Bugün ne giydin? Çek görelim..

gece kusum ilk halini yani mavi kazakli halini cok begendim cok tatli olmusun canim..

barcman ablacigim yine asillik akmis her yerlere masallah süper olmusun .. Allah mesut etsin oglunla gelininide mutluluklar ...

pirlanta senin kombinide begendim güzel olmus...

gamzebelinay sende degisik bir elbise giymisin hos durmus üzerinde kemer ve ugglarin uyumlu olmus

gece kusum ilk halini yani mavi kazakli halini cok begendim cok tatli olmusun canim..

barcman ablacigim yine asillik akmis her yerlere masallah süper olmusun .. Allah mesut etsin oglunla gelininide mutluluklar ...

gamzebelinay sende degisik bir elbise giymisin hos durmus üzerinde kemer ve ugglarin uyumlu olmus

Teşekkürler güzel selayhusumŞeniz

teşekkürler şelayhuscum
bak senı dınledım hemen eve gelınce şipşak yapıverdimvereliniortak:eek:

kızlar buda yarın gıyecegım kombın takmak ıstedıgım kolyelerı ekledım
bıtanede ısyerınde tamamı sıyah boncuklardan oluşan sıyah kurdelalı bır kolyem var ucuncu olarakta onu takabılırım
sızce hangısi?

kombin cok güzel, siyah kurdelali veya ikinci resimdeki kolye..

kombin cok güzel, siyah kurdelali veya ikinci resimdeki kolye..

teşekkürler canımmm:eek:
barçman abla devlet gibi hatun derler yaa tam senin için söylenmiş hakikaten :nazar: çocukların çok mutlu olsunlar inşallah :nazar:
gamze çok çok farklı gördüm seni tarzının dışına çıkmışsın çok beğendim
pırlanta kot etekli kombinini beğendim :nazar:

teşekkürler tiwitiiim
bir kedi gördüm sankiii
kaydirigubbakcemile

Son düzenleme:
barçman abla devlet gibi hatun derler yaa tam senin için söylenmiş hakikaten :nazar: çocukların çok mutlu olsunlar inşallah :nazar:

İlahi twettyciğim devlet gibi hatun haa:roflol:
Öyle olsam emin ol Türkiye bugünden çok daha iyi bir konumda olurdu:roflol:
Çok teşekkürler maykılım ceksınımŞeniz

resim3py.jpg

Canımın içii..:nazar:süper ötesi çıkmışsınŞeniz
İnan senden gözümü alamadımopuyorumnanaktan..ayrıca harika bir kare olmuş
:nazar:Allah çok daha güzellerini yaşatsın inşallah:Saruboceq: :nazar:a.s.a.s.

selaycım teşekkür ederim canım
gamze çok tatlıolmuşssun kahveler yakışmış
beyaz melek çok şıksın maşallah

Gamze_Belinay uzun zamandir takip ediyorum bu topigi ve ilk defa sacina deisik bi model yaptin cok hos bi hava katmis sana bence surekli deisik deisik modeller yap her sac seklinin insana deisik bi hava kattigini dusunuyorum ayrica ustundekilere bayildim uyum super

BEYAZ MELEK; saçlarının rengini değiştirmişsin sanırım, çok yakışmış. Elbisenin boydan halini merak ettim. Sanırım diz hizasında ve göğüs altından büzgüleri mevcut.

Barçman abla; senin duruşun yeter. Kıyafetine, küpelerine, çantana ayrı ayrı bayıldım. Sana daha çok bayıldım. :nazar:

Gamze_Belinay uzun zamandir takip ediyorum bu topigi ve ilk defa sacina deisik bi model yaptin cok hos bi hava katmis sana bence surekli deisik deisik modeller yap her sac seklinin insana deisik bi hava kattigini dusunuyorum ayrica ustundekilere bayildim uyum super

dimi gerçekten bende bi acaip hissettim kendimi ve bende toplayınca değişik bi hava kattığını anladım, ayrıca lk kez bu tarz giyiniyorum değişim galiba herzaman iyidirrr kaydirigubbakcemile3

X