Bugün ne yaptım?

Sudem biraz yaşı var dimi

Yaşlı insanlar öyle oluyor sevdıklerı bir evlatları oluyor onlarda erkek oluyor genelde

Sen yazdıkça ben anneannemi okuyor gıbı oluyorum
O da tek dayımı sever kızları yerıne de damatları düşünürdü
Evet canım.
Aynen bir tek buyuk oğlunu sever .
Oda şöyle ondan önce ölen oğulları olmuş.
O yaşadı diye dünya onun olmuş.

Hatta ikizmis eşi de erkek mis.O da ölmüş.

Ben anladım zaten 🤭

Alınmayız ya 🤭.

Zaten dikkat ettiysen diyet yapan kişilerden ya da yapma ihtiyacı olan kişilerden 3 u boğa @enerji_kusagi @asliogretmen ben hatta belleza belleza da var o da boğa.Onun da çok az vermek istediği kilo var.

Bizim @Arrietty_ var o da boğa 😌 yıllardır diyet yaparız biz.😇

Biz diyet gruplarında idik.
En çok diyet yapan ya boğa ya yengeç di.😂
Diğer burçlar tekleme tukleme :KK70:
Doğru demek ki burçlarla yemek bağlantısı

Benım büyük erkek kardesim de yengeç
O da kilolu
Annem çok sever yıyor o diye

Bak evde babam küçük kardeşim kardeşimin eşi ve çocukları ben ve eşim herkes zayıf
Annem ,büyük kardeşim ve benim oğlan tam takım

Annem bayılıyor onlara
Bu kara kurularla kaldım dıyor😃

Doğru demek ki burçlarla yemek bağlantısı

Benım büyük erkek kardesim de yengeç
O da kilolu
Annem çok sever yıyor o diye

Bak evde babam küçük kardeşim kardeşimin eşi ve çocukları ben ve eşim herkes zayıf
Annem ,büyük kardeşim ve benim oğlan tam takım

Annem bayılıyor onlara
Bu kara kurularla kaldım dıyor😃
Oğlunun burcunu on kere sormus unutmuş olabilirim 😌

Bende hic bisey yapmadim bugun herseye tripliyim. Bebek olmuyo ona tripliyim eşime tripliyim mutsuzum aglamakliyim evde yatak yorgan hersey duruyor toplamadm biseyler atistirdim kahve ictim tv bakiyorm sacma sapan seyler var tv dede başımda cok agriyo
Bu ruh hali bana hiç yabancı değil, ama hepsi geçici. Olumsuz duyguları da kabul edip yaşayıp salmak lazım.
3. Çocuk meselesini ise hiç dert etme bence. Olursa güzel olur ama olmazsa da Allah evlatlarına sağlıklı uzun ömürler versin 🙏
Allah gönlünüze göre versin, hayırlı zamanda ..🤗

Az önce annem gözümün önünde dolaptan çıkardığı buz gibi kutu kolayı cippss diye ses çıkararak açtı🥺🥺🥺🥺 şuan oturdum ağlıyorum.

1653588359019.png

Bu ruh hali bana hiç yabancı değil, ama hepsi geçici. Olumsuz duyguları da kabul edip yaşayıp salmak lazım.
3. Çocuk meselesini ise hiç dert etme bence. Olursa güzel olur ama olmazsa da Allah evlatlarına sağlıklı uzun ömürler versin 🙏
Allah gönlünüze göre versin, hayırlı zamanda ..🤗
Aminn canım cok sagol suan daha iyiyim evi toparladim hava almaya falan çıktık iyi geldi

Gercekten beraber yemeden yaşayabılırdık😂😂
Lizz Lizz senin annenin burcu ne aceba?
İçimden bir his başak filan diyor 🤪

Kv benim sebze yapar ,tatlı sevmez ,titiz .Başak olduğundan şüpheliyim 🤭

Ama becerikli o.Bol yağlı yapar her yemeği eli de çok lezzetli.Boregi ayda yılda yapsa da güzel yapar 😍

X