Bugün ne giydin? Çek görelim..

barçman abla muhteşmsinn kayınvalide demeye bin şahit ister yeminle.

pırlantaa çok hoş olmuşssun

hiçte bikere çokda güzel çıkmışsınız :nazar:değmesin.
hayırlı olsun Allah bir yastıkta kocatsın a.s.

barçman hollywood yıldızları gibisin cok begendim harikaopuyorumnanaktan

pırlanta84 bayıldım grili kombine tam benlik giyiniyonopuyorumnanaktan
çok teşekkür ederimŞeniz

kolye takmadanda gayet hoş duruyor bence ama illa bi obje olsun kolyesiz olmaz diyorsan benim tercihim ilk kolye canım benimm

pırlantam yine çok şıksın bence ilk kolyeyi tak tatlım o daha hoş durur gibime geldi olumunekankayizsmile

kızlar buda yarın gıyecegım kombın takmak ıstedıgım kolyelerı ekledım
bıtanede ısyerınde tamamı sıyah boncuklardan oluşan sıyah kurdelalı bır kolyem var ucuncu olarakta onu takabılırım
sızce hangısi?

kısa olan 2. kolye diyorum
zaten kemerin var,çok dolu olmasın ortalık
(1.kolye uzunmuş izlenimi verdi bana nedense)

kolye takmadanda gayet hoş duruyor bence ama illa bi obje olsun kolyesiz olmaz diyorsan benim tercihim ilk kolye canım benimm

tamam şekerım takarım kolyeyı cok fazlalık gıbı olursa cıkarırım:hulya:

pırlantam yine çok şıksın bence ilk kolyeyi tak tatlım o daha hoş durur gibime geldi olumunekankayizsmile
sağol kuzucum, öyle yapem mademolumunekankayizsmile
kısa olan 2. kolye diyorum
zaten kemerin var,çok dolu olmasın ortalık
(1.kolye uzunmuş izlenimi verdi bana nedense)

evet uzun canım gri inci uzunvereliniortak

Son düzenleme:
barçman ablacım maşallah sana :nazar:
düğününüz de hayırlı olsun,bir yastıkta kocasınlar inş.:kedi:

Herkese Çok şıksınız demem gerek yok zaten beğendiklerime beğendim tuşuna basarak belirtiyorummm...

Bende bugün sabah bi çıktım evden ve az önce geldimmm mükemmel bir hava eşliğinde deli gibi eğlendik çocukluğumuza döndükk yani enerji doluyum bugünn :KK1:

ugg'ların altını sildim tabikide yoksa annem keserdi beniii :KK1:

İşte BUGÜNKÜ BEN
3170.jpg

tek kelimeyle harikasın bitanemmmm
hayran oldum tam benim zevkim yaaaaa bayıldım sanaaaaa

canımsınnn sen benim iç sesim dış sesim ve kan bağımız olmasada kardeşimsin biliyosun .. farkındaysan artık değişik renkler değişik tarz ve saçlarımı toplamaya başladım değişiyorum değişiyorum :) ayrıca çok teşekkür ederim tatlım gıymatlım :)

barçman çok klassın maşallah

pırlanta tatlım uzun bişiy takarsan kemerle beraber sanki boğar gibi kısa takarsanda kıyafetine uymaz bence hiç takma sempatiksalakcinni

barçman ablacım harikasın asalet kalite akıyor görüntüden saçlar kıyafet hepsi müthiş :nazar: gelinin de çok güzel maşallah bir yastıkta kocasınlar :nazar:

gamze çok beğendim uggları sevmeme ama bu kombinde hoş durmuş toplu saç da yakışmış :nazar:

pırlanta iki kombini de çok beğendim ikincideki kazağın çok şık :nazar: ikinci kolyeyi ben daha çok yakıştırdım

çilek çok şık olmuşsun beğendim :nazar:

Son düzenleme:
barçman ablacım harikasın asalet kalite akıyor görüntüden saçlar kıyafet hepsi müthiş :nazar: gelinin de çok güzel maşallah bir yastıkta kocasınlar :nazar:

gamze çok beğendim uggları sevmeme ama bu kombinde hoş durmuş toplu saç da yakışmış :nazar:

pırlanta iki kombini de çok beğendim ikincideki kazağın çok şık :nazar: ikinci kolyeyi ben daha çok yakıştırdım

çok teşekkür ederimopuyorumnanaktan
çok sevdiğim bir kazak o canım

Sağol ablacığım Şeniz Amiin

Barcman abla, idolumsün! :hooray:
Sağol canım benimŞeniz

X