Bunalıma girmek üzereyim sanırım, ne yapmalıyım ? :(

büro yönetimi ayrıcana işletmehihoyyytama gel gör kii ikisi de bi işe yaramıyorkaydirigubbakcemile3

anladım halk bankası müfettiş yardımcılıgı için sınav açmışta belki işine yarar diye bölümünü sormuştum canım

anladım halk bankası müfettiş yardımcılıgı için sınav açmışta belki işine yarar diye bölümünü sormuştum canım

ee yanii o da olmuyo heekaydirigubbakcemile3
kızz kendini unuttun benim derdime yanar oldunnkaydirigubbakcemile3
hayırlısı be canım kısmet bakalım elbet bi gün iş bulcaz yanii

ee yanii o da olmuyo heekaydirigubbakcemile3
kızz kendini unuttun benim derdime yanar oldunnkaydirigubbakcemile3
hayırlısı be canım kısmet bakalım elbet bi gün iş bulcaz yanii

ben işletme mezunuyum canım ben girebiliyorum hani seninde özellikler tutuyosa diye sölemiştim işletme 4 yıllık fakülteyi bitirmişsen başvurabilirsin linki gönderriim özelden yada halkbankın sitesine gireresen orda yazıo herşey ben şuna inanıyorum sadece kendini düşünmek yanlış birilerine yardımcı olmak mutlu ediyo beni çünkü karşı tarafı çok iyi anlayabiliyorum işsiz olanları yanii

ben işletme mezunuyum canım ben girebiliyorum hani seninde özellikler tutuyosa diye sölemiştim işletme 4 yıllık fakülteyi bitirmişsen başvurabilirsin linki gönderriim özelden yada halkbankın sitesine gireresen orda yazıo herşey ben şuna inanıyorum sadece kendini düşünmek yanlış birilerine yardımcı olmak mutlu ediyo beni çünkü karşı tarafı çok iyi anlayabiliyorum işsiz olanları yanii

sağol canım tavsiye için bakarım bende halkbankın sitesinekaydirigubbakcemile2
kısmet bu işler valla:eek:

canım ALLAH hakkında hayırlısını versin...
evde çok sıkıldım diyosan bi hobi gelistir bi yandan is ara bi yandan da habi olarak biseler yap...
bende mesela evdeyim genelde evle uğrasırım onu oraya koyarım bunu buraya koyarım bi ara ahsap boyama yaptım bi ara takı yaptım bi ara örgüye dalddım en azından seni biraz oyalar...
nacizane fikrim tabi is bulana kadar oyalanırsın .....

canım ALLAH hakkında hayırlısını versin...
evde çok sıkıldım diyosan bi hobi gelistir bi yandan is ara bi yandan da habi olarak biseler yap...
bende mesela evdeyim genelde evle uğrasırım onu oraya koyarım bunu buraya koyarım bi ara ahsap boyama yaptım bi ara takı yaptım bi ara örgüye dalddım en azından seni biraz oyalar...
nacizane fikrim tabi is bulana kadar oyalanırsın .....

canım tşk ederim böle şeyler yapıorum yoksa ev hiç çekilmez heralde kendime ugraş buluyorum ama çalışmayıda çok istiyorummm

size önerim şudur : bir sivil toplum kuruluşuna gönüllü olun.. arayın internetten vakıfları gönüllü olmak istediğinizi yazın.. bende bir vakıf çalışanıyım.. çok gönüllü sonraları personel olabiliyor..
ssd eleman arıyordu en son. tarih vakfı sitesinden gönüllü arıyor.. kimse size gelmeyin demez..

yada;
açıköğretime kaydolun.. bu arada bir diploma daha alırsınız.. zamanı değerlendirmiş olursunuz..
kişisel gelişim üzerine kurslara gidin, kitaplar okuyun.. ailenizle vakit geçirin. büyüklerinizi ziyaret edin.mutfak etkinlikleri yapın.. spor yapın..

zamanım olsa ben neler yapmam ki........

mrb arkadaşlar hep yazılan dertleri okurdum ama hiç yazmak nasip olmadı belkide bugüne kadar yazma ihtiyacı duymadım
ama artık çok kötü hissediyorum kendimi :çok üzgünüm:
okulum bitti 2007 yılında harıl harıl iş arrıyorum ama hep yüzüme kapanıyo kapılar bi yere gidiyorum heyecanlı heyacanlı olmuyo yine eve dönüyorum tam oluyo bu kez sanırım diyorum yine olmuyo hiç heves filan kalmadı artık içimde eş konusundada öle hiç kimseyi kendime yakın hissetmiyorum işim yok eşim yok :nazar:
artık hayatıma bi yön vermek kendi hayatımı kurmak istiyorum ama olmuyo 25 yaşındayım evde oturmaktan çok bunaldım her gün dışarı çıkamıyosun arkadaşlarla her gün görüşemiyosun herkesin kendine göre hayatı var artık!!!
ne yapacagımı bilmiyorum kursa git diyolar nerdeyse kursların hepsine gittim gidecek kursta kalmadı :sm_confused:
dualarınızı ve önerilerinizi beklemekteyim....:a015:

Arkadaşım bunalıma girme bence
bak aslında o kadar şanslısın ki keşke bu imkanlarım olsaydı da çabaladım uğraştım ama olmadı diyebilseydim...

21 yaşındayım ama hala lise bitirmek için çabalıyorum..

Keşke bir arkadaşım olsaydıda görüşemiyoruz fırsat olmuyor diyebilseydim.. ama yok...

Keşke o dediğiniz kursların birine gidebilseydim...

yani bence şikayetçi olma bunalımada girme şuan yerinde olmayı dahi istedim keşke bu imkanlar bana verilseydi iş arasaydım hayata dair bir çabam olsaydı KEŞKE..

hangimiz bunalıma girme derecesindeyiz düşün bakalım
iyi şeyler düşün güzelim bence şanslısın :nazar:
:1hug:

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım bende 25 yasındayım ve bu tarz sorunlar yasıyorum. yasıtlarım bişiler sahibi ama benim henüz bi işim bile yok diye huzursuzlanıp bunalıp duruyorum
ama benim sebebim herşeyi fazla incelemem irdelemem. İş görüşmelerinde bi bakıstan,bi kelimeden kıl kapıp gitmiyorum mesela.
eger sende böyleysen bunalıma girmek üzere hissediorsan kendini herhangi bi işe geciçi bi dönem gir. hem kapı kapıyı acar.hem kendini topararsın biraz.
ben sana söylediğimi kendim uygulamıorum cünkü.gecici dönemleri bile fazla takan bi insanım

Canım işletme mezunuyum demişsin. Ben sana halamdan örnek verebilirim. Benim halam da işletme mezunuydu. Okul bitince ilk 5-6 ay çok seçici davrandı baktı olmuyor vazgeçti. Şimdi sen nereye başvursan deneyimin var mı diyecekler bana dedi. Kapı kapı tüm muhasabe bürolarını gezdi. Bana işi öğretin cv'ye yazacak bişeylerim olsun dedi. Nerdeyse ilk yıl karın tokluğuna çalıştı ama işi öğrendi. Adamların da işine yarayınca çok iyi olmasa da bir maaş verdiler. ılk çalıştığında doğru düzgün bir masası bile yoktu. iki üç yıl böyle muhasebe büroları falan iyice işi öğrendi çevre yaptı.

Bu arada mali müşavirlik sınavına hazırlandı. Hatta arada evlendi. ıstanbula taşındı. Orada gitti tabi artık cvsi de doluydu. Önce bir gözlük firmasında çalıştı. Şimdi de deri fabrikasında muhasebe müdürü. Ve bu yıl da mali müşavirlik sınavını kazandı. Azmin elinden bişey kurtulmaz. Sen önce işi öğren biraz piyasada karın tokluğuna da olsa çevre yap. Emin ol gerisi gelir. Ben bile devlet beni atar dediğim halde. Etüt merkezlerinde karın tokluğuna çalışıyorum, hadi bişey olur da atanamazsam en azından dersanelerde çevrem olsun diyorum... Allah kolaylık versin. Ama unutma en başta azim olmalı...

ben o derdi bilirim bende çok çektim bu sitedekiler bilirler beni az isyan edip aglamadımmı bende muhasebeciyim senin gibi çok ugraştım tam olur dedim olmadı işler ama rabbim çok güzel bi kapı açtı bana inş sanada güzel bi iş kapısı açar rabbim eger istersen benim denedigim yöntemleri özelden anlatabilrim dua okuttum kendime kısmetim içi çok şükür şimdi mutluyum

Seni cok iyi anliyorum ben!

Bende 2008 de bitirdim okulu bende bayadir ariyorum, yeni evliyim bide benim borum var.

Hadi sen $anslisin yine, borc diye bir derdin yok kaydirigubbakcemile3

Uzulume, fani dunya, bugun variz yarin yokuz..

ALLAH YARDIMCIN OLSUN canim yerimseniben

sen o tatli canini sikma, hersey yoluna girecektir elbet, sadece biraz daha sabir a.s.

X