Bugün Nasılsın Güzelim :)

Bugün Nasılsın Güzelim :)

• Ankete Katılan
    31
Silammmm kizlar :KK23::KK22: Hep gebelik topiklerindeydim istifa ediyorum artikbirazda velet beni dusunsun bende gelebilirmiyim:p

eee ne var ne yok anlat bakalım tanışalım ben sedef tatlım :KK28:

bu ne enerji güzelim aleyküm selam hoşgeldinnn nerdesin sen dün görmedim seni :KK59:
Ay hiç sorma, sabahtan beri boş boş oturuyorum, enerjimi nasıl atacağımı bilemedim.
Beni azcık konuşturun da parmaklarım çalışsın bari :cool:
selammm hoş geldinnn
Merhaba cınım En Büyük KK

20 ye merdiven dayadık :KK53::KK48:
ben 3 yıl önce aynı cümleyi kurmuştum sanki :KK59:
Silammmm kizlar :KK23::KK22: Hep gebelik topiklerindeydim istifa ediyorum artikbirazda velet beni dusunsun bende gelebilirmiyim:p
selam canım hoşgeldinnn ya güzel bi giriş oldu buyur gel beklesin nazlı bebiş :KK25::KK25:
Ay hiç sorma, sabahtan beri boş boş oturuyorum, enerjimi nasıl atacağımı bilemedim.
Beni azcık konuşturun da parmaklarım çalışsın bari :cool:

Merhaba cınım En Büyük KK
boş boş oturma kız gelsene buraya sen :KK69:
ne yapıyosun nasılsın bakalım anlat yoralım seniii:KK53:

Çok uykum var, deli gibi işim var ama çalışamıyorum, ve hafta bitmek bilmiyor bi türlü, sonuç olarak ruh halim epey karışık.
Sen nasılsın?

benimde uykum geldii şimdiii
iş yerindeyim sıkıntıdan patlıyorum ders çalışmam lazım bir sürü konu var ama ben çok üşengecim ve rahatım anlıyacagın benim durumda karışık :KK49:

ben 3 yıl önce aynı cümleyi kurmuştum sanki :KK59:

selam canım hoşgeldinnn ya güzel bi giriş oldu buyur gel beklesin nazlı bebiş :KK25::KK25:

boş boş oturma kız gelsene buraya sen :KK69:
ne yapıyosun nasılsın bakalım anlat yoralım seniii:KK53:

herkes bu cümleyi kuruyor sanırım yaşş ilerledikçede keşke 18 olsaydım deniliyor :emir_bebek:

eeee kaç yıldır evlisin anlaşarak mı evlendin anlat bakemmm :KK50::KK48:
3 buçuk yıl oldu canım görücü usulü bi evlilik yaptık çok şükür ki bi sorunumuz yok :KK19:

selam kızlar sizlerle dertleşmek istiyorum bana akıl verebilecekler bi begenebilirmi ?? topikte kimse yoksa yazmayım ddrdimi beklemek istemiyorum cok bunaldım
selam canım yardım edebileceğim bi konuysa seve seve dinlerim :KK66:

3 buçuk yıl oldu canım görücü usulü bi evlilik yaptık çok şükür ki bi sorunumuz yok :KK19:

selam canım yardım edebileceğim bi konuysa seve seve dinlerim :KK66:

aman iyi sorun yoksa hep mutlu olunn :nazar:
benimde 4 senedir görüştüğüm bir sevdiceğim (ekimde 4 olacak yani) var sanırım toplam 10 senenin sonunda evleniriz inşallah :KK48::KK48:

aman iyi sorun yoksa hep mutlu olunn :nazar:
benimde 4 senedir görüştüğüm bir sevdiceğim (ekimde 4 olacak yani) var sanırım toplam 10 senenin sonunda evleniriz inşallah :KK48::KK48:
amin canım :nazar:
ooo maşallah Allah bozmasın canım mutluluğunu inşallah :KK68:
10 seneye pek güldüm haberin ola:KK70::KK70::KK70::KK70:

X