Bugün neler yaptınız ?

Aman ciddiye almayalim bdv ye doner burasi yoksa gulelim diye dediysen eyi yagciligi bi dusuneyim ama gerceklik payi varsa bozusuruz
Kiz sakin ha ne ciddisi girgir şamata için giriyom valla ben buraya bebek konusundan az uzaklasim kafam dagilsin diye ,bi iki hos sohbet edelim diye

Reactions: H M
Ayni biz bende cikamazdim balkona, ama inlar duzeldi. Baski var yani. Onu giyme ordan yurume ..
Anladım canım benimki nereye gidiceksem oo götürcek hastane işi olur o annemi kaynanamı istemezz yolda yürüken kafa yerde oşsun derdi çokk şükür yolda yürürken arada karışır ama tamamıyla geçmiş değill benm tekk sıkıntımm buu kıskançlıkk deli ediyoo normal değill hastalık derecesinde işte o sıkıyoo insanıı

Kiz sakin ha ne ciddisi girgir şamata için giriyom valla ben buraya bebek konusundan az uzaklasim kafam dagilsin diye ,bi iki hos sohbet edelim diye
Bazen uzaklasioz bazen yakinlasiyoruz canim nabicaksin ritim iste :)

Ayni benimkii istee

Mis gelmis mis merak ettim seni iyice afeti devran min yoksam gii foto atmayi becerdigibde foto isteriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…