Bugün neler yaptınız ?

Huu kizlar nabiyorsunuz
Bende aksamdan uyumusum..

hee tmm bnde gec kalktim hadi hazirlan disari bi gidek gelek
Bisey sorucam canim asilamayla ilgilii.. simdi doktora gidip konusucaz bgun de. Derseki direk asilama yapmayiz yumurtlama tedavisi uyguluyor ya once 3 ay filan ben istemiyorum onu cnku yeterince zamanim gcti direk yaparlarmi bi sorun cikmazsa?

Bisey sorucam canim asilamayla ilgilii.. simdi doktora gidip konusucaz bgun de. Derseki direk asilama yapmayiz yumurtlama tedavisi uyguluyor ya once 3 ay filan ben istemiyorum onu cnku yeterince zamanim gcti direk yaparlarmi bi sorun cikmazsa?
yaparlar canim vucut yorulmadan dahada iyi olur hatta

gittinmi doktora canim

gittinmi doktora canim
brcstegul hani progestan ilaci demistin ya bna bn onu asilamadan sonra bebek tutunmasi icin kullanmistim hatirladim gecen gun netten arastirdim adet sokulmesi icinde kullaniliyomus esime almasini soyledim ve eczaci demiski adetle alakasi yok bunun bebek dusmesin diye kullaniliyo demis bn yinede aldirdim sen nasil kullanmistin sabah aksammi

Hee nasil alakasi yokmus cok biliyor o.
Bana bi kere adetim cok gecti doktor tarlusal verdi ben bitkisel istiyorum yan etkisi olmayan dedm o zama progestan al dedi olmazsa gel bakalim tekrar dedi.. ben oldum kullanmadan zaten gerek kalmadi.ama sonraki adetlerimde 1 2 tane attim cok icincede cok erkene aliyor o yuzden ole yaptim. Yani kafama gore almadim ilaci.. eczaci hicbisey bilmiyor
Ama sen şoyle yapabilirsin ben adetimden 1 hafta oncesine gunde 1.. 300 mg liktan 3 gun filan kullaniyorum bekliyorum sonra 2 gunde adet oluyorum.
Bi kere yumurtlamadan 2 gun sora basladim mesela 19.gun her gün 2 tane alayim dedim fazla geldi 2 gun flan kullandim 25. Gun hasta oldum buda bana erken.. bende sonra 26.gun filan basladim 3 gun kullanip biraktim ama sen gunde 1 tane mg kac aldigin? Ona gore 10 gun kullan sora hasta olman lazim..

Kafam bi milyon oldu ama oyle bi uyusuyorsunki yok bole bisey ucuyorum sanki

gittinmi doktora canim
Doktora gitmedik istanbula izne gidicegez orda esimin testleri tekrarlamamiz gerekiyordu burda yapariz dedim ama burdaki sistem eski sistemmis ondada istanbuldaki doktorlar saglikli bulmuyor mecbur iznimiz bitince gelip yapacagiz zaten yine o zamana kalicakti yetisemiyorum buray cnku. Söförlük ogrenmeye gittim bnde :)

Yukardaki seersemligi ilac yapiyor yani canim onu demek istedim tam yazmamisim:)

bnde aynen oyle dedim ne anlar o al sen dedim esime.Cok sagolasin canim artik dayanamadim aldirdim hergun adet agrisi cekiyorum yumurtalarda batma agri var kendisi olsun ilacsiz diye bklesem eminim iki uc yil beklerim .100 mg lik aldim gunde iki defa 10 gun kullansam yeterli olurmuki

bulundugun yerde okadarmi zor canim git gel daha zor olur .Off rabbim yardim etsin

Olur bence pardon benmki de 200 mg di.
Sende sabah aksam alirsin tok karnina yemekten sonra. Ben açta atiyorum ayri mesele

Olur bence pardon benmki de 200 mg di.
Sende sabah aksam alirsin tok karnina yemekten sonra. Ben açta atiyorum ayri mesele
Ne cilginiz yav herseyi goze aliyoruz bnde bazen kafama gore atiyorum esim sen manyakmisin dii amaaan bisey olmaz diyorum

Reactions: H M
bulundugun yerde okadarmi zor canim git gel daha zor olur .Off rabbim yardim etsin
Ya vandayiz yinede fena degil ozel hastaneleri flan iyi ama bu testi kruger a gore yapmiyorlarmis en iyisi de bu sekildeymis istabbulda buyuk yer ama hala eski sistemi kullananlar var mesela.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…