Bugünkü gündemden ötürü uyuyamiyorum

Bugün oldurulen kizin vücudunun sansursuz goruntulerini x de gordum. Annesinin kızın kafasının basinda sinir krizi gecirdigini falan bunlar beni çok etkiledi ve uykum kacti, isigi bile kapatamiyorum. Gerçekten kendimi şokta hissediyorum akşamdan beri kendime gelemedim. Midem bulanıyor başım dönüyor o görüntülerden sonra. Sizler de gördünüz mü ne dusunuyorsunuz? Birkac gun once, az da olsa siddete meyilli oldugunu fark ettiğim sevgilimden ayrildigim icin kendimi sansli hissediyorum. Ama insallah her zaman yaptıgı gibi tekrar ulasmaya çalışmaz ve beni tehdit etmez. Cok korkuyorum. Ailem, kucuk kiz kardesim, kendim adina.
Benimde uyku girmiyor gözüme. Nasıl bir dünya oldu anlamıyorum. Bende gördüm o görüntüleri malesef. İnanamadım. Sonra çocuğun çizdiği resim flan yayınlandı iyice kafayı yedim. Alalen planlamis çocuk zaten 1 sene önce kıza bir video çekip yollamış bugün seni öldürecektim, bu dünyadan giderken birini öldürmek istiyorum onun sen olması çok özel flan diye. Alalen bir psikopat, çocuğun odasındaki resimler vs korkunç. Çocuğun ailesi bile şikayet etmiş hastaneye yatirmislar kaç kere. Bilmiyorum gerçekten inanmak istemedim olanlara. Hele ki o annenin feryatları içimi dağladı. Çocuk kendisi arayıp haber vermiş sanırım kızın annesine kızın burda diye. Zaten kadın aşağıda kendini parcalarken çocuk yukarda sakin sakin oturuyor. Bir türlü anlam veremiyorum ben bunun sadece uyuşturucu etkisi ile olduğunu düşünmüyorum kesinlikle uzun zamandır planliyormus bunu cani. Anne rehabilitasyon merkezine alınmış. İki gencecik can gitti, geriye acılı ana babalar kardeşler kaldı. Allah'ım dayanma gücü versin hepsine. Sonumuz hayır olsun bizleri evlatlarımızı korusun Rabbim. Umarım adalet işlemesi gerektiği gibi işler bundan sonra. Bu sistemle bu anlayışla katiller korkmaz ama bizler sokağa çıkmaktan korkar hale geliriz böyle.

hiç bir şeyin düzelmeyeceğini ,kendimiz ve çocuklarımızı korumak gerektiğini öğrenirsek sanırım ancak rahat edeceğiz
böyle bir genel çürümüşlük herkesi kapsayacak sonunda küresel savaş kıyım afet vs bişi olacak
geri kalanlar yeniden başlayacak
ancak öyle düze çıkarız onu da biz görmeyiz muhtemelen

6 aylık bebeğim var geceden beri uyumadım sarhoş gibiyim bu olay yüzünden. Dayanılacak gibi değil Allah o annelere sabır versin

Çizdiği resimler bulundu, lucifer mührü şekline uygun beden çizmiş psikopat.
Defalarca tedavi görmüş, 5 kez hastaneye yatış kaydı varmış.
Yani anlamıyorum suç kaydı olan sokakta, hastaneye yatan arka kapıdan geri mi çıkıyorlar?
Bu ülkede hiçbir mercii işini yapmıyor.
Mahlukat kasap, psikolojik hasta nasıl kasapta çalışır?
Hedefine giden yolda adım adım çalışmış, aile desen tın, bunun doktoru öğretmeni tın, napıyoruz biz acaba?
Yaratık için söylemiyorum adalet sistemi böyle olmasaydı da yapacaktı bu, e burada başka dişliler işlemiyor, onu da görüyoruz.
Her yerimiz çürümüş.
Ya ogretmeni tin diyorsunuz ama islemeyen bir sistem var. Universitede calisiyorum. Bazen o kadar degisik ogrencilerimiz oluyor ki. Sikayet ediyoruz, belli cocuk ya bize ya arkadaslarina zarar verecek. Ama cevap hicbir sey yapamayiz. Bir arkadasim yil sonuna kadar sinifin kapisinda guvenlik gorevlisi beklerken ders anlatti. Cunku sorunlu cocuga hic bi sekilde gelme diyemiyorsunuz. Gecen sene de sorunlu bir ogrenci butun siniftaki arkadaslariniz huzursuz ediyordu. Onca sikayet vs hicbir sey yapilmadi. Yapilmiyor.

Ben bu emojiyi çok kullanırım aslında oradaki tebessüm detayına hiç dikkat etmedim (bu olay için ) diyorum böyle algılanabileceği zerre aklımdan geçmez mesela
Emoji kullanmak maalesef alışkanlık olabiliyor insanda ….
Çok kullanmadığınız tahmin etmiştim. Dedim ya lütfen eleştiri olarak algılamayın.
Normal koşullarda çok takılmam, en fazla kendi kendime "yanlışlıkla kullanmıştır" der geçerim.
Bu konuda bir şeyler yazmak aklımdan bile geçmez. Ancak konu o kadar korkunç bir konu ki.
Belki de o yüzden konudan bahsederken bu emojjiyle karşılaşmak beni çok rahatsız etti, o nedenle dile getirdim.

X