Eşim ölümle tehdit ediyor

Konumu bilirsiniz kızlar. Aldatıldığıma dair delilleri toplayıp evden ayrılmıştım. Burda çokça konuştuk. Çok şükür artık peşimde dolaşmıyor derken bugün kapıya geldi. İki dk konuşalım dedi. Rezillik çıkmasın diye aşağıya indim. Yine ağladı zırladı ben kesin bir dille ve sabırla yaptıklarını yüzüne tekrar vurup dönmeyeceğimi söyledim. Bu işin sonu ölüm dedi. Benim sizden başka kimsem yok dönmezsen önce seni sonra kendimi öldürürüm dedi.Korktum ama belli etmedim. Seninle tekrar bir araya gelmek benim için ölmekle eş değer zaten farketmez elinden geleni yap dedim. Bu hafta uzaklaştırma ve koruma talebi kendisine tebliğ edilecek büyük ihtimal. Şu anki başsavcı ile başsavcı vekili olduğu zamanlarda 2yıl çalışmıştım. Yanına çıksam mı diyorum yoksa blöf mü yapıyor bilemiyorum. Uzaklaştırma tek başına gözünü korkutur mu acaba? Bi tuhaf hissediyorum
Bunu yapacak potansiyeli olanlarla zıtlaşılmamalı bence Adam ölmek ve öldürmekten bahsediyor.Uzaklaştırma umurunda olur mu?

Teyzem sizinle benzer bir durumda 25yillik evlilik ve aldatildi. Yıllarca çocuklar için çekti pisliği. Tam bir başa belaymis. Kuzenlerim öğrenince babalarına hesap sormuş pislik kendi çocuklarına bıçak çekmiş. Teyzem hemen anlaşmalı boşandı. Ne mal ne nafaka hicbirsey istemedi çocuklarımdan benden uzak olsun yeter dedi. Cunku genç delikanlı çocuklar pisliğe girmesinler istedi.Geçenlerde konuştuk aldattığı kadına dua ediyordu. Aman Allah onları ayırmasın bana tebelleş olur falan dedi. Evet gönül isterki kadın tüm haklarını alsın intikamını alsın ama bazıları ile fazla yüzgüz olmadan sıyırıp atmak en iyisi galiba

Konumu bilirsiniz kızlar. Aldatıldığıma dair delilleri toplayıp evden ayrılmıştım. Burda çokça konuştuk. Çok şükür artık peşimde dolaşmıyor derken bugün kapıya geldi. İki dk konuşalım dedi. Rezillik çıkmasın diye aşağıya indim. Yine ağladı zırladı ben kesin bir dille ve sabırla yaptıklarını yüzüne tekrar vurup dönmeyeceğimi söyledim. Bu işin sonu ölüm dedi. Benim sizden başka kimsem yok dönmezsen önce seni sonra kendimi öldürürüm dedi.Korktum ama belli etmedim. Seninle tekrar bir araya gelmek benim için ölmekle eş değer zaten farketmez elinden geleni yap dedim. Bu hafta uzaklaştırma ve koruma talebi kendisine tebliğ edilecek büyük ihtimal. Şu anki başsavcı ile başsavcı vekili olduğu zamanlarda 2yıl çalışmıştım. Yanına çıksam mı diyorum yoksa blöf mü yapıyor bilemiyorum. Uzaklaştırma tek başına gözünü korkutur mu acaba? Bi tuhaf hissediyorum

Benim bu ülkenin hükemetinden öğrendiğim birşey varsa o da, bir erkekten kurtulmak için, Ezel Bayraktar gibi yüz nakli yaptırıp kimlik değiştirip, bambaşka bir şehirde bambaşka bir karakterle, aile üyeleri de dahil eski hayattan kimseyle muhatap olmadan hayata sıfırdan başlamak. Aksi takdirde sizi bir şekilde oltaya yem olmaktan koruyamıyorlar. 😒

Eh dediğim pek Te uzun sürmemiş olmuş , çok arar demiştim seni. Daha dün yazdım b*k böceğine geri dön deseydin. Bunu sen istedin 🤷🏻‍♀️ cevap belli.. ben olsam onun olduğu şehirde yaşamazdım artık sürekli muhatap olmak zorunda kalıyorsun kendine yep yeni bi sayfa başka bi şehirde açamazmısın? Çokta imkansız değil ama pat diye olmuyo onayda biliyorum ..
Şehir değiştirmek gerçekten kolay değil tayin meselesi var ve ben şu an kira vermeden ailemle yaşıyorum. Bu süreçte ev almam lazım yoksa bir daha asla alamam. Engelleyen çok şey var yani kaçmamı

Halen yapıp yapmamayı düşünmeniz hata. Hemen gidin ve uzaklaştırmayı çıkarın.
Zaten adam kapıya geldi diye çıkıp konuşmanızın amacı nedir? Gururunuzun kırıldığını iddia ediyorsunuz ve şimdi hayatınızdan zaman ayırıp adamı mı dinliyorsunız?
Ben kalırsa bu aldatma meselesi bu kadar ayyuka çıkmasaydı ve adam yeterince gururunuzu yeterince okşasaydı siz çoktan affetmiştiniz. Şimdi ise daha fazla zamana ihtiyacınız var adama kanabilmek için
Ben o mesajları gördükten sonra bu güne kadar bir saniye olsun affetmeyi aklımdan bile geçirmedim. Kararlılığım size geçmemiş belli ki. Konuşmaya inme sebebim rezillik çıkmaması içindi. Çünkü koruma ve uzaklaştırma daha çıkmadı

Ben o mesajları gördükten sonra bu güne kadar bir saniye olsun affetmeyi aklımdan bile geçirmedim. Kararlılığım size geçmemiş belli ki. Konuşmaya inme sebebim rezillik çıkmaması içindi. Çünkü koruma ve uzaklaştırma daha çıkmadı

dediğiniz gibi kararlılığınıza hiç inanmadım ben. hayatından bu adamı ve tortusunu silkeleyip atmak isteyen insan, günler ve hatta haftalar boyunca onun metresi ve aralarındaki yazışmaları okuyup hayatlarına kabus gibi çökmenin planını yapmaz ya da hamlelerde bulunmazdı.
siz inseniz de, inmeseniz de o rezillik çıkacaktı zaten. ve çıktı da. konuşmayı reddedip polis çağırsaydınız bu mevzu çoktan çözülecekti. burada niyet önemli. adamdan duymayı istediğiniz şeyler vardı belli ki.

O rezillik çıkmadığı sürece yılan gibi yanınıza kadar sokulup rahatça tehdit savurmaya devam edecek.

dediğiniz gibi kararlılığınıza hiç inanmadım ben. hayatından bu adamı ve tortusunu silkeleyip atmak isteyen insan, günler ve hatta haftalar boyunca onun metresi ve aralarındaki yazışmaları okuyup hayatlarına kabus gibi çökmenin planını yapmaz ya da hamlelerde bulunmazdı.
siz inseniz de, inmeseniz de o rezillik çıkacaktı zaten. ve çıktı da. konuşmayı reddedip polis çağırsaydınız bu mevzu çoktan çözülecekti. burada niyet önemli. adamdan duymayı istediğiniz şeyler vardı belli ki.
Enayi yerine konulmayi aldatilmayi sindirememem ne kadar anormal geliyor size. Canı yanan biçok kadının yaptığı gibi intikam elbette istedim.burdaki çoğu kişi de benle aynı fikirde.

Enayi yerine konulmayi aldatilmayi sindirememem ne kadar anormal geliyor size. Canı yanan biçok kadının yaptığı gibi intikam elbette istedim.burdaki çoğu kişi de benle aynı fikirde.

kendi başına gelmeyen bir olay için burada birçok kadın sizi gazlayıp durdu. sizi gazlayan için sizin yaşadığınız gerçeklik, tv kanallarında akşam kuşağında yayınlanan dandik senaryolu dizi seyretmek gibiydi. o dizilerde izlediklerine ne tepkiler verdilerse sizin anlattıklarınıza da aynı tepkileri verip geçtiler.
başına gelmeyen, kolaylıkla "asarım, keserim, böyle rezil ederim, üstüne bomba atarım" der ve dedi de. siz de zaten canınız yanarken onların yorumları ile doğru yaptığınızı zannedip galeyana geldiniz. ve üzülerek söylüyorum ki kendi davanızda kendinizi dezavantajlı pozisyona sokmuş olabilirsiniz. sizi gazlayanlar da hayatlarına devam ettiler size yazdıkları yorumlardan sonra.
sizin acilen kafanızı toplamaya ihtiyacınız var çünkü sizde tünel vizyon var ve tek bir noktaya odaklandığınız için büyük resmi asla göremiyorsunuz.
bunu da buraya tekrar yazıyorum: siz bu adamla barışacaksınız.

Son düzenleme:
Silah satın alıp poligonlarda atış eğitimi alın. Dediğimi yaparsanız adamın bundan asla haberi olmasın. Silah sahibi olmanın avantajı karşıdakinin bunu bilmemesinde yatar, biliyorsa o da silah satin alır ve istediğini yapar.

Buna hiç katılmıyorum ben.
Ben de dönmeyecek olsam da bin kere okurdum o konuşmaları. Nasıl aptal yerine konmuşum diye tekrar tekrar elim giderdi ve bu durumun barışmayı istememle en ufak bir alakası olmazdı. Olay çok yeni, kadın tabii ki günlerce bu durumu düşünür durur. Bana aşırı normal geldi yaptığı.

Silah satın alıp poligonlarda atış eğitimi alın. Dediğimi yaparsanız adamın bundan asla haberi olmasın. Silah sahibi olmanın avantajı karşıdakinin bunu bilmemesinde yatar, biliyorsa o da silah satin alır ve istediğini yapar.

lütfen böyle akıllar vermeyin yahu. o silah, sahneye girerse patlar. böylesi kontrolsüz hareket eden birisinin sanıyor musunuz ki kriz anında silahı eşine yöneltmeyecek?

Hanımefendi napıyorsunuz? Sinir ve hırs konusunda eşinden aşağı kalır yanı yok konu sahibinin de. O silah alınırsa kullanılır.

Yahu bu nasil akil konuyu hep uzaktan takip ettim ama bu msja dayanamadim
Lutfen ne yaziyorsaniz 2 kere dusunun 3 kere okuyun öyle yollayin film senaryosu degil bu

Eee sonrası ne olacak haberler de öldürülen x kişisi konusu mu
Ruhsatsız silah bulundurması suç
Ve ruhsat almak için girilen heyetten öyle herkes geçip ruhsat belgesi sahibi olamıyor

X