Bugün neler yaptınız ?

Evet benim sinavimda buymus diyorum herseyi ben bilirim diyor adam.
Yok benle konusurken bile kafasinda matametiksel olarak hesap yapiyormus.. okadar zekuyim diyor yanii:KK53:

Ay sinirim bozuldu geldiler banaa:kızgın:
Hee canım Allah sadece erkekleri zeki yarattı sanki benimki de bazen çok zekiyim havalarina girmeye çalışıyor ama alıyorum havasını bide biz kadınlara derler siz kendinizi üstün goruyonuz diye ama kendilerinin farkinda değiller

Canım bende ayı durumdayımm kıskançlık hat safa çamaşır asamazdım balkona bizim evi karşısı park istemez balkona çıkım hava alim annemlere tartışarak giderim benm de böylew daha fazla sı varda Allah biliyooo tamam biraz da olsa düzeldi ama baskısı hala aynıı :KK35:
Canim çok zor ya Allah sabır versin sana. Benim babam gencliginde anneme oyle davranirmis perdelere bile iğne takarmis acmasin diye. Tabi şimdi yaş gecince kalmadi o huylari ama annem anlatir hala ağlar gencligim ziyan oldu der. Üzülüyorum ben böyle durumlari duyunca. Erkekler ayricalikli yaratilmadi sonuçta hepimiz eşitiz. Keşke bunun farkina varabilseler..

Hee canım Allah sadece erkekleri zeki yarattı sanki benimki de bazen çok zekiyim havalarina girmeye çalışıyor ama alıyorum havasını bide biz kadınlara derler siz kendinizi üstün goruyonuz diye ama kendilerinin farkinda değiller

Geecekten oyle, kavga ederken onu soyluyor bana.. hem agliyorum hemde bi yandan yerlere yatip bagira bagira gülesim geldi. Adam standap yapiyor bana resmen :KK70:

Biz 15 aydır evliyiz ilk 1 2 düşünmedik daha sonra düşünmeye başladık yani 1 sene oluyo :) Sende ne gibi sorun var
Benim bir sorunum yok aslında. Daha önce de doktora görünmüştüm detaylı olarak bütün tahlillerimi testlerimi yaptrdim. Ama eşim illa bi daha gidelim diyor. Kendisinde sorun var diye evhamlaniyor. Bi gideyim tekrar muayene olayim bakalim içimiz rahat etsin dedim. Biz de 2 buçuk yıl oluyor evleneli. 5 aydır falan istiyoruz ama bakalim ne zaman nasip olacak inşallah çok beklemeyiz :dua:

X