Bugün neler yaptınız ?

Bu gün neler mi yaptım :süslü:
Çocuklardan birini okula diğerini işe uğurladım :anne:, yarım yamalak kahvaltı yaptım :kk77: makinedeki çamaşırları çıkardım hâlâ sermiş değilim :KK70: makineye çamaşır attım :KK73:iki tane ( hobi olarak ) saç tokası ördüm ayıptır söylemesi çok güzel oldu :KK69:ve tabiki her zamanki gibi yine buraya geldim :halay:

Bu gün neler mi yaptım :süslü:
Çocuklardan birini okula diğerini işe uğurladım :anne:, yarım yamalak kahvaltı yaptım :kk77: makinedeki çamaşırları çıkardım hâlâ sermiş değilim :KK70: makineye çamaşır attım :KK73:iki tane ( hobi olarak ) saç tokası ördüm ayıptır söylemesi çok güzel oldu :KK69:ve tabiki her zamanki gibi yine buraya geldim :halay:
Ay ne guzel.. enerji verdiniz valla bana bile :)) bende igne oyasi baslicam :)

El işi olarak bi iğne oyasını bir de mekik oyasını bilmiyorum , ama kâbiliyetim var öğrenicem İnşAllah , onun haricinde boncuk işi biliyorum yatakodası , tv ünitesi vs işliyorum :)
Boş oturanı Allah sevmez :)
Ay ne guzel.. enerji verdiniz valla bana bile :)) bende igne oyasi baslicam :)

• Beğen
Reactions: H M
El işi olarak bi iğne oyasını bir de mekik oyasını bilmiyorum , ama kâbiliyetim var öğrenicem İnşAllah , onun haricinde boncuk işi biliyorum yatakodası , tv ünitesi vs işliyorum :)
Boş oturanı Allah sevmez :)
Evet. Evet. Bu aralar biraz motonlastim. Ama hareketlenmem lazmm:)

Havasiz oksijensiz kaldim gunlerdir.. kar da yurumeyi sevmiyorum da duserde kirarim bi yerleri diye cikamiyodum :KK70: ama eriyor artk cikim

X