Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Ooo iyiymiş birikimin ben hiç o kadar bekleyemiyorum dolar çok inişli çıkışlı ben küçüklerle euro alıcam umarım birgün tatil paradı olucak😁bu ay ev bakıyoruz stoklarımı çoğaltıyorum sanırım birikim parası kalmıycak ödemelerimi yapıp 4000tl para atmak istiyorum tapu vs kullanırız.
Bende 2 ay falan tutabildim patlattım meraktan :KK76:

Biraz önce markete gittim kızlar 5tl daha attım kumbaraya. Yalnız şu 10krşlar ve 5krşlar başıma dert oluyo napıyosunuz onları

Darısı bizimkine inşallah 😂😂
Kendi kumbaramı bıraktım onunkini merak ediyorum iş yerindeymiş 😂😂😂
Ne zaman açmayı düşünüyormuş😂

Benim de eşim kumbara almış motosiklet almak için biriktiriyor. Bakalım inşallah tatmin edici rakamlar çıkar

Biraz önce markete gittim kızlar 5tl daha attım kumbaraya. Yalnız şu 10krşlar ve 5krşlar başıma dert oluyo napıyosunuz onları
Bizim de açılmayan kumbaramiz var 15 temmuzda birini patlattik sonra yenisine başladık.
1 TL altındakileri atmiyoruz. Oncekinde bozuklari tumletmek epey yorucu oldu ve çabuk doldu.
1tl altı olanlar için bir kutu yaptık, arada alıp ekmek, markete takviye yapıyoruz.
Aldığımız kadarini diğer kumbaraya atıyoruz.

Bence çeyreğini bozdurma hatta o çeyreği unut :))
Giden geri gelmiyor maalesef..
kredi kartın felan varsa öyle al sonra mecbur ödersin ama çeyrek öyle değil
İnşallah unuturum yaa üç yıl evvel kara listeye girdik kredi yüzünden bir daha hiç kart kullanmadık vermiyorlar da böyle daha iyi ayağını yorganına göre uzat hesabı

X