Bugün neler yaptınız ?

Mesajlarınızı tek tek okudum ben kimseyi erkeksin die suçlamadım bir ikincisi de benim topiğim espirili rahat bi topik sevmeyen gider . İftira atan atana yaa. Yok akaba iyi insanmış yok hakka girermişiz en gıcık olduğum şey. Allah bilir kimin hakka girdiğini. Kimse benim iftiraya uğradığım gerçeğini değiştiremicek. Resmen bana (ben seviyemdekilerle konuşmazmışım şeklinde) iftira atıldı asla ve asla ben öyle bişey ima etmedim hem olsa bile günler sora bu konunun açılması hiç normal diil. Eğer bu benim açtığım topikte bidaha birileri uğrayıp iftira atarsa duygu sömirüsü yapmak için demiyorum üyeliğimi silicem sırf iftira yüzünden . Olmayan bişeyle suçlanıyorum tam konuyu kapattık güldük ettik yine birileri gelip buraya çöküyo. Ya konu kapanmış kapanmış. Şimdi üstüne kim alınıyosa alınsın.nereye şikayet ederseniz edin . Beni sevenler burda benle konuşur ben de aynı şekilde sevdiklerimle konuşurum. Ağır laflar etmicem. Cidden bu konuyu kimse açmasın yeter artık herkesin söz sırası geçti. Profilindekileri de sildim çıkın benden.

X