Bugün Nasılsın Güzelim :)

Bugün Nasılsın Güzelim :)

• Ankete Katılan
    31
:):) çözemediğin soruları whatsapptan at çözerim dicem ama sınava girmişsin heralde bitmiş

yeniden başlıyorum çalışmaya daha önce hiç çalışmadım aslında temelim hiç yok o yüzden antremanlarla matematikten başlıyacam bakalım ne kadar faydalı olacak

sedef kız eşinle nasıl tanıştın benim neden karşıma çıkmıyor teklif etmiyor biri
hahhaha görücü usülü oldu kuzum benimki sabret sende evlenirsin yaş kaç bakim bu arada

saol canım çay bahane bu arada ben 25 yaşında evli çocuklu bi hatunum çalışmıyorum evde pineklemekle meşgulüm

ooo maşallah Allah bağışlasın kaç yaşında bakim senin ufaklık kız mı erkek mi merak ettim ben şimdi

hahhaha görücü usülü oldu kuzum benimki sabret sende evlenirsin yaş kaç bakim bu arada

ooo maşallah Allah bağışlasın kaç yaşında bakim senin ufaklık kız mı erkek mi merak ettim ben şimdi

20 yaşındayım :) henüz düşünmüyorum işe girince artık ama insan arıyor hani duygusal boşluk diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…