Adetine 7 gün kalanlar gelin konuşalımm

Kızlar çok mutluyum ve bu mutluluğumu sizlerle de paylaşmak istedim. Bugün dün vermiş olduğum progesteron testiyle yumurtlamadığımı sandığım, üzüldüğüm günlerde yumurtladığımı öğrendim ve eşimin sperm testi gayet iyi bende de Allaha şükür tiroid dışında bir dert yok. 18, 19 u adet günüm. Ve tahminlerimce yarın falan en geç tutunmuş olacaktır. Yani 4,5 gün sonra yapacağım herhangi bir kan testi bana sonuç verebilirr. Kızlar ilk olacak. ilk deneme ve ilk hamilelik olacak. İnşallah olur.
Benimde regl olmama 7 gün kaldı 15 aylık evliyim umarım bende sizlerde hamile olduğumuzu öğreniriz ve güzel haberlerle geliriz buraya birbirimize çok dua edelim 😓🙏🏻

Ya doktor da dedi de ben kabul etmedim. Daha pkosun şokunu atlatamadan birde hgs tedavi falan kafam almadı. Çünkü ağır bunalıma girdim bi kaç gün. Kısırmışım ve çocuğum olmayacakmış gibi hissettim. Ardından benle aynı anda evlenen bir arkadaşım da hamilelik haberini duyurdu. Birden herşey üst üste geliyor gibi oldu. Zayıfladım 6 kilo kadar. Bilmiyorum vakti zamanı değildir belki ama işte artık istiyoruz eşimde bende
Üzülme senin bir arkadaşın benimle aynı gün evlenenden tut benden sonra evlenen bütün tanıdıklarım suan çocukları kucağında o kadar zoruma gidiyor ki seni çok iyi anlıyorum allahım bşzede nasip etsin hayırlı sağlıklı bebekler onları gözlerim dolu dokulu izliyorum hergun ağlıyorum ve dua ediyorum

Kızlar çok mutluyum ve bu mutluluğumu sizlerle de paylaşmak istedim. Bugün dün vermiş olduğum progesteron testiyle yumurtlamadığımı sandığım, üzüldüğüm günlerde yumurtladığımı öğrendim ve eşimin sperm testi gayet iyi bende de Allaha şükür tiroid dışında bir dert yok. 18, 19 u adet günüm. Ve tahminlerimce yarın falan en geç tutunmuş olacaktır. Yani 4,5 gün sonra yapacağım herhangi bir kan testi bana sonuç verebilirr. Kızlar ilk olacak. ilk deneme ve ilk hamilelik olacak. İnşallah olur.
Yumurtlama gününüzü ovulasyonla takip edip pik gormusmuydunuz

X