bugün labioplasti amelyatı oldum

Özgür kartal ı ben de çok istemiştim ameliyatımı yapması için ama şartlar el vermedi maalesef bencede bi çok labioplasti ameliyatı öncesi sonrası inceledim ama özgür kartal kadar güzel yapan yok bence muhteşem düzeltiyo sızın adınıza sevindim

Degil mi kesinlikle katiliyorum..en yuksek 6000 dedi bakmadan soylenemez gerci dedi ama cok israr etyom en fazla 6000 dedi..tip1 2 3 4 e gore fiyat değişiyormuş

Bana fiyatlar 3000 binden başlıyo dedi zeynep hanım dedığınız gibi tip 1_2_3_4 hangısıyse ona gore fiyat değişiyomus...

Doğru diyorsunuz en maliyetlisi 6000 lira iste..daha fazla cikarmazsa iyi sadece o kadar cekecem cunku kredi...

Merhaba kizlar, bende 4gun once labioplasty oldum. Buradan cok yorum okudum simdi size faydali olmak icin uye oldum. Sorularinizi alabilirim ameliyatimi izmirde dokuz eylul universitesi hastanesi estetik ve plastik cerrahi bolumunde profesöre oldum.

simdi naslsn..sadece dudaklara mi mudahale oldu..

Nolur bana dua edin ben şu saat itibariyle bugün ameliyat olucam insaallah. Saat 5te kalkıcam ama şuan 2 olmasına rağmen heyecandan gözümü bile kapatamıyorum aklımdan 1 saniye bile çıkmıyo titriyoruuumm Allahın izniylee hic bi aksilik çıkmaz doğal ve güzel bi sonuç alırım insaallahh cok dua ediyorum nolurrr sizde benimm için edin

Ben de 7 Aralık da oldum ve yaram kapanmadi ve dikislerim eridi sanirim hiç bir şekilde kapanma olmamış bugün yeniden dikiş attılar ve süreci yeniden yaşıyorum. Siz ne durumdasiniz? İlaç verdi mi doktorunuz?

Canım ilk ameliyatın olduğu için endişelisin kıyamam dualarım seninle hiçbir sıkıntı yaşamayacaksın emin ol bizi bilgilendirmeyi unutma

Allah yardimcin olsun ameliyattan sonra haberleti bekliyoruz

Bol şans, korkma cok basit bir ameliyat benimde 6gun oldu iyilestim bile

Gecmis olsun,ameliyat nasil gecti iyi misin?

Ağlamaktan gözümde yaş kalmadı çok kotuyum.7 yıldır bu sorun yüzünden her türlü yakınlasmadan kaçtığım nişanlım sır gibi sakladığım durumumu ameliyat gününde çektiğim dayanılmaz acılar yüzünden öğrendi rezilliğin her türlüsünü yaşıyorum

Cok uzuldum umarim kisa zamanda duzelir..bende boyle olanlari gorunce vazgeçiyorum kesin bende boyle aksiliklerle karsilasirim

Doktor fotoğraf istedi durumu anlattim korktuğumu sürekli elimde olmadan ağladığımı vs. Bi krem söyledi morluklar icin o azalticak al mutlaka dedi 2 gun kullanicakmisim şişlik dışında bi sorunun yok merak etme önerilerimi dinle atlaticaksin dedi. Sürekli aralıksız buz koyuyorum ağrıyı acıyı azaltıyo sanırım şişlikler ve morluklarada iyi geliyo çünkü doktor fotoğrafı gorunce sabah daha mordu şimdi azalmış görünüyo dedi

Kime oldun memnun kaldın mı? Hangi yöntemle yapıldı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…