Bugün meme büyütme ameliyatı oldum bu süreçte olan arkadaşlar

merhabaa benim 40 gün oldu ameliyat olalı hatta bugün tüm dikişlerim düştü inanın geçiyor üç gün biraz katlanıcaksın sonra hafiflemeye başlayacak yatıp kalkarken insanın bi canından can gidiyor ilk zamanlar ama geçiyor o his benim ödemlerim falan indi şimdi keşke az daha büyük taksaymış diye hayıflanıyorum tek derdin böyle olur inşallah kolayca atlatırsın

Evet ödem gidince boyutta küçülme oluyor ama eminin olun eski halinden çok daha güzel olıyor

O kadar emek verip ameliyat oldunuz, biraz daha dikkat etmeniz gerek. Sonradan revizyon olmaktansa şimdi önlem alınmalı. Ev işi bende yapmaya başlamıştım ama çok temkinli davranıyordum. Biraz daha sabredin sonrasında istediğiniz her işi yapabilceksiniz. Meğer ev işi yapabilmek bile nimetmiş, ameliyat sonrası ilk cam sildiğimde çok mutlu olmuştumzamanla hepsini yapabilceksiniz.

Merhabalar bende mayıs 20 de göğüs büyütme ameliyatı oldum mentor 275cc hing profil artık 20 günü geri bıraktım ama sigara kullanıyorum 1 pakete yakın sol göğsümde sankı uyuşma karıncalanma be yanma olur doktor acil sigarayı bırak dedi kapsül oluşumu için şuan çok erken dedi inşallah olmaz da şu pislik sigarayı bırakamadım bugün 5 e indirdim benim gibi sigaradan dolayı sıkıntı yaşayan var mı acaba

İlkinde sigara içmiştim ve dikişim açılmıştı şimdi içmiyorum. Sizde içmeyin

Geçmiş olsun benimde 15.günüm kas üstü ve dikleştirme de oldu dikişlerim daha alınmadı perşembe günü kontrolüm var ağrım çok olmadı ama sızlanmalarım devam ediyor korseyi takıyorum bir kere çıkardım hemen yıkadım 2 saat içinde kurutup takdım korseye o kadar alışmışım ki korse olmayanca sızlanma oluyor

İlk proteziniz de sıkıntı mı vardı kusura bakmayın lütfen tecrübeli olduğunuz için sormak istedim. Benim dikiş yerlerinde sıkıntı yok lokal uyuşma hissiyatta azalma dokununca acıyor sanki

İlk proteziniz de sıkıntı mı vardı kusura bakmayın lütfen tecrübeli olduğunuz için sormak istedim. Benim dikiş yerlerinde sıkıntı yok lokal uyuşma hissiyatta azalma dokununca acıyor sanki
İlk protezim motiva markaydı ben 1.57 /50 kiloyum takılan cc ise 325/350ydi. Çok yanlış bir marka ve boyut seçmişim maalesef. Silikonum büyük geldiği için oturmadan düştü maalesef onun dışında ağrı sızı yoktu. (Fotoğraftaki büyük gelen silikon)

Eklentiler

• IMG_2321.jpeg
    52,4 KB · Görüntüleme: 299
Aaaa nasıl ya çok çok geçmiş olsun aradan ne kadr vakit geçti ki. Bende 1.56 noy 48 kiloyum 2 çocuk annesiyim emzirmeden dolayı sadece meme ucum kalmıştı.Doktorum bana sadece 275 cc takabilirim en büyük istesen de takmam çünkü olmaz dedi. Suan 21.günüm iyiyim genel olarak ama bahsettiğim sıkıntı var. Şimdi kaç cc takıldı :)

Şimdi ki takılan silikonumu hissetmiyorum danki ameliyat olan ben değilim beni korsenin bandajı delirtiyor. 225cc takıldı şimdi

Şimdi gördüm yukarıda yazmış
Şimdi ki takılan silikonumu hissetmiyorum danki ameliyat olan ben değilim beni korsenin bandajı delirtiyor. 225cc takıldı şimdi
Ohh maşallah süphallah çok sevindim adınıza inşallah böyle devam eder bende günde 1 paket sigara içiyordum çöpe attım Allahım bana da irade versin zor zamanlarımı çabucak ve güzel bir şekilde atlatmak istiyorum. Sigaradam dolayı kapsül olup revize ameliyat olmak istemem

Ben de sigara içiyorum ama bu ameliyatta bıraktım. 1.ayımı doldurunca şarap ve sigaramla kutlayacağım az sabredin yüzüp kuyruğuna gelmişsiniz sizlerde

Ben de sigara içiyorum ama bu ameliyatta bıraktım. 1.ayımı doldurunca şarap ve sigaramla kutlayacağım az sabredin yüzüp kuyruğuna gelmişsiniz sizlerde

İlk protezim motiva markaydı ben 1.57 /50 kiloyum takılan cc ise 325/350ydi. Çok yanlış bir marka ve boyut seçmişim maalesef. Silikonum büyük geldiği için oturmadan düş

Geçmiş olsun bende dikleşme ve büyütme işlemi yapıldı 295. Taktılar boyum 158 daha büyük takılmaz dedi şimdi bakıyorum da iyi ki daha büyük olmamış korse konusunda M beden takıyorum bir hafta sonra bitecek rahat ederim

İyi ki daha fazlası takılmamıs gerçekten. Yoksa benimgibi olurdunuz

ö

ödem attırıcı takviye kullandım ameliyattan sonra ve en ufak bir problemle karşılaşmadım
Bende ananas hapı kullanıyorum ayrıca yeşil çay da severim ve içiyorum aslında o da kanı sulandırıyor.Doktorum bu konuda hiçbir uyarı yapmadı.İnşallah sorun yaşamayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…