Bugün neler yaptınız ?

Ne cilginiz yav herseyi goze aliyoruz bnde bazen kafama gore atiyorum esim sen manyakmisin dii amaaan bisey olmaz diyorum:rolleyes:
Haha nabak:halay: ben çig balik bile yedim cig sütü emmisiz amma cocuk icin neleeeer neleeertr

Ya vandayiz yinede fena degil ozel hastaneleri flan iyi ama bu testi kruger a gore yapmiyorlarmis en iyisi de bu sekildeymis istabbulda buyuk yer ama hala eski sistemi kullananlar var mesela.
Tabi ya hastanesine doktoruna bagli birazda bazi yerler salliyo bastan saviyolar.Vanda gorev filanmi yoksa orda mi oturuyosunuz

Valla bi galaksilere cikmadiginiz kaldi onlarada cikiyoruz zaten kafa nere biz ora:KK76::KK28:
ne cok cocugu olmayan var ya milletce kisiriz galiba .Coplere atanlara zaten ayri bi sasiriyorum biz neler yapiyoruz canimiz pahasina onlar cope atiyo keyifleri icin hayreet

• Beğen
Reactions: H M
ne cok cocugu olmayan var ya milletce kisiriz galiba .Coplere atanlara zaten ayri bi sasiriyorum biz neler yapiyoruz canimiz pahasina onlar cope atiyo keyifleri icin hayreet
Sorma ya hastalik cok. Benim esim cok yogun calisiyor bunyesi kaldirmiyor istanbulluyum ben ordayken okadar yogundukki cok zor seneler gecirdik hem milletce iste

ayyy zormu yinede iyi yer cikmis bizde her sene korkuyoruz ya cikarsa diye alistik buralara
Neredesiniz peki? Biz istedik ya nabalim istanbulda yiprandi esim. Meslek cok yiprstici.. buna da sükür diyelim ne diyelim
Cocuk istedik baktik olmuyor gidelim bekle bekle nereye kadar dedik

Neredesiniz peki? Biz istedik ya nabalim istanbulda yiprandi esim. Meslek cok yiprstici.. buna da sükür diyelim ne diyelim
Cocuk istedik baktik olmuyor gidelim bekle bekle nereye kadar dedik
bizde istanbuldayiz evet burasi cok yipratici is bakimindan bnde cocuk olana kadar gitmem dedim oldu yine gidemiyiruz fena alistik

Ah ah dogdugum yeri ozledim neresindesinz peki canim..
Ooooooy ooooooyhhh 17sinee safak sayiyorum

bn bu yasi kabul etmiyorum zaten onceleri cok buyuk bisey zannederdim ama hicte buyuk degilmis gayet eski bnim daha bna kalirsa 18 lerdeyim:KK70::KK70:esim hatta 30 oldun diyoda yuh diyorum bn daha kucugum diyorum
Normal dogum yaptiysam 14 te olabilirsin sil bastannn yenidennn:halay: 28 nere 30 nere canim estağfirullah tovbe tovbeee:KK48::rolleyes:

Bide sana birsey dicem hacemat yaptiriyormusun hic? Kadin hastaliklarina iyi geliyor ben her sene yaptiriyorum allahin izniyle guzel oluyor 3 ay once istanbulda belime 3 tane vurdurdum yarin şifali gunlerden yine yaptiricam ama tek belime degil tabi sinuzit icin flanda..

X