Bugün neler yaptınız ?

Benimkini boşver sağol bana geliolar arada .
Benimkinin de annesi sorup duruyodu tamam kadın iyi biri ama insan sinir oluyo zaten başka olaydan dolayı küs gibi bişey olduk şimdi sadece nadir arıyo bebeği de soramıyor sen de gerekirse mesafe koy isterse seni kötü bilsinler aman yaa zırt pırt sormak da ne
Arabayı vermesi de çok gıcık bişey ben de olsam çıldırırım ağlamak da haklısın yaa aaah ahhh çık zor
Zaten ogullari yetmiyor gibi aileside baska bi dert kv ariyor her gun niye aramiyon ne konusacam tekim 4 duvar arasindayim coluk yok cocuk yok kimseyi tanımıyorum neyden konusacm sonra esimi ariyor esin bizle konuşmuyor

Zaten ogullari yetmiyor gibi aileside baska bi dert kv ariyor her gun niye aramiyon ne konusacam tekim 4 duvar arasindayim coluk yok cocuk yok kimseyi tanımıyorum neyden konusacm sonra esimi ariyor esin bizle konuşmuyor
Insan cocgu olmayinca icine kapaniyor biraz ama boyle yapma toparlann acil rtrafa uzulursun boyle cokk..

bosver canim gecicek bu gunler bnde aynilarini yasadim cocuk olmuyo diye ne laflar yedim ariyolardi surekli sakin ol hic bisey deme kazanan sen ol

Sinir oluyorum yaa bnm ki de aramıon diodu ben kötü gelinim ondan dedim
Kendisi iyi de eşi yani kayınpederim amann biz uzağız allahtan senede bir görüyorum ama onda da tahammül edemiyorum bi daha gitmicem evlerine
Aynen çoluk çocuk yok ne konuşucaz
Sen ne zamandır istiyosun
Eşin bizle konuşmuyo demesine de sinir oldum Allah cezalarını vermesin

Sinir oluyorum yaa bnm ki de aramıon diodu ben kötü gelinim ondan dedim
Kendisi iyi de eşi yani kayınpederim amann biz uzağız allahtan senede bir görüyorum ama onda da tahammül edemiyorum bi daha gitmicem evlerine
Aynen çoluk çocuk yok ne konuşucaz
Sen ne zamandır istiyosun
Eşin bizle konuşmuyo demesine de sinir oldum Allah cezalarını vermesin
Dimi anliyon beni bizde uzagiz yilda bi görüyoruz ama tlf hergun yok efendim kp demiş doktora gitmesin sehe goturelim gorende şeh gebe birakacak sırf ogulunun parasi gitmsin diye cnim 4 yildir evliyim 2 tüp bebek 3 asilama umut yok gibi

X