Bugün ne yaptım?

sudem34 sudem34 sudemcim ben dün konu açmıştım bu arada👀 oraya da yazabilirsiniz ama bölünmesin burdan devam edelim yine de. Ben oraya da yazarım firsat oldukça.
Tebrik ederim canım 😘
Çok iyi yapmışsın motive eder epey 😌

Fırsat bulunca uğrarım 🤗
Burda kalabalığız baya şimdi diyet yapan 😇

Böyle bişey konuştuk ama başkası sandim sanki🙄 hatirlayamadiysam özür dilerim kafam çok dolu🙁

6 ay çok uzun değil aslında. Aslında tam rahat etmelik zamanlar iki çocuktan sonra. Hazır mısın uykusuz senelere🥲
Eşim cok istiyor ve bana yardimci cocuk konusunda sagolsun.. o beni hic kirmadi mutlu olmam icin her imkani saglamaya calisti hic 3. Bebeği düşünmemistik 1 senedir söylüyor bende zaten evdeyim calismiyorum dedimki olsun bitane daha cocugumuz digerleri zaten kocaman oldular bakalim hayirlisi olsn

Mikancigim ne güzel şanslısın o halde. Benim annemin yaptığı yemekleri söyleyeyim, yayla çorbası taze fasulye makarna kabak pırasa. Bu ve türevleri. En kolayına bunlar geliyor demek ki. Hayatımda hiç kıymalı börek yemedim annemin yaptığı. Ya da inanmazsin ama bugune kadar hiç yaş pasta yapmadı. Çünkü bilmiyor ve hevesi de yok. Halley den yapılan pasta var bı onu biliyo🤣 ayy Halley pasta🥺🥺🥺 ne güzel🥺🤣🤣🤣

Haklısın doğru olabilir🙄
Kız kadın tam diyete uygun yemek yapıyor 😍
Taze fasulye,kabak,pırasa lif oranı yüksek tok tutan zayıflatan detoks besinler zaten 😂
Biz diyette bunları yemekten bikardik.

Kadın sizi sağlıklı besliyor işte ne güzel 🤪

Eşim cok istiyor ve bana yardimci cocuk konusunda sagolsun.. o beni hic kirmadi mutlu olmam icin her imkani saglamaya calisti hic 3. Bebeği düşünmemistik 1 senedir söylüyor bende zaten evdeyim calismiyorum dedimki olsun bitane daha cocugumuz digerleri zaten kocaman oldular bakalim hayirlisi olsn
Anlıyorum. Bilmiyorum ben daha ilk senemde olduğum için çocuk fikri nasıl desem bir milyar kattirilyon fersah uzaklıkta geliyor😬😬😬

İnşallah tez zamanda gönlüne göre olsun.. 🙏🏻❤️

Kız kadın tam diyete uygun yemek yapıyor 😍
Taze fasulye,kabak,pırasa lif oranı yüksek tok tutan zayıflatan detoks besinler zaten 😂
Biz diyette bunları yemekten bikardik.

Kadın sizi sağlıklı besliyor işte ne güzel 🤪
Yaa ben bıktım ama bu yemeklerden😬

Börekler şerbetli tatlılar tavuk dolmalar istiyorum🥺🥺🥺

Yaa ben bıktım ama bu yemeklerden😬

Börekler şerbetli tatlılar tavuk dolmalar istiyorum🥺🥺🥺
Kız bu sefer kadın onları yapsa bana kilo aldırdın dersin 🤪
İnsan canlısına da yaranilmiyor yani 😂

Şaka bir tarafa seni çok anladım Lizz im ❤️
Benimki yemek de yapmaz ,aciktiysan kendin pişir kendin ye .😌Nerde olursa olsun.

O mutfağa girer dürüm filan sokum ekmek deriz bizim orda arasına peynir koyar teper midesine 🤪

Ne bulursa ayakta atıştırmalık ya da oturarak yer.

İstersen bayramda olsun.
İstersen uzun yola gidecek ol.Hic sallamaz.

İlk lohusaliğimda yanima gelmişti.
Evdeki yemeği öğlen bana yedirtmezdi.
Akşam damat isten gelecek o yesin diye.

Damat da işte her gün öğlen kebap vs Allah ne verdiyse 🤪 Zıkkım yesin demi senin kızın mi önemli damat mi?
Emziren lohusa kim?
Hangisi evlat.
Dışardan söyle ne olacak de mi?
Ben de az salak değilim bana bunu yaptı diye üzülüp arkadaşlarımla dertlesirdim.Anneleri duyardı arkada halime üzülürdu.Bu nasıl anne derdi .Bence de nasıl anne ?

İşte akşam anne ne pişirdin der diye ya da işte yemek yapmaya üşendigi için.

Bazen bayramda çorba yapar yoğurt çorbası meşhurdur saatlerce karıştıra karıştıra pişirir.Sonra onun naneli sosunu yapmaya usenir o çorba orda kalır kendi kendine kimse yemeden bozulur.10 saniye sosu yapılmadığı için.

Bir tek büyük abim geleceği zaman bir iştahlanir ya pişirir ya da millete gaz verir yap et diye.🤪

Kayısı
Çilek
Şeftali
Vişne
İncir
Acı biber reçeli
Gül reçeli yapıyor
Erik marmelatı
Kuşburnu marmelat ı yapıyor
Elma ve armut pekmezi de yapar

Yaparken anlatıyor aslında şu kadar meyveye şu kadar şeker atıyorum dıye de dinlemiyorum ki
Gıdersem ayrıntılı izleyip not alayım
Dinlemiyorum demene güldüm 🤭

Kız bu sefer kadın onları yapsa bana kilo aldırdın dersin 🤪
İnsan canlısına da yaranilmiyor yani 😂

Şaka bir tarafa seni çok anladım Lizz im ❤️
Benimki yemek de yapmaz ,aciktiysan kendin pişir kendin ye .😌Nerde olursa olsun.

O mutfağa girer dürüm filan sokum ekmek deriz bizim orda arasına peynir koyar teper midesine 🤪

Ne bulursa ayakta atıştırmalık ya da oturarak yer.

İstersen bayramda olsun.
İstersen uzun yola gidecek ol.Hic sallamaz.

İlk lohusaliğimda yanima gelmişti.
Evdeki yemeği öğlen bana yedirtmezdi.
Akşam damat isten gelecek o yesin diye.

Damat da işte her gün öğlen kebap vs Allah ne verdiyse 🤪 Zıkkım yesin demi senin kızın mi önemli damat mi?
Emziren lohusa kim?
Hangisi evlat.
Dışardan söyle ne olacak de mi?
Ben de az salak değilim bana bunu yaptı diye üzülüp arkadaşlarımla dertlesirdim.Anneleri duyardı arkada halime üzülürdu.Bu nasıl anne derdi .Bence de nasıl anne ?

İşte akşam anne ne pişirdin der diye ya da işte yemek yapmaya üşendigi için.

Bazen bayramda çorba yapar yoğurt çorbası meşhurdur saatlerce karıştıra karıştıra pişirir.Sonra onun naneli sosunu yapmaya usenir o çorba orda kalır kendi kendine kimse yemeden bozulur.10 saniye sosu yapılmadığı için.

Bir tek büyük abim geleceği zaman bir iştahlanir ya pişirir ya da millete gaz verir yap et diye.🤪
Üzüldüm🥺

Dinlemiyorum demene güldüm 🤭
Ya o kadar çok tarif verıyor ki

Ben üşengeç bir insanım nerdee yapacam

Konserve vişne doldurdu gelirken çocuga yap içsin ya dedim sürekli vişne suyuyla mı yaşayacaz bu ne

Sen çok konuşma çocuğa yap içsin diye doldurdu iki güne bir vişne suyu içiyoruz evde🤪

Alıştım sanıyorum ama konusu açılınca aklıma geliyor işte.

Belli konulara saplanıp kalmışım.

Benim de mantığın almıyor.
Sudem biraz yaşı var dimi

Yaşlı insanlar öyle oluyor sevdıklerı bir evlatları oluyor onlarda erkek oluyor genelde

Sen yazdıkça ben anneannemi okuyor gıbı oluyorum
O da tek dayımı sever kızları yerıne de damatları düşünürdü

Vallahi öyle
Yazarken burcu da boğa yazacaktım

Dedim şimdi boğalar alınır🙈
Ben anladım zaten 🤭

Alınmayız ya 🤭.

Zaten dikkat ettiysen diyet yapan kişilerden ya da yapma ihtiyacı olan kişilerden 3 u boğa enerji_kusagi enerji_kusagi asliogretmen asliogretmen ben hatta belleza belleza da var o da boğa.Onun da çok az vermek istediği kilo var.

Bizim A Arrietty_ var o da boğa 😌 yıllardır diyet yaparız biz.😇

Biz diyet gruplarında idik.
En çok diyet yapan ya boğa ya yengeç di.😂
Diğer burçlar tekleme tukleme :KK70:

Ya o kadar çok tarif verıyor ki

Ben üşengeç bir insanım nerdee yapacam

Konserve vişne doldurdu gelirken çocuga yap içsin ya dedim sürekli vişne suyuyla mı yaşayacaz bu ne

Sen çok konuşma çocuğa yap içsin diye doldurdu iki güne bir vişne suyu içiyoruz evde🤪
Sana Lizz Lizz in annesi lazım 😌

X