Bugün neler yaptınız ?

ayy valla bnde acayip alistim buraya cok seviyorum iyiki geldin canim.Napiyim bnde pcosluyum ahanda onla ugrasiyirum bitkiler iciyorum adet olmadim gebericem agrilardan
Bende pkoluyum ama evre1 hafifmis bendeki.. ama ne farkediyorki yinee yok yinee yokkk.. ben oluyorum sükür yaa hic olmuyormusun

Önce soganlari biraz kavur salvayi da koy iyice yay sonra baharatlari koyu ver sonra patatesleri tavuklari karistir harmanla sora ne koycaksan onu koy biraz kavrala sora su koy kısik ateste pismeye birak en sonda tuzunu koy.. zamanla elin alisir yemek aaşama aşama yavastan harmanlaya harmanlaya guzel olur..

Bende pkoluyum ama evre1 hafifmis bendeki.. ama ne farkediyorki yinee yok yinee yokkk.. ben oluyorum sükür yaa hic olmuyormusun
bn cok agir pcosum canim oyle byle degil dogumdan snra iyice beter oldum valla napcami sasirdim nerde pco konusu gorsem yaziyorum kovaliyacaklar bigun bni .Bi bucuk sene sekiz ay alti ay yedi ay olmadigi oldu bubolanlarda ilacla oldu canim ilac icmesem yinede olmuyo en son iste ilacla temmuzda olmustu

Reactions: H M
Evladin varmi ne guzel.. ya dogustan gelen birsey birde ustune yanlis seyler yapilinca ilerliyor.. yumurtaliklarin dogustan buyuk olmasi ile alakaliymis..

Aaaah ahhh çok zor Allah yardımcın olsun çeken bilir
Peki kaç çocuğun var Doğumdan sora demişsin de

Evladin varmi ne guzel.. ya dogustan gelen birsey birde ustune yanlis seyler yapilinca ilerliyor.. yumurtaliklarin dogustan buyuk olmasi ile alakaliymis..
var canim cok zorluklarla oldu cok sukur rabbim sizede nasip etsin.Anne karninda bile pcolu oluyomusuz varya biktim inanki gittikce agir oluyo bnimki butun etkileri var

var canim cok zorluklarla oldu cok sukur rabbim sizede nasip etsin.Anne karninda bile pcolu oluyomusuz varya biktim inanki gittikce agir oluyo bnimki butun etkileri var
Ne guzel RAbbim size bagislasin..
Zor evet hasta olamamak vs bununla.barismak zorundssin bi sekilde yolunu bulman lazm yada birak seyrine gitsin nabcan

Aaaah ahhh çok zor Allah yardımcın olsun çeken bilir
Peki kaç çocuğun var Doğumdan sora demişsin de
bi kizim var Allah bagislarsa canim birsuru tedavi grdum isde klomenle en son femarayi denedik ama aktarlardan cikmadim ilacla beraber herseyi yedim ictim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…