Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Benimde verince açıldı şuan 28gr bilezigim var 9tanede çeyregim ayın 1de yine 2bin civarı vericek gidip 25gr daha bilezik alıcam inş
Ohhhhhhh missssssss
Bizimde bi yerden para gelicek. Bakalım uzun sürmez inşallahhhh
Ayrıca kaynımın borcu vardı 35 grm
15 gramını verdi 20 sini de ayarlicam dedi inşallah çok uzatmaz
Gerçi vereli 10 sene oldu daha 2 ay önce alabildim

Senin yine 10sene sonra geri gelmiş benim oda gelmedi 33bin lira ve 31 tane çeyrek biz üzerine su içtik gitti

Senin yine 10sene sonra geri gelmiş benim oda gelmedi 33bin lira ve 31 tane çeyrek biz üzerine su içtik gitti
Abovvvvvvvvvv kime verdin kız öyle

Valla kaynımda bana pişkin pişkin üzerine soğuk su iç demişti

Ama eşim yedirmez

Düğün takılarımdı

İnşallah sizin de ummadığınız bir anda verirler

Sanmam kaynımın işleri ters gitti ev alacaktık götürdü eşim borcunu ödedi üstünede çalışsın diye kamyonet aldı kaynım şimdi kendine araba aldı verseydi verirdi vermedi aldığını bulduk saydı şimdi eşim akıllandı ama geç oldu biraz çöpüm olsa çöpe atarım daha vermem diyor

Ahhh bu kayınlaarrrr
Canım işleri düzeldiyse bence isteyin

Nasıl keyfini çıkarıyor ki o zaman yaaaaa

Neyse canım rabbim size daha fazla verir inşallahhhhh ihtiyacınız kalmaz❤❤❤
Amin canım inş valla birikim yapıyoruz ev alalım diye hop başkalarına veriyoruz sanki herkesi biz kurtaracaz benim borcum olsun uykularım kaçar bişey alsam başkasına borcu var bak ödemiyo keyfine harcama yapıyorlar derler diye düşünürüm

Canım ama önce kendinizi garantiye almanız önemli hıı ayrıca borç verdiğiniz insanlar size zor gününüzde yardımcı olabiliecekler mi onu da düşünmek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…