Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Selam kızlar. Bende aranıza katılmaya karar verdim. Aslında daha önce de bi kumbara yapmıştım mart ayında başlayıp ağustos ayında patlattım :KK70: 400 tl çıkmıştı içinden, tatilde hunharca harcadım :KK70: Şimdi tekrar bi kumbara yaptım, hamileyim bebeğimin doğumuna kadar biriktirmeyi düşünüyorum doğum zamanı herhangi bi ihtiyaç olursa açarım olmazsa da yaza kadar devam ederim diye düşündüm :) 1 hafta oldu biriktirmeye başlayalı, 65 tl attım kenara. İnşallah artarak devam eder :))
Hayırlı olsun canım bence çok iyi düşünmüşsün

Selam kızlar. Bende aranıza katılmaya karar verdim. Aslında daha önce de bi kumbara yapmıştım mart ayında başlayıp ağustos ayında patlattım :KK70: 400 tl çıkmıştı içinden, tatilde hunharca harcadım :KK70: Şimdi tekrar bi kumbara yaptım, hamileyim bebeğimin doğumuna kadar biriktirmeyi düşünüyorum doğum zamanı herhangi bi ihtiyaç olursa açarım olmazsa da yaza kadar devam ederim diye düşündüm :) 1 hafta oldu biriktirmeye başlayalı, 65 tl attım kenara. İnşallah artarak devam eder :))

Hos geldiniz birikimleriniz bereketli olsun 🧿
Kumbaraya attıkça buraya yazıyoruz teşvik oluyor :)
Bizim kumbaralarımız açılmıyor yılbaşında açacağız inşallah 😊

Hos geldiniz birikimleriniz bereketli olsun 🧿
Kumbaraya attıkça buraya yazıyoruz teşvik oluyor :)
Bizim kumbaralarımız açılmıyor yılbaşında açacağız inşallah 😊
Doğumum yılbaşına denk geliyor inşallah :)) Bereketli olsun birikimlerimiz inşallah :) Bu sabah da 1,25 attım kumbaraya erken başladım bugün :KK70:

Foto paylaşayım Teşvik olsun size de 😊

Eklentiler

• 4F2A9D9C-FF0C-441B-BF11-214D766DDF44.jpeg
    4F2A9D9C-FF0C-441B-BF11-214D766DDF44.jpeg
    128,2 KB · Görüntüleme: 19
X