Bugün ne yaptım?

Canım nefsin korelsin diye zero içsen olur mu?
Dondurma da tatlandırıcı ile süt tozu filan katıp Dukan diyetinde ben yapıyordum.

asliogretmen asliogretmen bence devam eder.
Onu zorlayan birileri lazım.😇
84 kilodan 67 ye kadar düştü sonuçta yine yapar.😌

Hoş geldiniz 🌺

Yok canım öncesi yoktu.
Bayramın birinci günü sanci ile oluştu galiba.
hoşbulduk canım, topiğini beğendim maşallah, günlük aktivitelerin çok güzel.

sudem34 sudem34 sudemcim kola zeroyu hiç sevmem🤢 zaten onu içersen anlamı yok diyetin. Dirayetli olmalıyım👀
Canım sana tam destek veriyorum :KK19: Tam uymasam da ekmek kahvaltıda yemeyerek eşlik ettim iki gündür sana.😌

Az kaldı zaten 18 gün hızlı geçer.

Tarçın süt yaparız çok tatlı isteği olursa sana.
Ya da tarçınlı çay.

Canım sana tam destek veriyorum :KK19: Tam uymasam da ekmek kahvaltıda yemeyerek eşlik ettim iki gündür sana.😌

Az kaldı zaten 18 gün hızlı geçer.

Tarçın süt yaparız çok tatlı isteği olursa sana.
Ya da tarçınlı çay.

IMG20220527165112.jpg

Şundan aldım bir kutu😀

Kaç kalori?
Serbest mi?
Çok duydum, hiç yemedim.

Fıstık ezmesi bir ara favorimdi.
Esmer ekmeğin üstüne 😋biraz da 🍯 bal.

Sana ne diycem.
Yoğurt tatlı bir meyve muz şeftali gibi az bal 🍯 blender yap dondurma kapları varya şekilli saplı olan ona koy dondur ye.😋

Kaç kalori?
Serbest mi?
Çok duydum, hiç yemedim.

Fıstık ezmesi bir ara favorimdi.
Esmer ekmeğin üstüne 😋biraz da 🍯 bal.

Sana ne diycem.
Yoğurt tatlı bir meyve muz şeftali gibi az bal 🍯 blender yap dondurma kapları varya şekilli saplı olan ona koy dondur ye.😋
Valla bak şimdi bişey farkettim, bu çok spor yapanlar için değil mi😥 ben snekaers a benziyor diye düşündüm tadını ve şeker ilavesi olmadığı için aldım ama fazla gelmesin😥

Ayy evet o dondurma dan hic yapamadim ya. Sincapa yapacaktım ama o Ikeanin dondurma kabıni diğer eve götürdüm. Daha oraya geçmedim geçince yapayım. O dondurma kalıplarını da ilk evlendigimizde aldık, bı kere bile kullanmamışim,😶

Ben biliyorum bunu diyet yapan arkadasım alıp yıyordu

Ben pek beğenmedım ama🤷‍♀️

Nasıl güzel mi beğendın mi

Sudem in dediği tarifi ben oğluma yapıyorum hatta bazı meyvelerde bala bile ihtiyaç olmuyor
Meyveli yoğurt olarakta tüketebılırsın dondurma kalıbım yoksa

Öyle de çok lezzetli oluyor

Sudem in dediği tarifi ben oğluma yapıyorum hatta bazı meyvelerde bala bile ihtiyaç olmuyor

Henüz yemedim😬😬

Evet çilekli muzlu vs yapiyolar. Meyveli yoğurt pek sevmiyorum ama donmus halı güzel olur🥰🥰

Valla bak şimdi bişey farkettim, bu çok spor yapanlar için değil mi😥 ben snekaers a benziyor diye düşündüm tadını ve şeker ilavesi olmadığı için aldım ama fazla gelmesin😥

Ayy evet o dondurma dan hic yapamadim ya. Sincapa yapacaktım ama o Ikeanin dondurma kabıni diğer eve götürdüm. Daha oraya geçmedim geçince yapayım. O dondurma kalıplarını da ilk evlendigimizde aldık, bı kere bile kullanmamışim,😶
Şekersiz diyete bütün konularıyla hakim değilim.
Şeker yoksa yenir belki.
Diyet yapanlar genelde çok yiyor zuber.

Ben buz kapları var ya kare kare buzlugun kendisinin onlara yapardim Dukan dondurmayı.

Buzdolabı poşetine de olur.
Buz kalıbı şeklinde olan poşetlere de olur
Alternatif kolay canım.

Çocuğu gerçekten sağlıklı besliyorsun 👏

Aslı ilk elin günahı olmaz 😌
Lizz e eşlik edersin bence.🤗
Aradığın kan bulundu 😍
Kaç zamandır diyet arkadaşı istiyordun :KK19:
Sen her gün 10-12 bin adimla zaten dondurma filan bırakmazsin.Erir gider.
Canım eşlik etmeyi çok isterim diyete her türlü varım ama şekersiz şu an için yapmam çok zor. 😕 onu söz verdikten sonra farkettim. İnşallah Lizz Lizz beni affeder :cry:
Boga ama boğazına hiç düşkün değil ya. Nasıl boğa anlamadım😀

Ah ahhh.. var ya bak bı kola icebilsem bi de dondurma yesem başka biseyi aramazdim. Ama o zaman diyetin ne anlamı kaldı ya. Kolanın içi sırf şeker zaten,🤣🤣 haftaya misafirim var ama bozmayacagim kararlıyım. Acaba normal tarifler mi yapsam yoksa şekersiz şeyler mi onu düşünüyorum şimdi.

Neee dakka bir gol bır:KK12:bu kadar heveslenip ilk günden terk i diyar eylemek. Bu şeye benziyor sanki, bana :KK70:yok yok kizmiyorum, gerçekten zor bişey. Ben evde olduğum için nispeten tolere ediyorum. Sosyal bı hayatım olsa yapamazdım. Evde bile zorlanıyorum yanı. Gün içinde alışmıştım abur cubur yemeye. Çocuk da bakınca tek motivasyonum atıştırmakti. Neyse sudemcim ve mikancimla devam😀

Bak aslında pekmez ve gerçek bal serbest az miktarda diyor. Rafine şeker olmadığı için. Tamam sen sana faydalı olacak şekilde yap.zaten sıfir şeker bir hayat mümkün değil ya, en azından benim için. O zaman yaşayan bir 🪴 a dönerim🤣
evet geçen yıl evden çalışınca her şey daha kolaydı ama şimdi benim için gerçekten zor 😕 üzgünüm. Bir de benim yaptığım neye benziyor? Cümle yarım kalmışta merak ettim :işsiz:
Canım nefsin korelsin diye zero içsen olur mu?
Dondurma da tatlandırıcı ile süt tozu filan katıp Dukan diyetinde ben yapıyordum.

asliogretmen asliogretmen bence devam eder.
Onu zorlayan birileri lazım.😇
84 kilodan 67 ye kadar düştü sonuçta yine yapar.😌

Hoş geldiniz 🌺

Yok canım öncesi yoktu.
Bayramın birinci günü sanci ile oluştu galiba.
haklısın balım, yeter ki kafama koymayayım :KK55: ah o günler. Cuma yarışmaları geri gelsin:KK64:

Canım eşlik etmeyi çok isterim diyete her türlü varım ama şekersiz şu an için yapmam çok zor. 😕 onu söz verdikten sonra farkettim. İnşallah Lizz Lizz beni affeder :cry:

evet geçen yıl evden çalışınca her şey daha kolaydı ama şimdi benim için gerçekten zor 😕 üzgünüm. Bir de benim yaptığım neye benziyor? Cümle yarım kalmışta merak ettim :işsiz:

haklısın balım, yeter ki kafama koymayayım :KK55: ah o günler. Cuma yarışmaları geri gelsin:KK64:
Diyete eşlik et bari 🙃
Lizz çok motive masallah 🧿
Mikan da öyle 🧿
Ben de şekersiz yapamıyorum ama manevi desteğim sonuna kadar lizz için .

Sporunla erir zaten yediğin hadi başla artık.
Diyete bu son ricam 😌
Ama sen en çok başlayamadıgin için üzgün oldugun için israrim.
Yoksa kimseye ısrar etmem.

Son düzenleme:
27 Mayıs 🌺
3131 adım attım 🚶🏻‍♀️
ASM ye gidip yine kan verdim.
Dün kan ilacına başlamıştım.
Kahvaltıda bol kaşarlı ayvalık emeğine tost yemedim 😋 çünkü sabah rutinim idi.🙃
Lizz Lizz cim sağolsun ilham oldu en azından sabah ekmek 🍞 yemekten kurtardı beni.
Sıcak gerçekten çok sıcak oldu hava.
Dışarda vakit geçirmek zor oluyor 😌
Akşama kolaya kaçtım yine her zamanki gibi .
Bir makine çamaşır yıkadım kurudu.
Bulaşık yıkandi.
Biraz sınav okudum.
Genel olarak çok verimli bir gün değildi.🙃

Yarın icin planım :mapus:
Evi toplayıp temizlemek.
Çamaşır katlamak.
Sınav okumak.
Pazara gitmek.
Yürüyüşe çıkmak.
Akşam 18.00 e kadar internet detoksu yapmak. Mikan Mikan ve inciitanesi inciitanesi var mısınız?
Dizi izlemek.
Kitap okumak.
YouTube videosu izlemek.
Yemek yapmak.
Müzik dinlemek.

Detoksa giriyorum şimdi.
Yarın akşam 18.00 de görüşürüz.❤️
Umarım bütün hedeflerime ulaşırim.😌

Yarın icin planım :mapus:
Evi toplayıp temizlemek.
Çamaşır katlamak.
Sınav okumak.
Pazara gitmek.
Yürüyüşe çıkmak.
Akşam 18.00 e kadar internet detoksu yapmak. Mikan Mikan ve inciitanesi inciitanesi var mısınız?
Dizi izlemek.
Kitap okumak.
YouTube videosu izlemek.
Yemek yapmak.
Müzik dinlemek.

Detoksa giriyorum şimdi.
Yarın akşam 18.00 de görüşürüz.❤️
Umarım bütün hedeflerime ulaşırim.😌
varımmm tabi ki:KK200: yarın kahvaltıdan sonra çarşıya çıkma planımız var ailecek, alınacak şeyler var uzun zamandır gezmemiştik bize de değişiklil olur

Diyete eşlik et bari 🙃
Lizz çok motive masallah 🧿
Mikan da öyle 🧿
Ben de şekersiz yapamıyorum ama manevi desteğim sonuna kadar lizz için .

Sporunla erir zaten yediğin hadi başla artık.
Diyete bu son ricam 😌
Ama sen en çok başlayamadıgin için üzgün oldugun için israrim.
Yoksa kimseye ısrar etmem.
Balım ben zaten diyete başladım. Tabi ki destek veririm. Sabah kahvaltım 1 yumurta, 1 domates, 2 biber, az peynir, 5 zeytin, 2 hurma ya da gün kurusu kayısı. 7.45 - 8 civarı kahvaltımı yapıp 15’e kadar bir şey yemiyorum. Zaten Kemal yemiyorum, uzun zaman oldu. Spor hayatımda hep var. Şimdi yürüyüşten geldim. Adım sayım 14.156 velhasılı ben hep hazırım. 💪🏻

Bence gelmesin.
Hile hurda dönen yerin önemi yok benim için artık.
Haftada 4 er kilo verilmesi ne kadar normal olabilir.Ne fizik ne kimya ne matematik bütün kaideleri yıkan bir şey
O benim için geçerli değil. Önemli olan başkalarının o yarışmalarda ne verdiği değil benim ne verdiğim. Ben yarışmaların gazıyla kendimi gazladım :KK53: yoksa birinci olayım vs gibi bir hedefim hiç olmadı.:KK45:

haklısın balım, yeter ki kafama koymayayı ah o günler. Cuma yarışmaları geri gelsin:KK64:
Cümle yarım değil ki, daha dikkatli oku😏😏

Günaydın🥰
Dünya regl ve hijyen gününü regl olarak kutluyorum 🤦‍♀️

Bütün özel günlerde tatillerde regl olmamı taktır ediyorum kendıme burdan ödül veriyorum:sampiyon:

Kınaya gideceğim birazdan hazırlanıp🤷‍♀️

Hava çok sıcak bu güzel havada evde toplanıp kına yakmak öyle zor geliyor ki

Neyse son iki gün
Sizler nasılsınız

Liz ben eşlik ederim sana Pazartesi günü başlayabilirim ama

X