Bugün neler yaptınız ?

bugun neler yaptım
bugun tembel gunumdu gec kalktım sabah 8 gıbı normalde 6 da uyanırım
kızımla guzel bır kahvaltıdan sonra yuruyuse cıktık eve geldık temızlıge gırıstım :KK70:
sonra kıtap okudum kızım dınledı henuz 2 yasında oda okuyor gıbı yapıyor parmagıyla cumle altından gecıyor mır mır mır fakat kıtabı ters tutuyor haberı yok :KK70:
bugun benım dogum gunum esım suprız yapmıs eve hedıyeler geldı kapıyı acınca sok oldum :KK70:
sonra ıste aksam yemegı sohbet muhabbet derken bızımkılerı uyuttum kahve ıcıyorum sımdı

bugun tembel gunumdu yanı daha dogrusu kendıme dınlenme gunu ılan ettım
1 ay sonra tasınıcam da... enerjı topluyorum

bugun neler yaptım
kızımla guzel bır kahvaltıdan sonra yuruyuse cıktık eve geldık temızlıge gırıstım :KK70:
sonra kıtap okudum kızım dınledı henuz 2 yasında oda okuyor gıbı yapıyor parmagıyla cumle altından gecıyor mır mır mır fakat kıtabı ters tutuyor haberı yok :KK70:
bugun benım dogum gunum esım suprız yapmıs eve hedıyeler geldı kapıyı acınca sok oldum :KK70:
sonra ıste aksam yemegı sohbet muhabbet derken bızımkılerı uyuttum kahve ıcıyorum sımdı

İyiki doğdun canım benim

ooo clamasim yav karnim acikti o biberli olan ne domates mi icindekiler tam blli olmuyo tatliyida cok sever bnim dostum afiyet olsun
Sağol dostum yaa çeşit olsun diye yaptım çok basit
Küçük tencereye az zeytinyağı bi domatesçik iki üç biber kekik de ekle üç beş dakika pişir
Yumuşayınca yarım bardak su kat ya da katma suyunu çeksin o kadar çok lezzetli oluyo hem de hiç üşenilmeyecek bişey
Aynı tencereye domates biber yağ üç dak bu kadar :hamarat:
Annem öğretti piknikte de yapıo

bugun neler yaptım

Ooo Harika benim Doğum günüm de 29 aralık neler almış eşin çok heyecanlı yaa

Kızlar adet olmadım takvimde iki gün geçti dio çok ilginç ama hiç inanmıyorum hamile olmama
Gram belirti olmaz mı
Koku hassasiyetini anlatmıştım size uzun uzun çekmecedeki kurabiyeyi farkettim falan üç beş gündür o da yok
Erken gebelik testi adeti bi gün geçince olumlu sonuç vermez mi yoksa para tuzağı mı bilen var mı?
Beş tllik de negatif öğlen erken gebelik aldım 15 tlye düpedüz negatif o da

X