Bugün ne yaptım?

Benim ki de öyle
Bugun diyor ki gecen sene aldığım şeker çuvalının fiyatı bu sene bin küsür olmuş keşke gecen sene iki çuval alaydım
Anne napacaksın o kadar şekeri diyorum
Ee her hafta tatlı yapıyorum diyor

Yaptığı tatlılar da ekmek kadayıfı baklava şekerpare şambali gibi şerbetli tatlılar

Sürekli gözleme katmer yapıyor
Ekmeği kendı yapıyor
Peynır kaymak tereyağ yoğurt tarhana salça erişte çok değişik reçeller

Hatta çoğunu yapıp satıyor öyle lezzetli

Benim eşim de bayılır o yüzden onun yemeklerıne

Hiç ona çekmemişim😂😂
nasıl reçeller yapıyor azıcık püf nokta öğrensene :) bu sene kayısı,şeftali ve karadut reçeli yapma planım var daha önce hiç yapmadım

arada anneni ödünç veriri misin :KK70: bayılırım yazdığın her şeye
Çok tehlikeli anında göbek çıkmaya başlar😂😂
Yazın orda kalıyorum sabahtan kalkıyor öyle değişik Kahvaltı hazırlıyor ki ben yemeye üşeniyorum o hazırlamaya üşenmiyor
Çok büyük bahcesı oluyor yazın domates biber çoğu sey o bahceden oluyor
Bahceye iner hemen iki üç salatalık kavun koparıp getırır
Benim oğlana da ye oğlum aferim ben yiyenleri çok severim der
Annene kalsak fotosentez yaparız
O yemesin diye de söylenip duruyor😂😂

Evin önü çok güzel yoldan gecenler piknik için duruyor aile görürse elinde peynir domates götürür yesinler diye

Adresi vereyim Temmuz Ağustos gibi güzel yıyecekler olur😂😂😂

Son düzenleme:
nasıl reçeller yapıyor azıcık püf nokta öğrensene :) bu sene kayısı,şeftali ve karadut reçeli yapma planım var daha önce hiç yapmadım
Kayısı
Çilek
Şeftali
Vişne
İncir
Acı biber reçeli
Gül reçeli yapıyor
Erik marmelatı
Kuşburnu marmelat ı yapıyor
Elma ve armut pekmezi de yapar

Yaparken anlatıyor aslında şu kadar meyveye şu kadar şeker atıyorum dıye de dinlemiyorum ki
Gıdersem ayrıntılı izleyip not alayım

Çok tehlikeli anında göbek çıkmaya başlar😂😂
Yazın orda kalıyorum sabahtan kalkıyor öyle değişik Kahvaltı hazırlıyor ki ben yemeye üşeniyorum o hazırlamaya üşenmiyor
Çok büyük bahcesı oluyor yazın domates biber çoğu sey o bahceden oluyor
Bahceye iner hemen iki üç salatalık kavun koparıp getırır
Benim oğlana da ye oğlum aferim ben yiyenleri çok severim der
Annene kalsak fotosentez yaparız
O yemesin diye de söylenip duruyor😂😂

Evin önü çok güzel yoldan gecenler piknik için duruyor aile görürse elinde peynir domates götürür yesinler diye

Adresi vereyim temmmus Ağustos gibi güzel yıyecekler olur😂😂😂
Ayy aynı annem 🙈 ama annem kendi çok az yer. Bir doyma noktası var oraya vardı mı bırakır yemeyi. Zaten 57 kilo minyon bi de 😍
Balkonu harikadır ve orda kahvaltı yapmak benim için büyük keyif. Oraya gidince ya da o gelince mutlaka 2-3 kilo alıyorum 🙈

Ayy aynı annem 🙈 ama annem kendi çok az yer. Bir doyma noktası var oraya vardı mı bırakır yemeyi. Zaten 57 kilo minyon bi de 😍
Balkonu harikadır ve orda kahvaltı yapmak benim için büyük keyif. Oraya gidince ya da o gelince mutlaka 2-3 kilo alıyorum 🙈
Keşke benımki de az yese😂😂
Aslında sorsan az yiyor ama mide genişlediği için doymadığından az yediğini sanıyor

Ben ordayken rejime soktum
Hastalandı babam tontişim yiyemediğindrn hasta oldu sen kıza bakma ye diye dalga geçiyor🤪

Annene masallah bayılıyorum iradeli insanlara🥰

Keşke benımki de az yese😂😂
Aslında sorsan az yiyor ama mide genişlediği için doymadığından az yediğini sanıyor

Ben ordayken rejime soktum
Hastalandı babam tontişim yiyemediğindrn hasta oldu sen kıza bakma ye diye dalga geçiyor🤪

Annene masallah bayılıyorum iradeli insanlara🥰
Yaaa ne tatlılar 😍

Evet hiç anneme çekmemişim o konuda senin annene çekmişim 🤣🙈🤭

o zamann bu sana gelsin :KK70:D
ye ye sen eksik kalma, yazın diyet yapan kızlar 0 göbek bikinilerini giyerken sen kıyafetlerden pırtlayan göbeğini içine çekmeye çalışırsın :KK70:

AA ben yazın denize mi giricem:KK57:

Yazın deniz tatiline gitme ihtimalimiz ektedir :

1653563906711.png

Slm gençlik 🌺 bugün neler yaptım?
Bugün boş günümdü. Sabah minnoş oğlumla balkonda güzel bir kahvaltı yaptık😋 gayet sağlıklı bir kahvaltı yapmama rağmen 1. Saat tokluğum yüksek çıktı anlamadım 🤷‍♀️
Neyse mutfağı topladım. Makineyi boşalttım.
Bir makine çamaşır attım.
Yatakları topladım. Robotu çalıştırıp küçük oğlumla dışarı çıktık. Markete gittik. Özellikle uzaktaki markete gittim yürüyüş olsun diye. Sonra eve döndük. Komşularım kahveye geldi. Sütçü süt getirdi. Komşular gidince sütü mayaladım.
Fasülye ayıkladım. Çamaşır serdim. 1 mak daha attım. Çamaşır katladım bir miktar.
Sonra küçük oğlanla uyuduk. 4te uyandım. Fasülye ve pilav pişirdim. Oğluş uyanınca aşağı indiK. Biraz sohbet muhabbet. Sonra biraz yürüyüş yaptık arkadaşlarla. Yukarı çıkıp miniğimi yıkadım. Eşim ve büyük oğlan gelince yemek yedik. Şimdi mutfağı topladım. Birazdan tekrar yürüyüşe çıkacağım. Sonra çocukları uyutma duş kahve ve kapanış 🤗
Bende hic bisey yapmadim bugun herseye tripliyim. Bebek olmuyo ona tripliyim eşime tripliyim mutsuzum aglamakliyim evde yatak yorgan hersey duruyor toplamadm biseyler atistirdim kahve ictim tv bakiyorm sacma sapan seyler var tv dede başımda cok agriyo

Benim ki de öyle
Bugun diyor ki gecen sene aldığım şeker çuvalının fiyatı bu sene bin küsür olmuş keşke gecen sene iki çuval alaydım
Anne napacaksın o kadar şekeri diyorum
Ee her hafta tatlı yapıyorum diyor

Yaptığı tatlılar da ekmek kadayıfı baklava şekerpare şambali gibi şerbetli tatlılar

Sürekli gözleme katmer yapıyor
Ekmeği kendı yapıyor
Peynır kaymak tereyağ yoğurt tarhana salça erişte çok değişik reçeller

Hatta çoğunu yapıp satıyor öyle lezzetli

Benim eşim de bayılır o yüzden onun yemeklerıne

Hiç ona çekmemişim😂😂
Hayallerin annesi😍😍😍😍😍

Bende hic bisey yapmadim bugun herseye tripliyim. Bebek olmuyo ona tripliyim eşime tripliyim mutsuzum aglamakliyim evde yatak yorgan hersey duruyor toplamadm biseyler atistirdim kahve ictim tv bakiyorm sacma sapan seyler var tv dede başımda cok agriyo
Üzülmeyin lütfen herseyin vardır bir zamanı

Eminin doğru zamanı beklediğine☺️

Bazen oluyor böyle insanın mutsuz günleri:KK43: kaç yıllık evlisiniz?

Neden liz öyle düşünme

Çık çık gez ne kadar çok gezerse o kadar çabuk alışıyorlar

Tatilden geri kalma bebek var diye
Ondan değil aslında, eşim yazın çok yoğun çalışıyor, genelde yaz sonu ya da yaz başı ya da kışın bı yerlere gidebiliyoruz😁

Bebekle tatile de razıyım, tatil olsun yeter ki😀

Bazen oluyor böyle insanın mutsuz günleri:KK43: kaç yıllık evlisiniz?
12 yıllık evliyim hatirlarsin 3. Bebek icin ugrasiyorz . Aslinda ne eşim bisey dedi nede olan bisey var sadece mutsuzum tripliyim nedeninide anlamis degilim. Bu ay rahim filmide cektirdim cokta uzun zaman gecmedi 6 ay oldu bebek denemeleri ama bugun cok sıkıldım ruhum bunaldi biri dokunsa oturup agliycam

Ahh mikancigim bizim evde düzenli yemek pismiyor artık. Ben bı gün yapsam 1 hafta yapmıyorum. Annem desen geçiştirmenin derdinde artık uyduruk seylerle. Şöyle annesi yanında olup da çeşit çeşit yemek yapanlara imreniyorum. O yüzden benim böyle liste yapıp uygulamam çok zor. Dun mesela yemek dardanel açıp yedim.
Kız dardanel benim zayıflama sebebim niye öyle diyon 😍
Yani şöyle söyleyim
Tartıdan önceki gün filan yiyince ödem modem kalmıyor.

Balık hayat kurtarıcı diyette 😇yanına salata 🥗 ohh miss

12 yıllık evliyim hatirlarsin 3. Bebek icin ugrasiyorz . Aslinda ne eşim bisey dedi nede olan bisey var sadece mutsuzum tripliyim nedeninide anlamis degilim. Bu ay rahim filmide cektirdim cokta uzun zaman gecmedi 6 ay oldu bebek denemeleri ama bugun cok sıkıldım ruhum bunaldi biri dokunsa oturup agliycam
Böyle bişey konuştuk ama başkası sandim sanki🙄 hatirlayamadiysam özür dilerim kafam çok dolu🙁

6 ay çok uzun değil aslında. Aslında tam rahat etmelik zamanlar iki çocuktan sonra. Hazır mısın uykusuz senelere🥲

X