Bugün meme büyütme ameliyatı oldum bu süreçte olan arkadaşlar

Kesinlikle katılıyorum 5 gün oldum ameliyat olalı .Ameliyattan çıktığımda yaz günü sıcak havada deliler gibi titriyordum çenem tüm vücudum zangır zangır titriyordu narkozun etkisiyle.Sürekli sırt üstü yatmak zaten çok zor.Eve geldikten sonra daha da zorlandım çünkü hastanede damar yolundan verdikleri ağrı kesiciler serum lar çok etkiliydi.Evde bunlar olmadığı için ağrıyı çok yoğun hissettim.Dertsiz başıma dert aldım diye düşündüm göğüslerim 80 beden olduğu için yaptırdım yoksa bu işe asla girmezdim

Son düzenleme:
Merhabalar bende 5 gün önce ameliyat oldum.Ameliyat sonrası ödemler gidince göğüslerde küçülme yaşadınız mı peki ? Burda birkaç kişide okudum inşallah küçülmezler ben
Merhaba ödemler gidince göğüslerde küçülme oldu mu sizde ?Bir de doktorum 1 ay ameliyat sütyeni takmamı söyledi sonrasında sporcu sütyeni olur dedi.Peki sporcu sütyeni gece gündüz mü takılıyor siz nasıl kullanıyorsunuz

Meme büyütme ameliyatı sonrası ilk 1 ay 3 ay yada ilerki zamanlarda göğüslerde küçülme oluyor mu ne kadar küçülüyor kaç cm gidiyor tecrübesi olanlar yazabilir mi ???

Meme büyütme ameliyatı sonrası ilk 1 ay 3 ay yada ilerki zamanlarda göğüslerde küçülme oluyor mu ne kadar küçülüyor kaç cm gidiyor tecrübesi olanlar yazabilir mi ???
Evet küçülme oluyor. Tam olarak ölçü veremem ama dörtte bir oranında azalma olacak diye düşünebilirsiniz. Yukarı kısımdaki ödemler gidiyor, meme biraz daha doğal görüntüye kavuşuyor. Çok daha güzel bir görüntü ortaya çıkıyor.

Bir de kızlar doktorunuz size mesaj Önerdi mi ne kadar süre sonra önerdi bana bir ay sonra dedi

Bi de bazı doktorlar korse takmaya gerek görmüyormuş benim doktorum 3 hafta takıcaz dedi arada kaçamak yapıp spor sütyen takan oldu mu bi yere giderken falan bu korseyle olmaz çünkü

Bi de bazı doktorlar korse takmaya gerek görmüyormuş benim doktorum 3 hafta takıcaz dedi arada kaçamak yapıp spor sütyen takan oldu mu bi yere giderken falan bu korseyle olmaz çünkü
Korse 1 ay takıcam ama korsenin üzerine bandaj takıyor musunuz ya korse ok ama bandaj nefes aldırmıyor artık. Çıkarıyorum hep( masaj önermedi iz kremi önerdi 15 gün sonra

Anladım keşke küçülmeseler benim ölçüm şu anda 89 küçülmesini hiç istemiyorum doğrusu keşke 375 takılsaydı diye düşünüyorum ama belki o zaman çok daha fazla ağrı çekerdim zaten çok ağrım var 1 hafta olmasına rağmen.Uyku kalitesi diye birşey kalmadı

merhaba bende küçülme oldu yani meme kendi şeklini aldı aslında da ilk zamanlarki o büyüklük yok maalesef. Ödemler gidince küçülme illaki oluyor . ben bir ay aksatmadan korseyi taktım hatta şuan korse bana sporcu südyeninden daha konforlu ve güvenilir geldiği için evde olduğum süreçte takmaya devam ediyorum. ilk bir ay sürekli korseyi takmalısınız. bir ay biter bitmez ödemler hemen inmiyor. hareket ettikçe meme şişmeye başlıyor hafif de olsa. vücudunuza ve doktorunuza göre davranmanızı öneririm ben güvende hissettiğim için korseyi takmaya devam ediyorum bugün 47 gün olmuş. hareketlerimdeki kısıtlama memelerde şişlik vb neredeyse hiç olmuyor inş daha da küçülmezler ama

ağrı geçicek dayanın çektiğiniz acıyı unutacaksınız bile

ağrı geçicek dayanın çektiğiniz acıyı unutacaksınız
1.hafta çok ağrılarım oldu.Hastaneden çıktıktan sonra her akşam acile gidip iğne oluyordum .Şu an 9 gün oldu.Hala tam olarak yan yatamıyorum.Hala sırtım göğüs arası yatıp kalkarken ağrıyor geriliyor.Tam olarak ne zaman geçiyor bu ağrılar 2 hafta mı ?Alışverişe çıkınca 1-2 kg dan fazla taşımıyorum .Kollarımı hala göğüs hizasından yukarı kaldıramıyorum.Bu ameliyat hiç kolay değilmiş gerçekten.Peki size kaç cc takıldı öncesi sonrası ölçüm yaptınız mı kaçtan kaça çıktı cm olarak ?İyi bayramlar dilerim

bende aynı sizin gibiydim tam 2 hafta sonra kendimi iyi hissetmeye başladım suan 1.5 ayım hicbir ağrı sızı yok cok şükür geçti hepsi. size tavsiyem lütfen ağırlık kaldırmayın mümkün doldukça

merhaba benim dokuzuncu günde ağrılarım dinmişti ara ara ağrı kesici kullanıyordum ağrı kişiden kişiye göre değişiyor bence bazıları hiç ağrı yaşamamış bile tam acım dindi dediğim iki buçuk haftayı bulmuştu ama yan yatmam bir ayı aldı her döndüğümde göğüslerim sancıyordu ağrılar geçse bile. bende bir aya kadar ağır şeyler taşımamaya özen gösterdim. kollarınızı tam olarak yukarı kaldırmanız da bir ayı bulur onun öncesinde her kaldırdığımda koltuk altımdan çekme hissi yaşıyordum. gerçekten bende ameliyatın kolay olduğunu düşünmüyorum insanın hazırlıklı olması gerekiyor hele benim gibi acı eşiği düşükse. bana 325 sol ve 350 sağ takıldı en son ölçtürdüğümde göğüs bedenim 75c 80b idi. şu an belki bi tık daha küçülmüşlerdir iyi bayramlarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…