Bunaldım bıktım Dayanamıyorum

vallahi bu kadar boş insanlara bu kadar takarsan sen hasta da olursun kilo da verirsin...bu kadar yüz vermene ne gerek var sen de memursun o da.mesafeli olman gerekirdi ya da olayı bu kadar yüzgöz olacak hale getirmemen..hatta yılanın basını küçükken ezmen lazımdı. o kadına değil sana kızdım biraz akıllı ol sordugun soruya bak o sana beddua etse ne etmese ne?belli ki o suçlu bu kadar vicdana gerek yok canım sen pamuk prenses olma bence aç gözünü..sonra böyle yıpranırsın tabi...güçlü olmaya calışacaksın..insanlar iki yüzlü davranır iş yerinde dikkat etmelisin..

Bastan tavrımı koyamadım bılıyorum o zaman cok toydum ılk defa calısma ortamı gormustum belkı duzelır dıye bekledım bu ınsanla mudur bıle tartısmıyor cunku herkes durumu bılıyor xs beden bıle olmuyor artık zayıfladım ruhum daraldı

Busecım bu arada benı cok ıyı hatırlarsın senınle sınavlar hakkında cok konusmustuk hatta bıara doguda bııle gıtmıstın sınav ıcın :ecrin_bebek:

Güzelim bende memurum hemde 23 yılımı çoktan devirdim. Dediğin bu tür insanlardan çok gördüm ben.
Öncelikle böyle insanları kafana takmayacaksın, sonra hakkını sonuna kadar arayacak ve hakkını aradığın içinde vicdanın rahatsız olmayacak.
Hepimiz evimize götüreceğimiz ekmek parası için çalışıyoruz. Yani kimse kimsenin ağız kokusunu çekmek zorunda değil. Bir iş yerinin kuralları vardır, hele burası devlet dairesi ise kurallar zaten baştan bellidir. Bu kurallara uyan uyar uymayan çeker gider.
2,5 sene önce bir müdürüm vardı kendisi simetri hastasıydı. Akşama kadar masaları hizaya sokardık. Masanın üstünde kalemler aynı hizada olacak, mavi kalem kullanılmayacak siyah kalem kullanılacak, dolaplar aynı hizada olacak, dosyalar sıralı olacak gibi saçma sapan kuralları vardı. İşi gücü bırakmış adamın egosunu tatmin etmeye uğraşıyorduk. Sonunda isyan etmiştim. Ben çalışmak istiyorum, gitsin tedavi görsün diye. Her akşam millet çıktıktan sonra masaları gezerdi, kalemlerden biri düzgün değilse ertesi gün vay halinize. Sonuçta benimle çok uğraşmıştı ama kanunen tabiki bir şey yapamamıştı. Müdür olduğu için sesimizi çıkartamıyorduk, ama sen daha iyi durumdasın çünkü arkadaşın mevki sahibi değil. Bu nedenle sen varsa şefine yoksa müdür yardımcına oda yoksa müdürüne durumu ilet, gerekirse dilekçe ile şikayetini bildir. Vicdanını rahat tut çünkü kimse kimsenin sorununu çekmek zorunda değil. Allah kolaylık versin sana güzelim.

Vah Vah, libidosu yüksek, sekis hayati olmayan kadin tipi resmenkaydirigubbakcemile, aynisindan benim calisdigim yerdede vardi.:mymeka:

Üzülme canim hicbise olmaz, kurtulmussun hadi gecmis olsunhihoyyytkaydirigubbakcemile5

Beni en iyi siz anlarsınız o zaman.Yanımdaki insanda da temizlik hastalığı var poçamı masaya koysam bakıyor wc ye selpaksız gitsem bakıyor beni pis olarak nitelendiriyor insanlara güvensizlik var herşeyden şüphe duyuyor hasta diyorum evlenemedi diyorum alttan alıyorum ama bana da yazık o bu durumda die ben ona iyi davranamam ki bende insanım evraklarını kilitleyip wc ye gidiyor kimse bişi yapmasın diye ama açıkta olan başkalarının evraklarını alıyor ne yapmak istiyor anlamadım
dediginiz gibi çekmek zorunda diilim artık aklım basıma geldi simdi onun gözünde ben anlasılmaz biriyim onu sikayet ettiğim için beni abartarak anlatıyor insanlara

Vah Vah, libidosu yüksek, sekis hayati olmayan kadin tipi resmenkaydirigubbakcemile, aynisindan benim calisdigim yerdede vardi.:mymeka:

Üzülme canim hicbise olmaz, kurtulmussun hadi gecmis olsunhihoyyytkaydirigubbakcemile5

vallah tam teşhisi arkadaş koymuş tatlım neden kendini üzüyonki ilk defa çalışma hayatından dolayı susmuşsun gerçi yeni ortamlara ilk girdiğimizde susarız savunamayız çekiniriz ondan sende susmuşsun ama baya dayanmışsın ben olsam çoktan şikayet etmiştim etmesemde azgının payını verip bi daha benle konuşmasını engellemiştim :roflol:
azçık cadıyımdırda :roflol::roflol:

sen sonuna kadar haklisin canim...
inan bana böyle bir insanin ne ahi nede bedduasi tutmaz....
bu kadar insan onu taniyor ve ondan sikayetciyken sen neden böyle bir seyi cekmek zorunda kalasinki...
sonucta is yerinde huzurun olmadiginda ne kadar verimli yada ne kadar mutlu olabilirsinki....
belki o kadinin psikolojik sorunlari, takintilari var...
onun beraber daha fazla calismaya devam etsen seninde psikolojin bozulacak...
vicdanin rahat olsun sen gerekeni yapmissin...
dilerim bundan sonra huzurlu bir sekilde calisirsin canim....

Zamana bıraktım olmadı konusmadım olmadı gucum bıttı canım bılemezsın bıgun cok ıyı davranıyor ellerıyle beslıyor ama ters bısı yap dusman kesılıyor ben suyuna gıtmek zorunda dıılım benım suyuma kım gıdecek:1closedeyes:

iş hayatında çalıştıın insan çok önemli
ama bu kadın anlattığın gibiyse resmen psikopatın teki

bence iş arkadaşlarınla arana biraz mesafe koymalısın

canım o kadından çok sana kızdım üvercinka gibi sana kızdım.yazık günah kendine ya.sonra hastalık sahibi olucan napıcan o zaman?o kadın mı bakıcak sana?ayrıca sen niye ona katlanmak zorunda olasın ki dışarda bin türlü tuhaf insan var hepsine katlanmak zorunda mıyız?kendine bu kadar yüklenme sen o iş yerine işini yapmaya gidiyorsun o kadının keyfini, konforunu sağlamaya dil.tak kulaklıklarını dinle ne dinliyosan ama onu dinleme.mesafeli ol.yazık sana yaa...
bi de ahı tutar mı diyosun çok şaşırdım.senin ona ahın tutar asıl bunca yaptığından sonra.ne hale gelmişsin resmen hasta edicek seni.
ayrıca o kadın nasıl kovulmuyo anlamadım.evrak çalma, bu kadar kişiyi rahatsız etme.ne bilim anlattıklarına göre kovulması lazımmış.
neyse işin özü bu kadar iyi olma:)

arkadaşım az bile yapmışsın ...benim okulumdada böle bir sahsiyet var yaşı çok büyük bizlerden 38 den fazla ...gelir yanına dinler dinler konuşulanları sonra başkalarına anlatır.....bir gün eşimle kavga etmiştik kızlara anlatıyordum sen git millete anlat....fotokopi ister vermeyiz surat asar arkamızdan tonla laf eder.....hocalara acındırır biz 5 puan alıyosak o 15 alır...sınava çalışmaz gelir sınavda yanına gelir kopya vermedin mi tafra yapar verdinmide mutlaka seni yakalatır....birine bir şey desen bu yaşa gelmiş evlenememiş sorunları var sen neden üzerine gidiyorsun gibi tepki alırsın...bu bir olur iki olurr ben de insanları asla kırmaya dayanamam hemen ahı tutarmı yanlış mı yaptım diye içimde çelişmeye başlarım...ama çektim kenara anlasada anlamasa da söyledim söyleceğimi çektim gittim....bunu anlatmak istedim çünkü bu tür insan modeli senin karşındakide sessiz kaldıkça seni üzen zora sokan kendini gariban gösteren tiplerden....bence hiç üzülme yine sen az yapmışsın belki akıllanırda başkasına yapmaz ilerde taşı baltaya vurup daha sert bir tepki de alabilirdi........hiç üzülme derimmm....sen onu ekmeğinden etmedin ama o senin evraklarıını çalıp seni zora sokmayı hak görüyor senin ahın hakkın ona geçmiyor...ama o sana haksızlık yapınca ahı mı tutuyor aslaaaa........hiç kafana takma herkes hakettiği muameleyi görür sen yine ona karşı ezik durursan gelip senden hesap bile sorar ayılır mayılır milletin içinde kendini haklı çıkarmaya çalışır...arkandan iş çevirir sert dur konuşma bile Allah'ın selamı yeter ........mesafeni koru arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…