Bugün neler yaptınız ?

Aaaa ben de ağladım nooldu anlatsana
Iste esimle sıkıntı yaşıyoruz çocuk yok kisirim ailesinden baski hepsi birkti bun gun payladim eltimim kocasi ailecek piknige gidecekler bizide davet ettiler bizm araba ortak neyse kocam belki gidelim der diye düşündüm götürüp arabayi vermis kendiside carsida turluyor ya millette bakipta hic mi insan bisey kavramaz esim tek zaten 30 günde bi evde kaliyom yok öyle sen niye agladin canim

Zor calisan olmakta calistiran olmakta. Hepsi dert anlayacagin :) keyfine suren milyonerler haricinde onlarida yiyeb insanlar var habire iste. Sahte yuzluler..
O
Paran az olunca hic olmassa samimiyet olur biraz bence :) zenginlere sormak lazm
Ama çoğu fakir tip gurursuz ve para hırsı var zengin düşmanlıkları var onlara ne demeli
Öyle fakirlere sinir oluyorum
Her fakir iyi niyetli diil

önce sıkıldım sonra yürüyüşe gittim sonra tekrar sıkıldım şimdi balık salata yedim, şuan yine sıkılıyorum :/

Ama çoğu fakir tip gurursuz ve para hırsı var zengin düşmanlıkları var onlara ne demeli
Öyle fakirlere sinir oluyorum
Her fakir iyi niyetli diil
Iyiyi kotuyu fakirr olarak ayirmam canim. Cunku bunun zengini fakiri yok. Hrrkeste herseyde olabilir sadece imtihani paradir ayri mesele.

Aglama ya.. niye agliyorsun? Şu 5 dk si belirsiz olan hayat degermi hic.
Desek te insaniz iste..
Canimm emin ol artik yemeden içmeden kesildim yutkunamiyom rabbim diyorum tm çocuk vermedin bari iyi bi es verseydim tm omuda vermedin en azindan testek olacak medeniyetli bi aile oda olmadi

Canimm emin ol artik yemeden içmeden kesildim yutkunamiyom rabbim diyorum tm çocuk vermedin bari iyi bi es verseydim tm omuda vermedin en azindan testek olacak medeniyetli bi aile oda olmadi
Canim imtihan dunyasi iste rahatlik yokki.. Rabbim seni seviyor o yuzden siniyor ona sigin insallah

Iste esimle sıkıntı yaşıyoruz çocuk yok kisirim ailesinden baski hepsi birkti bun gun payladim eltimim kocasi ailecek piknige gidecekler bizide davet ettiler bizm araba ortak neyse kocam belki gidelim der diye düşündüm götürüp arabayi vermis kendiside carsida turluyor ya millette bakipta hic mi insan bisey kavramaz esim tek zaten 30 günde bi evde kaliyom yok öyle sen niye agladin canim
Benimkini boşver sağol bana geliolar arada .
Benimkinin de annesi sorup duruyodu tamam kadın iyi biri ama insan sinir oluyo zaten başka olaydan dolayı küs gibi bişey olduk şimdi sadece nadir arıyo bebeği de soramıyor sen de gerekirse mesafe koy isterse seni kötü bilsinler aman yaa zırt pırt sormak da ne
Arabayı vermesi de çok gıcık bişey ben de olsam çıldırırım ağlamak da haklısın yaa aaah ahhh çık zor

önce sıkıldım sonra yürüyüşe gittim sonra tekrar sıkıldım şimdi balık salata yedim, şuan yine sıkılıyorum :/
Ayyy benim de acaip balık öekiyo CAnım ama alabalık böyle bi balık olamaz balık diil bence ooo bayılıcam yaa
Rüyama da girdi
Balık ver bana balıkkkk
Kiremitte Kırmızı benekli alabalık başka yemem

X