Bugün neler yaptınız ?

Allah allah kimi de sevmez suyu evet ama kısın cokta zorlama icmeye su kaybu fazla.olmuyor ben iciyorum su topluyorum sora cok tuzlu da yemiyorum ama.topluyor iste napim. Yediklerine gore icmeyi dene. 10 br ideal yeter

Eşine guven bak bole yapmayin alissinlar senin evde harpmi vardi okadar mi daginik

Nerdeyse harp diyebilirim esim asiri otesi daginik oglum da cabasi bebegim var bi gun yapmasam ertwsi gun zor yetisiyor simdi bugun de yapmasam iki gun olacak yarin ölene kadar temizlik
Aaa o zaman haklisin olur oyle. Benin yogenim bana da geldi 1 hafta kaldi allahimm cekyatlarini altinda olmayan sey halinin ustunde olmaysn leke.. evi yemixleyince haliyi flan kaldirdim baska serdim ohh bee dedim. 2 taneyse normal esinize verin cocugu sizde islerinizi halledin insallah

Neyse bende evimi temizliyim 2 3 gundur detayli giremedim sora yemek icmek hallediyim sorada esim geliyor vakit cabuk geciyor gors hanimlar

Aynen yaa keyfine bak iyi yaparsın valla

Evet yaa eşiniz de çalışsın

Kızlar ben mutfağa girişiyorum
Poğaça yiyeceğim için çok mutluyum
Yediklerimin listesini de yapıorum ne yersem yiyeyim
Diyet asla diil hatta dikkat etmek bile diil
Hem kafam dağılsın hem de kendimi biliyim
Kalori hesaplıyorum
Şuan acayip açım gofret ve 5 kuru kayısı ile duruyorum

Elim çok yavaş ne zaman biter bilmem ama
Canavar gibi yicemmmmmmmmm oleyyyyy
Boyle beklersen yemek icin sekerin dibine vurursin duser paçalarina sekerin sora listeye ha pogaca ha pogaca ha pogaca ha kurabiye kurabiye diye 3 er yazarsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…