Bundan Olur mu?

ranasevincc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2024
38
12
Diyelim ki sevdiğiniz biri var ama onun sizi sevdiğinden emin değilsiniz hatta biraz sevmiyor gibi sizi ama siz onu seviyorsunuz. Böyle bir durumda başka biriyle flört eder miydiniz diğeri kesin değil ama sizinle ilgilenen biri olsa? Ama diğer kişiyi de seviyorsunuz. Uzatılan mendili geri çevirir miydiniz o kişiyi sevmenize ve onun sizi sevdiğinden emin olmamanıza rağmen.

Edebilirsin tabii. Platonik olup aşk acısı çekeceğine, gelen kişilere şans vermekten zarar gelmez. He tabii bu bir şey hissetmediğin biriyle bir şeyler yaşa demek değil. Ama hoşlanıyorsan neden olmasın ki.

Olmaz. Hayatına alacağın kisiye haksızlık bu.

Bence sende onu tam anlamıyla sevmiyorsun yoksa başka birini düşünmezdin. Mantıklı olan net olmayan birini beklememek ve yoluna devam edip yeni insanlara şans vermek.

Aynı durumu ben de yaşamıştım birinden hoşlanıyordum fakat karşı taraf çok belirsizdi emin değildim buna rağmen önüme çıkanları reddediyordum ama sonra ne oldu? pişman oldum o yüzden sen de önüne bak

Sen birimi severken karşında ki adam başkasını sevse ama ondan yüz bulamadığı için mecburen seni tercih etse. Nasıl hissedersin ?
Bunu kendim için değil karşı taraf için yazdım. Ben de seviyorum onu ama bir tık sevmiyor gibi gözüktüm sanırım. O da başka bi kızla flört edip sonra onla olmayınca yine bana yöneliyor onu suçlamaya hakkım var mı gibisinden sormuştum.

Bence sende onu tam anlamıyla sevmiyorsun yoksa başka birini düşünmezdin. Mantıklı olan net olmayan birini beklememek ve yoluna devam edip yeni insanlara şans vermek.
Aynen ben de böyle düşünüyorum ama sorum karşı taraf içindi. Beni sevse gerçekten başkalarını düşünmezdi diye düşünüyorum. Kendisi benden emin olmadığı için diğerleriyle flört edebiliyor.

Seninki de aşk değil zaten hoşlanmışsın sadece. Aşık olsan gözün bir başkasını görmezdi. Bence diğer kişiyle olan durumu bitir. Belirsizlik insanı yorar. En fazla 1,2 hafta üzülürsün sonra önüne çıkanlara bakarsın. Şu aşamada ilk belirsiz durumu bitir

Size karşı yoğun bir duyguları yoksa başka kişileri de değerlendirmek istiyordur sonuçta karşıda net olmayan birisi var hele bu devirde bir çok seçenek varken kabul etmemezlik yapmaz illaki değerlendirir diye düşünüyorum.

Üstte yazdım karşı taraf bu durumu yapan ben değilim.

Net olmayan kişi ben de olsam ben net olmayana da sadık olurdum. Tamamen bitirseydim başkalarını değerlendirirdim elbet. Fakat kendisi başkalarıyla olmayınca tekrar bana yöneliyor. Bana karşı cidden yoğun veya ciddi olsa başkasını düşünmezdi diye düşünüyorum. Hoşlanmış beğenmiş sadece demek ki

Size karşı yoğun duyguları olmadığı için zaten sadık olamıyor ayrıca başkalarıyla olup size dönen bir insanın zaten size duygusu yoktur. Dediğiniz gibi sadece beğenmiş o kadar...

Size karşı yoğun duyguları olmadığı için zaten sadık olamıyor ayrıca başkalarıyla olup size dönen bir insanın zaten size duygusu yoktur. Dediğiniz gibi sadece beğenmiş o kadar...
Aramızda ciddi bir şey olmasa bile hatta flört bile değildik böyle bir durumda bana sadık olmak zorunda mı? Kendimi suçlu tutuyorum bazen

Aramızda ciddi bir şey olmasa bile hatta flört bile değildik böyle bir durumda bana sadık olmak zorunda mı? Kendimi suçlu tutuyorum bazen
Böyle bir durumda tabiki de size sadık olmak zorunda değil. Başta da dediğim gibi net olmayan bir durum varsa neden beklesin tabiki de başka insanları değerlendirecek.

Sevgili olmadığın sürece seçenekleri değerlendirmek şarttır. Erkekler de öyleki. Yedekte tutuyolar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…