Bugün neler yaptınız ?

Ne guzel RAbbim size bagislasin..
Zor evet hasta olamamak vs bununla.barismak zorundssin bi sekilde yolunu bulman lazm yada birak seyrine gitsin nabcan
Amiin sagolasin kuzum.Birakamayiz birakirsak tansiyon seker kalp ve rahim kanseri riski cok yuksek bizlerde

Reactions: H M
Amiin sagolasin kuzum.Birakamayiz birakirsak tansiyon seker kalp ve rahim kanseri riski cok yuksek bizlerde
Himm haklisin kontrol altinda olmak lazm ama bazen sapasaglam insanda herseyi olabiliyor illa olcan diye birsey yok ole dusunme ama tedbiriji al ins canm

Himm haklisin kontrol altinda olmak lazm ama bazen sapasaglam insanda herseyi olabiliyor illa olcan diye birsey yok ole dusunme ama tedbiriji al ins canm
iki aydir ne ypcami sasirdim sogan kuru yaptim 45 gun arkasindan aslan pencesi civan percemi corek otu yagi bi hafta aci elma yagi tamponu yaptim simdi yine aslan pencesine filan basladim

iki aydir ne ypcami sasirdim sogan kuru yaptim 45 gun arkasindan aslan pencesi civan percemi corek otu yagi bi hafta aci elma yagi tamponu yaptim simdi yine aslan pencesine filan basladim
Benimde icmedigim çer cöp kalmadi.. yeryuzünde çimen kalmayacak kuraklayacak heryer bizler yuzunden
Peki faydasini goruyormusun ama dinlendir cok usteleme vucudunu. Dengesi tamamen bozulmeasin

Bazen hic takmiyorum bazen dusunmekten devrelerim yaniyor.. suanda.oldugu gibi
Bole oldgu zaman uyuuyup uyanmamak istiyorum melankoliyim suan
Anliyorum seni hep o sureclerden gectim cok zor ama sabir edin nolur umudunuzu kaybetmeyin bnim ojadar sorunum vrdi oldu bk

Reactions: H M
Benimde icmedigim çer cöp kalmadi.. yeryuzünde çimen kalmayacak kuraklayacak heryer bizler yuzunden
Peki faydasini goruyormusun ama dinlendir cok usteleme vucudunu. Dengesi tamamen bozulmeasin
Ayy tik bile yok ojadar seyden snra bol agrilarim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…