Bugün neler yaptınız ?

Anliyorum seni hep o sureclerden gectim cok zor ama sabir edin nolur umudunuzu kaybetmeyin bnim ojadar sorunum vrdi oldu bk
Rabbim istedikten sonra oluyor iste. Uzaktayim gurbette.. ama gurbette.olmanin derdinden gectim kendimdeyim sadece..
Dost arkadasin oluyor ama bebislerini aliyorlar tek tek biz ise bakmakla yetiniyoruz. Bazen zor oluyor bu. Ama bazen bosveriyorum gecicek yani anlik iste

Hiiic uzulme takma elbet olucak ama biraz sabir kisirlik degil bizimkisi yumurta tembelligi sadece biraz gec oluyo yani bu gunler gecicek

Hiiic uzulme takma elbet olucak ama biraz sabir kisirlik degil bizimkisi yumurta tembelligi sadece biraz gec oluyo yani bu gunler gecicek
Insallah canim insallah allah herkrsin yuzunu guldursun.. ben kactim gozlerim uykudan şaşi gormeye basldi allah razi olsun iyi dilwklerin icin grs yine

Gunaydin herkrseee

Şnşallah düzelir herşey
Ben de ne diyeceğimi bilemiyorum
İçimden mücadele de gelmio yoruldum bıraktım kendimi
Emin olduğum tek şey adet günümde o kanı görünce üzülücem
Bu kadar

Reactions: H M
Şnşallah düzelir herşey
Bu kadar
Umudunu kaybetme hicbizaman ama mucadeleyu birakirsan belkide oluverir oyle oluyo ya hep duyuyoruz bide senin sorunun yok adetin oluyo neguzel adet olan her kadinin cocugu olur diyo doktorlar

Şnşallah düzelir herşey
Bu kadar
Canm benm de gucum yok ama aşilamaya basvurucam artik artik bekleyemiyorum yaa

Ne olcaksa olsun. Bu şekilde bekleyemiyorum
İzinden dönunce basvurucZ..
Hafta ici bilgi almaya gidice ksmtse

Ne olcaksa olsun. Bu şekilde bekleyemiyorum
İzinden dönunce basvurucZ..
Hafta ici bilgi almaya gidice ksmtse
bi arkadas var burda asilama dusunuyodu tupe karar verdi yumurtalari olusmus bugun cok heycanliydi bn once bi asilama dusun dedim ama orani cok dusuk asilamanin dedi nasip orani bna yuzde iki dendi ama tuttu rabbim veriyo asilama degil ki o bi sebep

Günaydın ve tünaydın Güzeller...

Biz temizliğe girdik gerçi hiç bitmez ya o ayrı daha bomba ikili ütü ve bulaşık var napcam diye düşünüyorum mecbur yapıcam vee iki hafta oldu annmleri görmeyeli oraya gidiyoruz akşam üç günç ordayız

bi arkadas var burda asilama dusunuyodu tupe karar verdi yumurtalari olusmus bugun cok heycanliydi bn once bi asilama dusun dedim ama orani cok dusuk asilamanin dedi nasip orani bna yuzde iki dendi ama tuttu rabbim veriyo asilama degil ki o bi sebep
Allah sebeb vericekse yuzde 0 olsun bnu sebeb vericek..
B3n yoruldum bole beklemekten gercekten esimle konustuk asilamaya karar verdik. Izne cikacagmz icin 15 gun sonra. bu ayki adetime burda olsam da yunurtlama gnu burda.olamicam o yuzden olmuyor yoksa derhal yaptiricam yani. Hersey de vardir bi hayir bu iradeyi Rabbim verdi kendimi hazir hissediyorm elimden geleni yapicam taktir neyse o olacak tabi

Iyi yaptin geldiginde evin temiz olurr wvet temizlik btmez kafayi bozar insan takarsa mazallah

@Clamatis canım rabbim yardımcın olsun inşallah üzme kendini bende ilk zamanlar öyleydim 40 gün adet olmazdım daha sonra bi bakarım adet olmuşm üzme allah çok büyük bende yeni hamileyim rabbim sizede yaşatsin bu duyguyu ama sabırlı olmayı güzelim bol bol dua et bizde senin duacın oluruz inşallah rabbim senin ve tum gebe kalmak isteyen herkesin göbüşünü doldurur çok çok aminn

Iyi yaptin geldiginde evin temiz olurr wvet temizlik btmez kafayi bozar insan takarsa mazallah
Aynen haklısın canımda eşim sigarayla kokutuyor evi tek derdim bu içme diyemiyorum zaten ona ait o oda ama işte bende sinir oluyorum

Tunaydiiiin hosgeldiniz .Bulasigi yika utuyu bosver gitsin

Hayirlisi canim rabbim biliyoki byle veriyo haşa biz ondan iyi mi bilicez sen elindeki sebepleri degerlendir zaten rabbim bilir neyi nezaman verecegini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…