Bugün ne giydin? Çek görelim..

günaydıncım teşekkür ederim o senin fıstıklığın. utandım kızzz :kedi:

pırlantacım ilahi ne güldüm. kocam kızmaz yahu niye kıssın ayoll. kaydirigubbakcemile3 söylediğin antrasit rengi deniycim bakalım teşekkür ederim.opuyorumnanaktan

resim ekleyenlere beğendim tuşundan beğenilerimi belirttim fakat kontess seni ayrıca çok beğendim. çok şıksın yaa.
pırlanta yeni eklediğin resimlerin hepsi birbirinden güzel. minili resmin ayrı güzel :)
barçman ablacım tebrik edeim. resimler çok güzel siz ayrı şahanesiniz :)
xzgi elbisen ayakkabıların ve tabiki fizik on numara.maşallah.
belinay canım çok beğendim kombinini sanada çokkk yakışmış. böyle devam et.

ben de ayrıca teşekkür edeyim sana o zaman bebikimm:kedi: saolasınnn:kedi: senin de tuniğin çok şekermiş
turkuaz seviyroummmkaydirigubbakcemile5

günaydıncım teşekkür ederim o senin fıstıklığın. utandım kızzz :kedi:

pırlantacım ilahi ne güldüm. kocam kızmaz yahu niye kıssın ayoll. kaydirigubbakcemile3 söylediğin antrasit rengi deniycim bakalım teşekkür ederim.opuyorumnanaktan

yirim mirim didim ya ondannn:KK3: dene kuşum dene
pentinin bana komisyon vermesi lazım valla , iş yerınde gıyıyorum reklamlarını yapıyorum buradan soyluyorummmnaniknanik

kontess senın coraplar bana nıye sıyah gorundu kı eyvahedigeldismile

bende grılı kombıne yarınkı gıyecegıme mor ojeler sürdüm bindik bi alamete bakalım neler olacak yarınn, pırlanta kaçarrr:eek:

Lilyum cok hos olmusun canim yine tunigin mor gri tonuda bende var ayni ponponlu ama ben pantalonla giyiyorum boyu birazdaha kisa benimkinin .. Fizigin cok guzel ne giysen yakisiyor

Belinaycim bugün tarzinin disina cikmissin;
saclarini da toplamissin ve cok hos olmussun :nazar:

Barcman ablacigim cok hos, asil, sIk, güzel
ve klas vs. vs. olmussun :nazar:
Rabbim oglunun yuvasindan mutlulugu ve huzuru eksik etmesin; cok
ama cok mutlu olsunlar insaallah...

Cilek cok begendim seni; cok hos olmussun :nazar:

Gece_kusum ilk kombinini cok begendim; cok yakismis.
Bi ara basenlerinden sIkayet ediyordun; sen hangi basenden bahsediyorsun ki canim yerimseniben

Lilyum canim tunigin cok tatli ve renkleri de cok hos; ayrica cok yakismis yerimseniben Cizmelerini sevmedim ama...

Pirlanta iki kombinini de cok begendim canim; yanliz ilk kombinde de ikinci kombinde de
kolye bence fazla olur... böyle gayet iyi... ayrica ikinci kombinde kemer hos olmus,
ama bence kazagin "dantelli" gibi oldugu icin kemeri yakistiramadim... baska bir üst
ile daha hos olur bence yerimseniben

Beyaz_Melek cok hos ve sIk olmussun :nazar:

Son düzenleme:
Günaydınlar kaydirigubbakcemile2

5116284271_7a5a7bc6eb.jpg

dunden biiz:ecrin_bebek:bayanssulusmile

Eklentiler

• $cats.jpg
    $cats.jpg
    209 KB · Görüntüleme: 46
Gamzecim biliyosun dün akşam pek iyi değildim bakamadım sabah işe gelir gelmez baktım ve diyorumki tek kelimeyle muhteşem... işte bu... saçlarını toplamak değişik olmuş daha hoş olmuşsun canım elbise çok cici kemer ve ugg lerin uyumu muhteşem çantada uyuyo tabi ... bayıldım valla...

Beyaz melek çok şıksın canım çok hoş görünüyorsun

Barçman abla sana kayınvalide demeye dilim varmaz maşallah ya her yaşta zerafet bu olsa gerek

Ay harikasınız yaa
Bende geçtiğimiz günlerde oğluşumu evlendirdim
Çocuklar düğün istemediler Sadece nikah ve akşamada bir aile yemeği oldu
onun için sade birşeyler giydim
İşte karşınızda fotolarda şebek gibi çıkmış Barçman:roflol:

Barçommm lokumum benim maşallah :nazar: diyeyyim sana canım benim çok şık zarif vede çok güzelsin olumunekankayizsmile allah mesut etsin evlatlarını bir ömür boyu mutluluklar dilerim Şeniz

kontess senın coraplar bana nıye sıyah gorundu kı eyvahedigeldismile

bende grılı kombıne yarınkı gıyecegıme mor ojeler sürdüm bindik bi alamete bakalım neler olacak yarınn, pırlanta kaçarrr:eek:

kız çorabım siyah zaten :roflol:
bende onun siyahı var dedin
benimkide siyah zaten dedim
ben niye siyah gördüm ki diyosun şimdi de:roflol:

Ay harikasınız yaa
Bende geçtiğimiz günlerde oğluşumu evlendirdim
Çocuklar düğün istemediler Sadece nikah ve akşamada bir aile yemeği oldu
onun için sade birşeyler giydim
İşte karşınızda fotolarda şebek gibi çıkmış Barçman:roflol:

şebek:nazar:

duymamış olayım ablam
her zaman ki gibi gayet şık ve zarifsin
sankim kayınvalidelikte yaramış daha bi gençleşmişsin
tek kelimeyle süpersin alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

şebek:nazar:

duymamış olayım ablam
her zaman ki gibi gayet şık ve zarifsin
sankim kayınvalidelikte yaramış daha bi gençleşmişsin
tek kelimeyle süpersin alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
Sağol ablam canımıniçiŞeniz
Fotolarda burnum biraz büyük çıkmış nedense okadar büyük değil oysa

Barçommm lokumum benim maşallah :nazar: diyeyyim sana canım benim çok şık zarif vede çok güzelsin olumunekankayizsmile allah mesut etsin evlatlarını bir ömür boyu mutluluklar dilerim Şeniz

Canım ankım Şeniz Çok teşekkürler güzel görüşlerin

barçmanım kendine haksızlık etme. gayet hoşsun canım. allah nazarlardan esirgeye. Şeniz
Sağol BetüşümŞeniz
Şıklığımı birazda sana borçluyum
O harikasesinle beni telefonda İzmirdeki Alışveriş yapılabilecek yerlere yönlendirdiğin için çok teşekkürler

Belinaycim bugün tarzinin disina cikmissin;
saclarini da toplamissin ve cok hos olmussun :nazar:

Barcman ablacigim cok hos, asil, sIk, güzel
ve klas vs. vs. olmussun :nazar:
Rabbim oglunun yuvasindan mutlulugu ve huzuru eksik etmesin; cok
ama cok mutlu olsunlar insaallah...

Cilek cok begendim seni; cok hos olmussun :nazar:

Gece_kusum ilk kombinini cok begendim; cok yakismis.
Bi ara basenlerinden sIkayet ediyordun; sen hangi basenden bahsediyorsun ki canim yerimseniben

Lilyum canim tunigin cok tatli ve renkleri de cok hos; ayrica cok yakismis yerimseniben Cizmelerini sevmedim ama...

Pirlanta iki kombinini de cok begendim canim; yanliz ilk kombinde de ikinci kombinde de
kolye bence fazla olur... böyle gayet iyi... ayrica ikinci kombinde kemer hos olmus,
ama bence kazagin "dantelli" gibi oldugu icin kemeri yakistiramadim... baska bir üst
ile daha hos olur bence yerimseniben

Beyaz_Melek cok hos ve sIk olmussun :nazar:

Sağol ablam benim Amiin inşallahŞeniz

Gamzecim biliyosun dün akşam pek iyi değildim bakamadım sabah işe gelir gelmez baktım ve diyorumki tek kelimeyle muhteşem... işte bu... saçlarını toplamak değişik olmuş daha hoş olmuşsun canım elbise çok cici kemer ve ugg lerin uyumu muhteşem çantada uyuyo tabi ... bayıldım valla...

Beyaz melek çok şıksın canım çok hoş görünüyorsun

Barçman abla sana kayınvalide demeye dilim varmaz maşallah ya her yaşta zerafet bu olsa gerek

Oy oy ASLIHANIM Sözlerin koltuklarımı kabarttı Çok teşekkürlerŞeniz

resim ekleyenlere beğendim tuşundan beğenilerimi belirttim fakat kontess seni ayrıca çok beğendim. çok şıksın yaa.
pırlanta yeni eklediğin resimlerin hepsi birbirinden güzel. minili resmin ayrı güzel :)
barçman ablacım tebrik edeim. resimler çok güzel siz ayrı şahanesiniz :)
xzgi elbisen ayakkabıların ve tabiki fizik on numara.maşallah.
belinay canım çok beğendim kombinini sanada çokkk yakışmış. böyle devam et.

Sağol ablacığım Şahane olan sensinŞeniz

barçman ablacım çok şık olmuşsun maaşallah zerafet akıyor her yerden,rabbim oğlun ve gelinini çok mutlu etsin inşallah...darısı başımıza olsun :KK1:
gece-kuşum tertipim turkuaz kazağına bayıldımmm bayıldımmm çok yakışmış cnm tam bir öğretmen havası var sende...
gamze bugünkü tarzını çok beğendim elbisenin siyahı bende var :KK1:
pırlanta cnm senin kombinlerinde ayrı ayrı güzel yakıştırıyorsun cnm
beyaz melek çok şık olmuşsun cnm herşey çok uyumlu
çilekcim senide beğendim cnm
unuttuğum kimse yoktur inşallah hepinize maaşallah

TEŞEKKÜRLER ABLACIĞIMŞeniz Amin darısı başına inşallah bahtında senin gibi güzel olur
barçman ablacım oğlunu gelinini tebrik ederim. bir ömür mutluluk dolsun yuvalarına
çok güzel olmuşsun ablacım bayıldım. süpersin:nazar:

çilek çok beğendim

gecekuşu mavi kazağın çok yakışmış

ezgicim bayıldım çok güzel

kontescim yelek dışında çok beğendim fıstık gibi olmuşsun

Sağol güler yüzlüm benimŞeniz

BEYAZ MELEK; saçlarının rengini değiştirmişsin sanırım, çok yakışmış. Elbisenin boydan halini merak ettim. Sanırım diz hizasında ve göğüs altından büzgüleri mevcut.

Barçman abla; senin duruşun yeter. Kıyafetine, küpelerine, çantana ayrı ayrı bayıldım. Sana daha çok bayıldım. :nazar:
Oy ablam çok teşekkürlerŞeniz
Bende size bayılıyorum valla

barçman abla, Allah oğlunla gelinini bir yastıkta kocatsın, mutluluklar diliyorum.. inanılmaz asil elit şık zarif kibarrrr vesaire vesaire olmuşsun .. kelimerle tarif edemedimmm :nazar:

beyaz melek ve çilek ikinizede bayıldımmm bayıldımmmm , ayıldımda yazıyım dedim hemen :KK1: :KK1:

gecekuşum mavi kombinin harika :hooray:

gamze saçlarını toplamana böööyle oldum :1shok: delikafadulden ama kombininide bugünkü tarzınıda beğendim şakkıdı

pırlanta seninde kombinlerin güzel olmuş canım , bacaklar fıytt fıytt :jeyyar: :jeyyar:

Sağol güzel BarbimŞeniz
sağol borçman ablammm sen de çok harikasın düğün resimleriniz muhteşemm

SAĞOL MELEĞİMŞeniz

resim3py.jpg

Canımın içii..:nazar:süper ötesi çıkmışsınŞeniz
İnan senden gözümü alamadımopuyorumnanaktan..ayrıca harika bir kare olmuş
:nazar:Allah çok daha güzellerini yaşatsın inşallah:Saruboceq: :nazar:a.s.a.s.
[/QUOTE
Canım tatlı çiçeğim Çok teşekkür ediyorumŞeniz

X