Bugün neler yaptınız ?

Kiz kurban bayraminda etler anca 1 aya bitiyor gelen giden çok oluyor esim kurban parasini babasina yolar o köyde kesip dağıtır
Ayyyy şimdi bayılıcam bizimkilerde ona benzer bi uygulama yapıodu
Babası kendi yetiştirdiği hayvanı kurban olarak çocuklarına verio
Parayladır tabi
Neyseki biz evlenince kurtulduk bu ne yaaaa

Ayyyy şimdi bayılıcam bizimkilerde ona benzer bi uygulama yapıodu
Babası kendi yetiştirdiği hayvanı kurban olarak çocuklarına verio
Parayladır tabi
Neyseki biz evlenince kurtulduk bu ne yaaaa
Benimm esim zaten maaşını alinca yarsini babasina yolar 200 lirayı kardesine 200 lirayi ayri annesine babası zengin 2 katli evi var enayi parasi hoş gelir tabi. Biz kirada ne ev ne bisey esimr diyom sana ne diyor ayriyeten 2 dairesi ikiside kiraya vesrmis sen düşün kim olsa böyle bi kocaya koca demez caresizlik iste

Benimm esim zaten maaşını alinca yarsini babasina yolar 200 lirayı kardesine 200 lirayi ayri annesine babası zengin 2 katli evi var enayi parasi hoş gelir tabi. Biz kirada ne ev ne bisey esimr diyom sana ne diyor ayriyeten 2 dairesi ikiside kiraya vesrmis sen düşün kim olsa böyle bi kocaya koca demez caresizlik iste
İnanamıorum sana ben olsam sinir olurum kendimi keserim tövbe tövbe hayır tabi ama kesinlikle ayrılırdım ama siz birbirinizi çok seviyo musunuz

Aa.. hani gezicdktin filan noldu size canim
Sorma ya basit bişeyden tartıştık o kadar sinirliyim ki bilmiorum yani bi bornoz almıştım ona da camım sıkıldı adam bana açıp gösterdi bi tane uzun bornoz hatta dddim internette hep dizaltı sevindim aldım
Hatta kutuyu açmadım çünkü sordum evet bunun gibi uzun dddi
Evde bi baktım dizaltı Allah'ın yaa zaten kahvaltıda eşime kızmıştım bi de adama CAnım sıkıldı gittim uzun hikaye paramı geri verdi ama dddim yani ilk defa bu hale geldim utanıyorum kendimden beni kandırdınız dedim
Dioki özdileğin bornozları böyle
Ya dedim ben sizin markanıza laf etmiyorum
Bana uzun dddiniz güvendim
Aaa pardon demek de yok
Eşime öyle basit şeylerden kızdım ama gönlümü almıo herzamanki gibi hiçbişey yokmuş gibi davranamam görücek o gününü

Sorma ya basit bişeyden tartıştık o kadar sinirliyim ki bilmiorum yani bi bornoz almıştım ona da camım sıkıldı adam bana açıp gösterdi bi tane uzun bornoz hatta dddim internette hep dizaltı sevindim aldım
Hatta kutuyu açmadım çünkü sordum evet bunun gibi uzun dddi
Evde bi baktım dizaltı Allah'ın yaa zaten kahvaltıda eşime kızmıştım bi de adama CAnım sıkıldı gittim uzun hikaye paramı geri verdi ama dddim yani ilk defa bu hale geldim utanıyorum kendimden beni kandırdınız dedim
Dioki özdileğin bornozları böyle
Ya dedim ben sizin markanıza laf etmiyorum
Bana uzun dddiniz güvendim
Aaa pardon demek de yok
Eşime öyle basit şeylerden kızdım ama gönlümü almıo herzamanki gibi hiçbişey yokmuş gibi davranamam görücek o gününü
Bu erkeklerın umursamazlıgı nedir ya bişi olur olmanış gbı davrnrlar oluyor hep boyle seyler ya ama surat asmynca da anlmyrlar sonra bız bayanlar herşeye trip yapıor oluyorz

X