Bugün ne yaptım?

Hem sonuçları gösterdim.
Hem de dün tekrar kanama başladı onu sormak için gittim.

Dış gebelik bitmiş.Beta sıfır.İc kanama riski yok.

Yeni kanama adet kanaması olabilir.

Onun için "Ponstan Forte" verdi . Kanamayı azaltsin diye .

Bir de Gyno Ferro Sanol kan ilacı verdi . Kansızlık çok diye.

Hem sonuçları gösterdim.
Hem de dün tekrar kanama başladı onu sormak için gittim.

Dış gebelik bitmiş.Beta sıfır.İc kanama riski yok.

Yeni kanama adet kanaması olabilir.

Onun için "Ponstan Forte" verdi . Kanamayı azaltsin diye .

Bir de Gyno Ferro Sanol kan ilacı verdi . Kansızlık çok diye.
Ah çok sevindim, bitti gitti çok şükür 🙏
🤩

Ah çok sevindim, bitti gitti çok şükür 🙏
🤩
Mikanım ❤️

Ona sevindim ama kanama alanı demişti ya dr. yumurtalıkta duruyor hala kist gibi bir şey.
O kafamı kurcalıyor.
Tatmin olmuyorum tam doktorlardan.
Daha başka süreçler var sanki önümde.

Düzeltmem gereken kansızlık .
Ve başka tedaviler.

Mikanım ❤️

Ona sevindim ama kanama alanı demişti ya dr. yumurtalıkta duruyor hala kist gibi bir şey.
O kafamı kurcalıyor.

Ve başka tedaviler.
Eee onun için ne yapmak lazımmış?

26 Mayıs 🌺

7114 adım attım 🚶🏻‍♀️

Bir makine çamaşır yıkayıp serdim.😌
Dünde sermiştim , kurutucuya ara verdim azıcık.Hem balkon müsait şu an hava sıcak.

Akşam ve öğlen yemek yapmadim.
Buzluktan ve dışardan yediler.😋

Hastaneye gidip geldim.Eczaneden ilaçlarımı aldım. 🏥

Telefonda ablam ,kv ile konuştum.

Biraz bir şeyler araştırdim.

Biraz yürüdüm ,okul ,hastane ,park civarında.🚶🏻‍♀️ Adımlar öylece oldu.

Okuldan bir arkadaş ile muhabbet ettik.

Sabah kahvaltısı çok sağlıklı yaptım.😋
Sebze ve peynir ağırlıklı idi.Tost yerdim her gün kocaman ,bugün yemedim.
Öğlen de yoğurtlu buğday çorbası yedim.Elma yedim 😋

Sabah tartıldım.
Beden ölçülerimi aldım.
Epey genişlemişim 🤪

Son düzenleme:
Merhaba🌸🌸🌸

Hemen kendimi tanıtayım😌 37 yaşında, bir yaşında bir çocuk annesi, kocasının bitanesi, evinin kıymetlisi bir hanımım🤣🤣🤣 şaka şaka 😁 valla su gunlerde desperate housewife im, başka da bisey değil😶
Merhabalar canım
Ben de Aslı, yaşımı söylemesem olur mu? :KK48::olamaz:🫣😂 bir kızım, bir oğlum var.
Ama canım ben şeyyyy bugün okul çıkışında arkadaşlarla dondurma yemeye gittik. Sanırım bu mevsimde benim için şekersiz 21 gün çok zor :işsiz:Benim ilk günden gitti :KK43::silah:
Size tam desteğe varım ama :KK68:

Merhabalar canım
Ben de Aslı, yaşımı söylemesem olur mu? :KK48::olamaz:🫣😂 bir kızım, bir oğlum var.
Ama canım ben şeyyyy bugün okul çıkışında arkadaşlarla dondurma yemeye gittik. Sanırım bu mevsimde benim için şekersiz 21 gün çok zor :işsiz:Benim ilk günden gitti :KK43::silah:
Aslı ilk elin günahı olmaz 😌
Lizz e eşlik edersin bence.🤗
Aradığın kan bulundu 😍
Kaç zamandır diyet arkadaşı istiyordun :KK19:
Sen her gün 10-12 bin adimla zaten dondurma filan bırakmazsin.Erir gider.

asliogretmen asliogretmen biz boğayiz işte 🤪 boğazı anca tutuyoruz 🤪

Dikkat edebildiğimiz kadar.🤗

Tartı ,ölçü (mezura) yaptın mi?

Lizz Lizz benim de minik liste dışı hareketlerim oldu 😋
Kansızlık da var olduğu için pekmez vs biraz takviye de alacağım.

21 gün beraberiz ama .:KK19:
Benimki az şekerli olsun 😋

Lizz Lizz senin annenin burcu ne aceba?
İçimden bir his başak filan diyor 🤪

Kv benim sebze yapar ,tatlı sevmez ,titiz .Başak olduğundan şüpheliyim 🤭

Ama becerikli o.Bol yağlı yapar her yemeği eli de çok lezzetli.Boregi ayda yılda yapsa da güzel yapar 😍

Boga ama boğazına hiç düşkün değil ya. Nasıl boğa anlamadım😀

Eşim de diyor soğuk içecek ne alayım 🤪dedim yanına ne alacan 🙃cips mıps çekirdek olmadan ne yapayım soğuk içecek 😂 vazgeçti almıyor 🤭
Ah ahhh.. var ya bak bı kola icebilsem bi de dondurma yesem başka biseyi aramazdim. Ama o zaman diyetin ne anlamı kaldı ya. Kolanın içi sırf şeker zaten,🤣🤣 haftaya misafirim var ama bozmayacagim kararlıyım. Acaba normal tarifler mi yapsam yoksa şekersiz şeyler mi onu düşünüyorum şimdi.

Merhabalar canım

Neee dakka bir gol bır:KK12:bu kadar heveslenip ilk günden terk i diyar eylemek. Bu şeye benziyor sanki, bana :KK70:yok yok kizmiyorum, gerçekten zor bişey. Ben evde olduğum için nispeten tolere ediyorum. Sosyal bı hayatım olsa yapamazdım. Evde bile zorlanıyorum yanı. Gün içinde alışmıştım abur cubur yemeye. Çocuk da bakınca tek motivasyonum atıştırmakti. Neyse sudemcim ve mikancimla devam😀

asliogretmen asliogretmen biz boğayiz işte 🤪 boğazı anca tutuyoruz 🤪

Dikkat edebildiğimiz kadar.🤗

Tartı ,ölçü (mezura) yaptın mi?

Lizz Lizz benim de minik liste dışı hareketlerim oldu 😋
Kansızlık da var olduğu için pekmez vs biraz takviye de alacağım.

21 gün beraberiz ama .:KK19:
Benimki az şekerli olsun 😋
Bak aslında pekmez ve gerçek bal serbest az miktarda diyor. Rafine şeker olmadığı için. Tamam sen sana faydalı olacak şekilde yap.zaten sıfir şeker bir hayat mümkün değil ya, en azından benim için. O zaman yaşayan bir 🪴 a dönerim🤣

Slm gençlik 🌺 bugün neler yaptım?
Bugün boş günümdü. Sabah minnoş oğlumla balkonda güzel bir kahvaltı yaptık😋 gayet sağlıklı bir kahvaltı yapmama rağmen 1. Saat tokluğum yüksek çıktı anlamadım 🤷‍♀️
Neyse mutfağı topladım. Makineyi boşalttım.
Bir makine çamaşır attım.
Yatakları topladım. Robotu çalıştırıp küçük oğlumla dışarı çıktık. Markete gittik. Özellikle uzaktaki markete gittim yürüyüş olsun diye. Sonra eve döndük. Komşularım kahveye geldi. Sütçü süt getirdi. Komşular gidince sütü mayaladım.
Fasülye ayıkladım. Çamaşır serdim. 1 mak daha attım. Çamaşır katladım bir miktar.
Sonra küçük oğlanla uyuduk. 4te uyandım. Fasülye ve pilav pişirdim. Oğluş uyanınca aşağı indiK. Biraz sohbet muhabbet. Sonra biraz yürüyüş yaptık arkadaşlarla. Yukarı çıkıp miniğimi yıkadım. Eşim ve büyük oğlan gelince yemek yedik. Şimdi mutfağı topladım. Birazdan tekrar yürüyüşe çıkacağım. Sonra çocukları uyutma duş kahve ve kapanış 🤗
oy maşallah, ne hareketli bir gün, okurken ben yoruldum, enerjiniz daim olsun.

Mikanım ❤️

O kafamı kurcalıyor.

Ve başka tedaviler.
Günaydın canım

Kistler hep oluyor galiba

Öncesın de var mıydı yoksa bu olaydan sonra mı oluştu

Tamamen iyi olacaksın insallah

Boga ama boğazına hiç düşkün değil ya. Nasıl boğa anlamadım😀

Ah ahhh.. var ya bak bı kola icebilsem bi de dondurma yesem başka biseyi aramazdim. Ama o zaman diyetin ne anlamı kaldı ya. Kolanın içi sırf şeker zaten,🤣🤣 haftaya misafirim var ama bozmayacagim kararlıyım. Acaba normal tarifler mi yapsam yoksa şekersiz şeyler mi onu düşünüyorum şimdi.

Neee dakka bir gol bır:KK12:bu kadar heveslenip ilk günden terk i diyar eylemek. Bu şeye benziyor sanki, bana :KK70:yok yok kizmiyorum, gerçekten zor bişey. Ben evde olduğum için nispeten tolere ediyorum. Sosyal bı hayatım olsa yapamazdım. Evde bile zorlanıyorum yanı. Gün içinde alışmıştım abur cubur yemeye. Çocuk da bakınca tek motivasyonum atıştırmakti. Neyse sudemcim ve mikancimla devam😀

Bak aslında pekmez ve gerçek bal serbest az miktarda diyor. Rafine şeker olmadığı için. Tamam sen sana faydalı olacak şekilde yap.zaten sıfir şeker bir hayat mümkün değil ya, en azından benim için. O zaman yaşayan bir 🪴 a dönerim🤣
Canım nefsin korelsin diye zero içsen olur mu?
Dondurma da tatlandırıcı ile süt tozu filan katıp Dukan diyetinde ben yapıyordum.

asliogretmen asliogretmen bence devam eder.
Onu zorlayan birileri lazım.😇
84 kilodan 67 ye kadar düştü sonuçta yine yapar.😌
oy maşallah, ne hareketli bir gün, okurken ben yoruldum, enerjiniz daim olsun.
Hoş geldiniz 🌺
Günaydın canım

Kistler hep oluyor galiba

Öncesın de var mıydı yoksa bu olaydan sonra mı oluştu

Tamamen iyi olacaksın insallah
Yok canım öncesi yoktu.
Bayramın birinci günü sanci ile oluştu galiba.

X