Bugün neler yaptınız ?

Bi gun yapsak ole sahane oluuur ama nerdeee

Normalde pastane poğaça tarifleri daha beklemeli uzun falan ama bu sanki normal porça uğraşısı gibi
Bu pogaca normal pogaca hamuru ya..
Ben tereyagli olanini da yapiyorum o cok lezzetli ve degisik oluyor oda pastane diye gecer..

Waffle nasıl oldu
Tost makinemle yaptim.. guzel oldu valla biraz etrafa damladi:) alt hamuru dagilmadan guzel cikardim ama ilk yaptigim dagildi ustune ufaladim hamuru bende.. aslnda benm bi dkkatsizligimden oldu

Retrica
Güzel görünüyo ellerine sağlık olsa da yesek
Hakkini helal et yaa birinin cani cekerse diye koymayacaktim.aslinda.. en guzeli sende olsun insallah:)) ustune farkli uygulamalar yaparim makinasi alacagim kismtse

Dr. Oetker in hazır waffle harcı var. Güzel diye duydum. Aldım ama daha denemedim bakalım merak ediyorum. :)

Dr. Oetker in hazır waffle harcı var. Güzel diye duydum. Aldım ama daha denemedim bakalım merak ediyorum. :)
Yok ben kendi harclarimla yaptim:) son yazilarda resmi koydum:) sen bi dene bakim. Ben makinasi alicam kismtse onla daha otantik oluyor

Yok ben kendi harclarimla yaptim:) son yazilarda resmi koydum:) sen bi dene bakim. Ben makinasi alicam kismtse onla daha otantik oluyor
Gördüm ellerine sağlık güzel gözüküyo :)
Ben de tost makinesinde yapıyorum.
Bir ara alsam mı waffle makiensi dedim. Sinbonun vardı 50 lira. Yorumlar falan pek iyi değildi. Çok para da vermek istemedim. Ne kadar kullanırım belli değil. O yüzden kaldı şimdilik :)

Eklentiler

• IMG_6731.JPG
    64,4 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_6898.JPG
    59 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_6909.JPG
    98 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_7148.JPG
    49,9 KB · Görüntüleme: 38
Reactions: H M
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…