Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Kızlar ben de ev hanımıyım eşim esnaf günlük kazanıyor.

O yüzden bizim için kumbara birikimi en uygun olanı.

Aylık birikim yapılmıyor maalesef. Ben pazar market alışverişinden kalanı kişisel ihtiyaçlarım gezmelerim için aldığım paradan artanı atıyorum.

Kendi de her haftasonu atar kumbaralara para, altın al diye verir falan
Sonbahar1988 @bellok

Benim eşim birazcık birikim için çabalıyor hakkını yiyemem ama asgari ücretle ne kadar olabilir iki çocuk varın siz düşünün

Teşekkür ederim. Geçen hafta gram altını 252 ye almıştım bugün 264 den bozdurdum.
Aynen alınca adını unutuyorum yoksa o para bir yere gidiyor.
Bende internet hesabındakini bozdurayım mı diye düşündüm sonra iş yoğunlaştı unuttum 265i geçmişti haftaya artık bozdurcam.euro ile dolar aldım onları kendime saklıyorum küçük alıyorum ama o bile mutlu ediyor beni bu bikaç ayda yaptığım tasarrufu tüm yıl yapsaymışım küçük bir araba alırmışız.kk benim için çok iyi oldu iyiki üye olmuşum1 haftada ne güzel kar elde etmişiniz işte güzel yerlere harcansın inş.şimdiki hedefim bebeğim için 1 gram almak ev meselesini çözelim onu düzene sokcam birde haftaya randevumuz var acayip tedirgin bir süreç bizim için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…