bugün labioplasti amelyatı oldum

Evett topladım sayılır bi muayene oluymda konusucaz artık.bu gidişimde ameliyat gününü alırım inş diye düşünüyorum

Son durumdan memnun musun peki şekil olarak? Birde cuma günü erken saatlerde ameliyat olsam pazartesi işe gidebilicek kadar toparlayabilir miyim sence. Cok sorum var ama özelden cevap vermiyosun maalesef 2 kez yazdım

Canım mesaj gelmedi senden bi kontrol et istersen. Ben aynı gün rahattım. Cuma olsan kesin gidersin. Rahat oturup kalkamasan da rahat yürüyorsun. Hiçbir sıkıntı olacağını düsünmüyorum. Bu cuma mı olacaksın

Son halimden memnunum hala duran dikislerim var. Dikislerin düğümleri açıldıkta çekip cıkarıyorum sabırsızım biraz iç dudaklar çok kibar olabilecek en az sekilde ama hiç yok da değil. Klitorisin üstü de mümkün olduğunca az ve olması gereken şekilde küçültüldü. Çok doğal dikiş izim yok ayaktayken hiçbir şey asla görünmüypr. komple kesilse çok kötü olurmus. Olabilecek en az düzeyde kalmasını ben istemistim. Tam istadiiim gibi oldu. 10 gün sonra da lazere baslıcam o zaman iyice ucucam heralde sevinctwn his bakımından daha önce de söylemistim hiçbir değişiklik yok.

Mrb drnuz kim acaba bir de ne kadar ödedınız ameliyat için ben de olmak istiyorum Dr la görüştüm pek guvenemedim arastırıyorum hala

Bu ameliyatı geçen perşembe oldum dikislerimde atma oldu sanki kırmızı kırmızı parça gözüküyor. Sizinki de mi böyle olmuştu. Şuan ne durumdasiniz?

Ameliyat olanlar sureclerini paylasabirlir mi bende mart gibi olucam cok korkuyorum

Ameliyat olanlar sureclerini paylasabirlir mi bende mart gibi olucam cok korkuyorum
Karar verdinmi Dr geçmiş olsun şimdiden çok sevindim ben de önümüzdeki hafta amaliyat olucam Dr gün verdi inşallah iyi olur çok korkuyorum hayırlısı olsun inş yazarım buradan benim Dr estetik cerrah v şeklinde yapıcak ameliyatı yani dumduz kesip atmıcak siz kime olacaksınız

Siz kime olucaksiniz

Siz kime olucaksiniz
Ben ozgur kartala olucam..netten bi arastirma yaptim gayet guzel anlatmış kimse bu kadar detaya girmemis mesela...telefonla da gorustum..tip1 tip2 tip3 tip4 gibi cesitleri var dedi sizin hangisi acaba..benim kafama o yatti en fazla..cok korkyurum

Bi fotoğraf video hatta sayfasinda ben cok begenmistim ondan sonra karar verdim..ve sitesinde cok ayrintili anlatmis..kimsenin sayfasinda bu kadar ayrinti gormedim..

Kadın doğum uzmanıymış. Plastik cerrah mı olsaydı acaba :/ insaallah hepimiz istediğimiz sonuçları alır memnun kalırız

Kadin dogum uzmani ama sanki bicok plastik cerrahindan daha iyi..siz olun memnun kalirsaniz bende dusunebilirim o zamana kadar cok kez ksrar degiscem heralde

O kadar araştırma yaptım tip1 tip2 çeşitlerini ilk kez duydum. Wedge ve trim yöntemleri dışında bisey bilmiyodum. Haftaya bugün ameliyati olmuş olucam Allahın izniyle seve seve anlatırım herşeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…