bunlar hamilelik belirtisimi?

cimcimesultan

şubat 2015 İKRA, şubat 2016 İNANÇ :)
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2011
8.779
3.071
selam arkadaslar ben doğum kontrol ilacı kullanıyorum yaklaşık 1 senedir. Bu aya kadar dakika gecikmeyen adetim bu ay tam 6 gün gecikti. hala adet olmadım.
10 gündür aşırı derecede mide bulantılarım oluyordu hep adet dönemimdeki bulantılar sandım ama geceleri bile sabaha kadar bulantıdan uyuyamıyorum eşim elini karnıma koysa öğürerek kalkıyorum yataktan üstelik sırt üstü yatınca sanki karnımda top varmış ve kasıklarımdan mideme doğru hareket ediyormuş gibi geriliyor ve yan yatmak zorunda kalıyorum göğüslerimde şişlik oluştu ve dokunamıyorum çok acıyorlar. 4 gündür kasıklarımda ağrı vardı bugün daha da şiddetlendi belimden sırtıma kadar heryerim bıçak sokulur gibi ağrıyor. baş dönmem bütün gün geçmiyor aşırı derecede terliyorum ateş basıyor. fakat koku hassasiyetim yok aşırı açlık veya tkluk hissimde yok sadece susuzluk çekiyorum. kasıklarımdaki ağrı şiddetli ve akıntım var.

bunca şeye rağmen sabah test yaptım negatif çıktı.

bu durumda olan varmı??

Aslında bunlar hamilelik belirtileri ama haplarını düzenli kullandıysan sanmıyorum...birde test yapmışsın negatif çıkmış.Büyük ihtimal reglin geciktiği için psikolojik hamilesin yinede kan testi yaptır ne olur ne olmaz

hap kullandıgın için hamile olma ihtimalin olamaz bence ama yınede bır kan tahlili yaptır için rahat etsin:26:

yaptığınız test idrar testi mi? Kan testi yaptırın negatifse mutlaka bir doktora görünün hayatınızı bu kadar etkiliyorsa ciddi bir şey olabilir. İhmal etmeyin kesinlikle.

evap verdiğiniz için teşekkür ederim evet ilaçlarımı düzenli kullanıyorum en fazla 3-5 saat gecikiyordur ama bu zamana kadar gecikmeyen adetim neden bu ay bu kadar gecikti ona kafam takılıyor. ayrıca çevremdeki birçok insan ilk testte hep negatif çıktığını 10 günden sonra yapılanların genelde pozitif olduğunu ve en kesin tahlilin kan tahlili olduğunu söylüyor ama ben kan testi yaptırmak istemiyorum bugün kafam çok karıştı:KK14:

yaptığınız test idrar testi mi? Kan testi yaptırın negatifse mutlaka bir doktora görünün hayatınızı bu kadar etkiliyorsa ciddi bir şey olabilir. İhmal etmeyin kesinlikle.

evet idrar testi yaptım bugün. kan testi yaptırmadım henüz.
ilaç kullandığım için hamile değilimdir diye düşünüyorum ama görümcem ilaç kullanırken hamile kaldı şuan 6 aylık hamile benimde kafamı karıştırdı kendi durumunu hatırlatarak

canım haberini bekliyorum..

canım ozelden gndermeye çalıştım ama gnderemedim galiba o yüzden buraya yazıyorum

arkadaşım acaba kan testi mi yaptırsan o zaman daha net çıkar
bende regl olmadım hala
ama ne idrar nede kan testi yaptırdım
bilmiyorum korkuyorum galiba
8 yıllık evliyim son 3 yıldır çocuk istiyorum
umarım bu sefer Rabbim verir.
haberleşelim arkadaşım

konun eskiymiş ama inş gerçek olur canım :KK16: Allah hayırlısıyla,sağlıkla nasip etsin inş..
sana da,bana da :KK34:

X