bugün öğrendim hamileymişim :))))

E

ebruşşş

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ebruşşş
arkadaşlar çok mutluyum tedavim cvp werdi hamilemişim allah isteyen herkese nasip etsin:emir_bebek:

• Konu Sahibi ebruşşş
canım Allah tamaına erdirsin ne gibi bir tedavi oldun nezmandır bekliyordun...

• Konu Sahibi ebruşşş
hayırlı olsun canım rabbım sag saglım kucagına almayı nasıp etsın ınsallah

• Konu Sahibi ebruşşş
çoooook sevindim canım tebrik ederim rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin amiiiiiin

• Konu Sahibi ebruşşş
Allah Tamamina Erdirisn Hayirlsi Ile Kucağina Alirisn Inşallah
Allah Anali Babali Sağlikli Sihhatli Hayirli Evlat Oalrak Büyümek Nasip Etisn Inşallah

• Konu Sahibi ebruşşş
arkadaşlar çok mutluyum tedavim cvp werdi hamilemişim allah isteyen herkese nasip etsin:emir_bebek:

amanda aman çok güzel bir haber. tebrik ederim allah sağ salim kucağına almayı nasip eder inşallah.a.s.

• Konu Sahibi ebruşşş
canim hayirli olsun allah sag saglim kucagina almayi nasip etsin dikkat et artik kendine fazla yorma kendini su ilk 3 ay umarim hersey gönlünce olura.s.

• Konu Sahibi ebruşşş
ooo ne guzel haber bu hamilelik habire ya bayiliyorum vallahi
tebrikler
allah sag selim kollariniza aldiginiz gunu de gostersin size ve esinize ne guzel

canım tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nsaip etsin..

canım benim Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. öptüümmm

Tebrik ederim canım
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin :1hug:

Canım bende tebrik ederim ne kadar bekledin nasıl anladın hamile kaldığını anlatırmısın canım belirtilerin nelerdi....

tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin ve sağsalim kucağına almanı nasip etsin

Nekadar şanlisin Işte Allah Tamamina Erdirsin Inşallah.ewliliğinin Kaçinci Yilinda Yada Ayinda Hamiş Kaldin Gülüm Hadi Bana Bi Yaz öptüm

Allah anali babali hayirli evlat olmasini nasip etsin bebisinin.
cok sevindim canim adina...

Canım benim tebrik ederim...Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

X