Bugün neler yaptınız ?

Bütün gün yan gelip yattım
Yaptığım tek şey evi süpürmekti o da köşe bucak diil
Ben de halsiz bi insanım
Enerjim de düşük valla hâlâ da kafam pek yerinde diil
Eşim yedide gelicek işten. Saat beşe kadar int keyfi yapıcam
Beşte kalkıp ıspanakla salata yaparım
Bi de sütlü basit bi tatlı

Reactions: H M
Ayy bnde ustten yapip geciyom ya dip kose yapilcak ama hic halim dermanim yok onceleri byle degildim hic yorulmazdim bu pcos ilerledi bnde iyice mayisiyorum

Ayy bnde ustten yapip geciyom ya dip kose yapilcak ama hic halim dermanim yok onceleri byle degildim hic yorulmazdim bu pcos ilerledi bnde iyice mayisiyorum
Ben doğduğumdan beri böyleyim ne saçma
Pcos ne bilmiorum ama çok görüyorum burda hamilelikle ilgili bi terim sanırım

bi sendrom canim yumurta tembelligi normal saglikli bi kadinin yumurtalari buyuyup catliyo pcoslularda butun yumurtalar birden buyumeye calisiyo ve hepsi kucuk kaliyo buyumuyo iste birsurude etkisi var adet olamama tuylenme kilo alma daha pek cok sey .Kimse olmasin cok zor adet olunca havalara ucuyorum ama olmuyorum

Aaah ahhh
Benim de bi gün bile geçmio günü gününe oluyorum tam tersi iyi bişey ama ben bir gün de olsa bebek umuduyla test yapmak isterdim Allah kısmet etmio
Onun tedavisi var mı yaa Allah şifa versin kolaylık versin

Reactions: H M
Ayy neguzel olmayinca olmuyo isde bisey engel oluyo.Tedavisi kesin olarak yok omur boyu ilaclar kurler isde oyle yasamak zorundayiz hic bisey yemeden kilo almak tuylenmek oyle gicik bi durumki ilaclada nereye kadar

Valla yaptim evimide temizledim bukadarcik yeterli:)

Eklentiler

• IMG_20171202_175740004.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20171202_175728689.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20171202_175812124.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 24
Hala yemek yapmadinizmi usengec hanimlar:) kalkinn kalkinn

Gecmesin iste ne guzeeel daha neyy istiyotrsun bi sorun yoksa kalicaksin insallah merak etmee.. sayili gunler kaldi
Rabbime zor yok yazarsin sora hamileyimmm diyeee yarini kim bilebiliiiir

Cünku dogustan olan birseymis sonradan olmazms.. kiz cocuklarinin bazilarinin yunurtlaliklari buyuk oluyormus yoksa o kadar yumurtayi nasil yumurtlatcak kac tane oluyorlar yumurtaliklardaaaa..
Ama tabi yarida kaliyorlar..

Kahvaltıdan sonra hemen kek çırptım
Pişirdim Bi guzel yedim
Kekin enerjisiyle
İki posta çamasır astım
Ütüyü bitirdm
Nevresimleride değiştirdim

Şimdi de yorgunluğumu atmak için çay demledim ama kalkıp koyacak enerjim kalmadı

yine iyi yapmissin maşallah onuda remzi usta getirir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…