Bugün neler yaptınız ?

Merhabalar ben bugünü bomboş geçirdim
Yapmam gereken bir sürü sey vardı hiç bir sey yapamadım
yine temizlik yapacağım iddiasıyla başlayıp bütün gün evde pineklemekle sonuçlanan bir gündü kısacası

Merhabalar ben bugünü bomboş geçirdim
Yapmam gereken bir sürü sey vardı hiç bir sey yapamadım
yine temizlik yapacağım iddiasıyla başlayıp bütün gün evde pineklemekle sonuçlanan bir gündü kısacası
Hoşgeldin kız :KK57:
Evet ben de pibekledim temizlik yalan oldu :temizlik: ama elimde iki mesele var şükür
Poğaça ve kurabiye
Bi de bulaşıkları yerleştirdim :süslü:

Hoşgeldin kız :KK57:
Evet ben de pibekledim temizlik yalan oldu :temizlik: ama elimde iki mesele var şükür
Poğaça ve kurabiye
Bi de bulaşıkları yerleştirdim :süslü:
Temizliğe başlayacam dediğim anda soguyorum nefret ederim temizlik yapmaktan bu topige yazayim da belki su evim ve hayatim bir düzene girer dedim

Temizliğe başlayacam dediğim anda soguyorum nefret ederim temizlik yapmaktan bu topige yazayim da belki su evim ve hayatim bir düzene girer dedim
Burası düzen yeri diil ki düzensizlik yeri diomuşum
Şaka bi yana birbirimize destek oluruz temizlik ve yemeği ben de sevmem ama hamurişi severim yat yat hamur ye :hamarat:

Gördüm ellerine sağlık güzel gözüküyo :)
Ben de tost makinesinde yapıyorum.
Bir ara alsam mı waffle makiensi dedim. Sinbonun vardı 50 lira. Yorumlar falan pek iyi değildi. Çok para da vermek istemedim. Ne kadar kullanırım belli değil. O yüzden kaldı şimdilik :)
Ya korkmaz kullaniyorum bicok mutfak araclarimi iyisi olsun özü olsun.. bide tek waafle kullanmam cok degisik seyelr yaparm ben :hamarat::KK15: ya bide ali nazikmi ooo.. bunlarin hepsini yedinmi cidden yaww :KK48::confused:

Son düzenleme:
Temizlik guzel birsey.. daginik ve pis yerlerden dusük enerjili varliklar beslenir cok seveler bunlari.. enerjin düşer huzursuzluk olur evde vs vs birseyi yaptiginda hemen topla cok isin kalmaz.. yap yap yapmamazlik yapma sev. Yinede temiz ev ferahlikkkk ne kadar usensekte bazen:) hareket ediyoruz hem iste :)

Temizlik guzel birsey.. daginik ve pis yerlerden dusük enerjili varliklar beslenir cok seveler bunlari.. enerjin düşer huzursuzluk olur evde vs vs birseyi yaptiginda hemen topla cok isin kalmaz.. yap yap yapmamazlik yapma sev. Yinede temiz ev ferahlikkkk ne kadar usensekte bazen:) hareket ediyoruz hem iste :)
Aynen tozlara pisliklere geliolar

X