Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Selam kızlar bende tatilden yeni döndüğüm için atamıyordum.
Bugün 1tl attım kumbaraya ayrıca kumbaradaya artık 25krş aşağısı bozukluk atmayacağım kurtulmak çok zor oluyor onları markette filan harcıyorum artık
Ben elime ne geçerse atıyorum sonra onları marketlerde tümletiyorum ama çok ağırlık yapıyor kumbaraya

Ayyyy ben burayı yeni keşfettim yaa haziran ayından ocak ayına kadar 5.600lira biriktirdim kumbaramda gün paramida içine attım gittim 28gr bilezik aldım ondan sonra yine kumbara aldim şuan içerisinde 2.500civari vardır ben atmıyorum ama eşim sagolsun hergün atiyo inş 1tane daha bilezik yapmak istiyorum takipteyim

Ayyyy ben burayı yeni keşfettim yaa haziran ayından ocak ayına kadar 5.600lira biriktirdim kumbaramda gün paramida içine attım gittim 28gr bilezik aldım ondan sonra yine kumbara aldim şuan içerisinde 2.500civari vardır ben atmıyorum ama eşim sagolsun hergün atiyo inş 1tane daha bilezik yapmak istiyorum takipteyim
Berektli olsun :nazar:
8 ayda 5.600 cok iyi miktar
Hep kagit mi atiyordunuz?
Ben cogu zaman bozukluk atiyorum. Hic 100tl atmadim mesala kagit olarak 20 10 5 falan atiyorum. Ocaga kadar sizinki kadar birikmez herhalde :KK53:

Berektli olsun :nazar:
8 ayda 5.600 cok iyi miktar
Hep kagit mi atiyordunuz?
Ben cogu zaman bozukluk atiyorum. Hic 100tl atmadim mesala kagit olarak 20 10 5 falan atiyorum. Ocaga kadar sizinki kadar birikmez herhalde :KK53:
200lira kadar bozuk para çıktı eşimin kendi işi olduğu için kazanç günlük oluyor birgün atmadiysa ertesi gün 5lirada olsa atar ama bana Söylemez😂😂

Çok iyi biriktirmişsiniz aslında insan kısabilse günlük 10tl atsak yılda 2 bilezik atılabilir

Selam kızlar. Bende aranıza katılmaya karar verdim. Aslında daha önce de bi kumbara yapmıştım mart ayında başlayıp ağustos ayında patlattım :KK70: 400 tl çıkmıştı içinden, tatilde hunharca harcadım :KK70: Şimdi tekrar bi kumbara yaptım, hamileyim bebeğimin doğumuna kadar biriktirmeyi düşünüyorum doğum zamanı herhangi bi ihtiyaç olursa açarım olmazsa da yaza kadar devam ederim diye düşündüm :) 1 hafta oldu biriktirmeye başlayalı, 65 tl attım kenara. İnşallah artarak devam eder :))

X