayırsız yenimi geldik lan aklına:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

Benide aranıza alın ama.. :KK1:

hoşgeldiniz:KK3:

Bunlari soyliyceksin iste, aglamayan bebege emzik vermezler, bunlar senin hakkin vermiyosa hatirlatcan...

Al bi kör dahaaa :KK47:
Verdik yaaaa iyi takip et :44:

Sen onu dinleme balimmmm :KK19:
Iyisin sen büleeee :KK53:
Basimiza dert acma bide sen aaaaa :KK47:

tammmm kankammmmm fevri davranmayacammm dur bakalımmm nisemmmmm eeee anlat bakım:KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

X