bugün labioplasti amelyatı oldum

bilemeyeceğim. olmaması daha makbuldur. kan olarak mı sızıntı oluyor? idrar mı? dikişlerinde mi? olamaması lazım bence. bilemedim.
Bende henüz regl olmadım önceki renglmden 7gün sonra operasyonu yaptırdım. 17.günüm bugün ama bazı dikişlerim daha düşmedi sizin kaçıncı gün ve dikişleriniz ne durumda acaba?

Bende henüz regl olmadım önceki renglmden 7gün sonra operasyonu yaptırdım. 17.günüm bugün ama bazı dikişlerim daha düşmedi sizin kaçıncı gün ve dikişleriniz ne durumda acaba?
benim de bugün 18. günüm bitti. bazı dikişlerim düştü çok az kaldı. doktorum istersen 14. günden sonra dikişlerini kesebilirsin demişti. kaşıntılar azaldı gibi. görüntüsünden oldukça memnunum. ama sanki hala şişkin bazı bölgeler. umarım zamanla geçer. geçerse çok daha memnun olacağım. geçmezse de canı saolsun. :)

Zaten 3 ayı buluyomuş şeklinin tam oturması, bende de biraz şişlikler var gibi sadece şu kalan dikişler de düşse daha mutlu olucam :)

Ben dikişleri anlaamadım düştü var mı bilemiyorum ama kesik yer şu an belli kaynamamış.hala bir bütünlük başlangıcı yok. Şişlik dediğim yer hala var bir ay oldu geçmedi. İki ayın dolmasını bekliyorum. Uzun süre geçen biri bu konuda aydınlatsa keşke

Herkese merhaba
Labioplasty operasyonu olalı 1 ay oldu ve sol dudakta dikişin olduğu yerde hafif şişlik oluştu. Biraz da sert hala dudaklar. Sizce bu normal midir yani sertlik yumuşar mı şişlik iner mi tecrübeli arkadaşlar yazarsa çok sevinirim

Benim başıma gelen sanırım ancak pişmiş tavuğun başına gelmiştir. İlk operasyonu 11 ağustosta oldum. Fakat kapanmaya bir yara oluştu bende iltihaplanmış ve bildiğiniz delik oluşmuş 10 ekimde tekrar dikiş attı aynı şeyleri yine yağadım.Ben çok pişmanım bu operayonu olduğuma .Hala tam olarak iyileşemedim.Elime saçma sapan pütürlükler geliyor. Acılarım geçmedi.

ya çok geçmiş olsun canım doktorun kimdi

Birisi his kaybı oldu dedi cinsel istek kalmadı filan aynı sorunu olan oldu mu ??

Napıyrlar ya kesıyrlar mı ıc dudakları beyazlatma da yaptrdınuz mı gecmıs olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…